18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Brazylijski poligon
phrontch • 2021-01-28, 17:12
Odpowie za znęcanie się nad psem



Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-01-28, 20:39
zwierzak30 napisał/a:

No i sebastian wyszedł z szafy.
Brak argumentów okraszony stekiem wyzwisk. I trzeba było jeszcze zahaczyć rodzinę.
Nie wiedziałem że mam do czynienia z nekrofilem-medium.
Moja śp.mama była dobrą kobietą.
A ciebie zlewam ciepłym moczem.
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic.
Kilka razy się zdarzyło,podczas wolontariatu w schroniskach.
Ale to były szczeniaczki.
Więc nie żywię urazy.
Nie był duży więc nie otwierałem,tylko jebnąłem rękojeścią.
Parę kundlich zębów poleciało bo juchę miałem na ręce. Żona pełne gacie. Pamiątka została.



Myślałem jak odpisać ci ze jesteś nikim i brakuje mi pomysłów!!! Moja suka way 38 kilo i w odróżnieniu do twojej mamy chodzi przy nodze cały czas... pizdo zapamiętaj... kto Nie docenia psa... inaczej pizdo jebana! ..... po prostu się pierdol HaahH
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2021-01-28, 20:41
Chciałem napisać, że tęsknię za poligonem, a konkretnie za gównoburzami jakie wywoływał, ale ta też jest zacna
Zgłoś
Avatar
h................l 2021-01-28, 20:46
szkoda że ten dziadek jebany dostał tylko jednego kopa
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-01-28, 21:04
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Chciałem napisać, że tęsknię za poligonem, a konkretnie za gównoburzami jakie wywoływał, ale ta też jest zacna



Dzięki.Ale nie jestem godzien gumiaki czyścić Poligonowi,odnośnie wiedzy na temat psów.I tworzeniu gównoburz .

Odnośnie komentarza mojego.
Jeden nie lubi kotów,inny pedałów.Trzeci nie lubi kaczyńskiego czy tuska i chuj wie czego tam jeszcze się nie lubi.
Jak kurwa nie lubię kundli domowych.
Lubię i szanuję psy przydatne.Pracujące.

Czytać a czytać ze zrozumieniem.Robi różnicę.

Nie lubię psów. Bo są najzwyczajniej w świecie głupie. A szczególnie te trzymane w domach,na kanapie.
Pies powinien służyć człowiekowi,chroniąc stada,obejścia.Pomagać niewidomym.itp.A nie żreć,srać i ujadać w bloku,bo go pancio nie wyprowadził na spacer,bo za późno wstał i nie chciał się spóźnić na etat.
Nie lubię psów Jak już wspomniałem.
Co nie upoważnia mnie do bezmyślnego znęcania się nad nimi.W dodatku przywiązanego bez możliwości obrony czy ucieczki.

Jak się jakiś kundel przyjebie to mu kopa zapierdolę.A jak trzeba będzie to i kosą poczęstuje.Chuj mu w dupę.
Jak właściciel będzie to i jemu klawiaturę przeliczę.
W innych przypadkach olewam kundla jak i czarnucha mijanego na chodniku. Po prostu nie zauważam .
Amen.
Zgłoś
Avatar
marcin30 2021-01-28, 21:13
Tluczone i bite mieso lepiej smakuje.
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2021-01-28, 21:17 3
Ciekawe, czy ta spedalona spierdolina umysłowa o ksywce 'zwierzak30 ' co zgrywa takiego twardziela,
to wie, ze jak jego matka wróci z roboty po obciąganiu ukraińcom w pobliskim lesie,
to jak sie dowie że wypisuje takie rzeczy po internetach, to dostanie od ojca po dupie i zabiorą mu
tą jedyną zabawkę co tak się chwali. no i miesiąc bez internetu od sołtysa i pośmiewisko we wsi będzie jak ta lala.
Zgłoś
Avatar
wdowa40 2021-01-28, 23:00 1
czorny711 napisał/a:

Typowy debil z internetu



Gdyby nie ten pies na klatce,to bym twoim starym został...

To miało byc do tego cwela zwierzak30

Gdyby nie ten pies na klatce,to bym twoim starym został...

