18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
NeoBcK 2013-08-27, 12:31
Chujowe okulary ma... Nuda...
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-08-27, 12:32 13
mr_9mm napisał/a:

Prawidłowe traktowanie polskich cebulaków-kozaków przez policję. W Niemczech podobnie was traktują, wystarczy że podczas sprawdzania dokumentów polak krzywo się spojrzy na funkcjonariusza, to od razu pieprzowym po oczach, rzucają na glebe, skuwają i deportują, ponieważ nie lubią tam złodziei i pijaków. Już nie raz widziałem tam takie akcje.
Jeśli chodzi o zachowanie podczas kontroli, to polacy są pomiędzy cyganami a ciapatymi.
Dzicz normalnie.



Ciebie to prawidłowo powinno wyruchać stado zdziczałych murzynów i ciapatych. Wtedy byś się nauczył, ze do własnego gniazda się nie sra...
Zgłoś
Avatar
Kępa 2013-08-27, 12:35 1
Za mało kurwa.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-08-27, 12:36
Zara wpierdol dostaniecie jak go nie zostawicie
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-08-27, 12:45 2
Ale ciota z tego gliniarza.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2013-08-27, 12:57 14
Ja jebie, jak mieli powód żeby go zatrzymac to mają do tego prawo, napisane że rowerzysta, może chcieli sprawdzic numery ramy, a on wiedząc że rower kradziony z allegro zaczął się spiac.
Co my do chuja ciężkiego mamy życ w kraju bezprawia ?
Mnie jak policja zatrzymuje to daje dokumenty i nigdy mnie nie pobili, nic mi nie zabrali, dostałem kilka razy mandat za browara w mieście i przejscie dla pieszych, a ile razy się pośmiali kazali wylac połowe piwa i poszli dalej ? Niezliczone razy.

Spinają się tylko ci którzy mają coś na sumieniu. Wątpię ze zaczeli go okładac od razu pałami.

PS. 4 lata temu zajumali mi przekozacki rower, ucieszył bym się gdyby mnie dziś policja zatrzymała i sprawdziła numer ramy aktualnego roweru, bo coś się by działo,a tak to najlepiej w pizdu i wszystko, jak śpią w radiowozach źle, jak zatrzymują źle... nie czaje
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2013-08-27, 12:59 4
Tej policjantce to bym tak w morde zajebał! Kurwa typ chce się napić wody a ona go łapie za rękę, ja pierdole jebana idiotka.
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-08-27, 12:59 4
Nie lubie takich filmow gdzie widac samą akcje a nie wiadomo od czego sie zaczelo. Nie ma co stawiać osądów.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2013-08-27, 12:59 5
banda nieudacznikow, nie potrafia obezwladnic kolesia i skuc... jeszcze brakowaloby zeby wpierdol od tlumu dostali i stracili bron
Zgłoś
Avatar
hwdpjwp 2013-08-27, 13:01 1
Do piachu z wszystkimi niebieskimi kurwami....
Zgłoś
Avatar
damned777 2013-08-27, 13:05 1
Mnie się wydaje czy pan policjant ma spedalone gogle?
Zgłoś
Avatar
gregor87 2013-08-27, 13:06 2
Przyjmują zpedalonych gówniarzy do Policji, ma trochę władzy taki i szaleje za to, że go w szkole gnębili.
Zgłoś
Avatar
KlapkiSkarpetki 2013-08-27, 13:07 1
Jebane w dupe zapierdolone krawezniki.
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2013-08-27, 13:10 1
Jedrass napisał/a:

Akcja dzieje się na pentli autobusowej na Dępcu w Poznaniu wiem bo byłem naocznym świadkiem tego heroicznego boju. Ogólnie policjanci zachowywali sie agresywnie do tego typa od samego początku szczegulnie ten gringo w okularach który na bank nie przeszedł testów sprawnościowych .Ogólnie na Dępcu i na Świerczewie nonstoper uganiają sie za rowerzystami bo to łatwy łup żeby se poprawić statystyki



ale zeby jaka statystyke poprawic? bo z tego co wiem to za samo jezdzenie na rowerze nic nie robia wiec nie pierdol,ktos lamie prawo to niech sie kurwa liczy z tym ze moze wylapac mandat

kurwa jak czytam te wasze komentarze to mnie huj strzela jak moze byc takimi zjebami...Dla jaj to oni go nie zatrzymuja i dobrze ze agresywni bo to ma byc POLICJA a nie kurwa fundacja MAMO PRZYTUL...mnie zatrzymali wiele razy i nigdy nic nie odpierdalali bo bylem spokojny
Zgłoś
Avatar
PolityczNiePoprawny 2013-08-27, 13:14
Widać że jakaś wieś...
A wy tak nie srajcie bo jak was będzie napierdalać stado dresów to pierwsi na policje po pomoc polecicie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie