18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
szyba86 2015-01-23, 17:54
Przecież policjant mówi że maja broń w schowku
Zgłoś
Avatar
Gruszek83 2015-01-23, 18:16 4
Kurwa fura pewnie krojona jak zwykle czarnuchy ...
Po okolicy i krzykach też widze że to jakieś speluny i dzielnica czarnych to i fur sie tam roi krojonych od skurwysyna
Ale jedno mi sie podoba u hamburgerów kurwa jak jest jakaś akcja to psy w ciągu 2 minut zjawiają sie znikąd ... kurwa jakby spadali z nieba...

a i jeszcze jedno jakbym był psiakiem to sam na dzień dobry bym ich skontrolował bo to niemożliwe że czarnuch jeździ jaguarem a już napewno nie na takiej dzielni
Zgłoś
Avatar
bowmanek 2015-01-23, 19:32 15
Jeden dostał kulkę, a drugi wykonywał polecenia policjantów i nic mu się nie stało. To bardzo proste.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2015-01-23, 19:54
I bardzo dobrze zrobili bamboleo. Więcej takich akcji.
Zgłoś
Avatar
tgdarek 2015-01-23, 20:29
Zastanawiałem się przez chwilę jak pokazać ręce bez ruszania się.
Ale co tam, jeden mniej
Zgłoś
Avatar
collector1 2015-01-23, 21:53
jedna smoła mniej
Zgłoś
Avatar
adax88 2015-01-23, 22:14 2
@HannibalLektor gimbo jot pe, nie? Kurwa, glupi murzyn dostał proste komendy, ktore ignorował, a dla Ciebie sprawa i tak jest niejasna. I te ironiczne "wyraźnie sprowokowani". Propsy dla gliniarza. A Ty sie pierdol.
Zgłoś
Avatar
EROENTUZJASTA 2015-01-23, 23:25
film warto obejrzeć dla światełek
Zgłoś
Avatar
HannibalLektor 2015-01-25, 1:29
adax88 napisał/a:

@HannibalLektor gimbo jot pe, nie? Kurwa, glupi murzyn dostał proste komendy, ktore ignorował, a dla Ciebie sprawa i tak jest niejasna. I te ironiczne "wyraźnie sprowokowani". Propsy dla gliniarza. A Ty sie pierdol.



A Ty co okres masz, że się tak podniecasz? Opisałem jak opisałem chuj Ci do tego. Zwyczajnie nie chciał bym być zatrzymywany przez amerykańską policje nawet za niedziałające światło. A Ty co z policji? Czy JP na 50%, bo stary był komendantem milicji?
Wyprasuj dres, bo dzisiaj do kościoła z mamą idziesz.
Zgłoś