A ciebie przepraszam czorny711
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2021-01-28, 23:34
Każdy zwierzak moze byc super, wszystko zalezy od wlasciciela.
Zgłoś
Avatar
Izlex 2021-01-29, 1:47 1
hel napisał/a:

szkoda że ten dziadek jebany dostał tylko jednego kopa



Więcej pewnie dostał po wyłączeniu kamery, też bym na kamerze nic nie robił bo jest dowód. A tak krótki filmik z zatrzymania że spokojnie, telefon w dół i wpierdol. Widać że typ się pali żeby mu najebać
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-01-29, 8:29
zwierzak30 napisał/a:

Dzięki.Ale nie jestem godzien gumiaki czyścić Poligonowi,odnośnie wiedzy na temat psów.I tworzeniu gównoburz .
Odnośnie komentarza mojego.
Jeden nie lubi kotów,inny pedałów.Trzeci nie lubi kaczyńskiego czy tuska i chuj wie czego tam jeszcze się nie lubi.
Jak kurwa nie lubię kundli domowych.
Lubię i szanuję psy przydatne.Pracujące.
Czytać a czytać ze zrozumieniem.Robi różnicę.
Nie lubię psów. Bo są najzwyczajniej w świecie głupie. A szczególnie te trzymane w domach,na kanapie.
Pies powinien służyć człowiekowi,chroniąc stada,obejścia.Pomagać niewidomym.itp.A nie żreć,srać i ujadać w bloku,bo go pancio nie wyprowadził na spacer,bo za późno wstał i nie chciał się spóźnić na etat.
Jak się jakiś kundel przyjebie to mu kopa zapierdolę.A jak trzeba będzie to i kosą poczęstuje.Chuj mu w dupę.
Jak właściciel będzie to i jemu klawiaturę przeliczę.

Amen.



Wiesz ze mimo to co byś nie napisał jesteś nikim?
Zgłoś
Avatar
szpidi 2021-01-29, 10:15
zamiast krzyków powinna być solidna deskoterapia
Zgłoś
Avatar
htp 2021-01-29, 11:36
zwierzak30 napisał/a:

A w nagrodę w domku napierdalasz mu laseczkę.
Przyszedłeś się pochwalić swoim kundlem?
Nie lubię psów. Bo są najzwyczajniej w świecie głupie. A szczególnie te trzymane w domach,na kanapie.
Pies powinien służyć człowiekowi,chroniąc stada,obejścia.Pomagać niewidomym.itp.A nie żreć,srać i ujadać w bloku,bo go pancio nie wyprowadził na spacer,bo za późno wstał i nie chciał się spóźnić na etat.
Nie lubię psów Jak już wspomniałem.
Co nie upoważnia mnie do bezmyślnego znęcania się nad nimi.W dodatku przywiązanego bez możliwości obrony czy ucieczki.
Jak się jakiś kundel przyjebie to mu kopa zapierdolę.A jak trzeba będzie to i kosą poczęstuje.Chuj mu w dupę.
Jak właściciel będzie to i jemu klawiaturę przeliczę.
W innych przypadkach olewam kundla jak i czarnucha mijanego na chodniku. Po prostu nie zauważam .



Jak powiedział klasyk: "Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa".
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-01-29, 14:39
ANALizator napisał/a:

brakuje poligona trochę, czemu ci ludzie jak już staną się idolami to znikają zawsze tu



Są pod innym nikiem i walą se konia gdy ktoś wspólnie o nich

a bongman to inna historia on akurat to zginął na motocyklu znałem go osobiście
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2021-01-29, 17:05 1
Zbysław napisał/a:

Są pod innym nikiem i walą se konia gdy ktoś wspólnie o nich
a bongman to inna historia on akurat to zginął na motocyklu znałem go osobiście



A gówno prawda, bongman zginął krztusząc się w nocy nieprzeżutą kiełbasą, którą wpierdalał na gastrofazie po zielsku w łóżku, wymyślając nowe suchary, znałem go osobiście.
Zgłoś
Avatar
PreczzŁajzami 2024-09-05, 13:09
zwierzak30 napisał/a:

A w nagrodę w domku napierdalasz mu laseczkę.
Przyszedłeś się pochwalić swoim kundlem?
Nie lubię psów. Bo są najzwyczajniej w świecie głupie. A szczególnie te trzymane w domach,na kanapie.
Pies powinien służyć człowiekowi,chroniąc stada,obejścia.Pomagać niewidomym.itp.A nie żreć,srać i ujadać w bloku,bo go pancio nie wyprowadził na spacer,bo za późno wstał i nie chciał się spóźnić na etat.
Nie lubię psów Jak już wspomniałem.
Co nie upoważnia mnie do bezmyślnego znęcania się nad nimi.W dodatku przywiązanego bez możliwości obrony czy ucieczki.
Jak się jakiś kundel przyjebie to mu kopa zapierdolę.A jak trzeba będzie to i kosą poczęstuje.Chuj mu w dupę.
Jak właściciel będzie to i jemu klawiaturę przeliczę.
W innych przypadkach olewam kundla jak i czarnucha mijanego na chodniku. Po prostu nie zauważam .


I JAK BEDZIE trzeba to i tobie się ryj obije
Zgłoś