18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
licho_nie_spi 2018-06-07, 0:25
Mordi69 napisał/a:

@licho_nie_spi A mnie wkurwia jak ktoś lubuje się w samosądach wymierzanych przez inne zwierzęta. Złodziej i sadysta z maczetą... kto będzie lepszym sąsiadem? Potem tacy palą ludzi w oponach bo myślą, że ktoś zamienił człowieka z kozła (co też mieliśmy okazje zobaczyć na sadolu).



Proszę administrację o zbanowanie tego gościa za obrażanie mnie od "zwierząt".
Zgłoś
Avatar
Arles. 2018-06-07, 0:31
@licho_nie_spi z samosądami jest tak, że społeczeństwo karało by ludzi za samo podejrzenie czy plotkę, po to są sądy żeby komuś udowodnić, chyba że ma palenie czarownic powrócić.
Zgłoś
Avatar
licho_nie_spi 2018-06-07, 6:36
Arles. napisał/a:

@licho_nie_spi z samosądami jest tak, że społeczeństwo karało by ludzi za samo podejrzenie czy plotkę, po to są sądy żeby komuś udowodnić, chyba że ma palenie czarownic powrócić.



tylko gej i prostak nie potrafi ocenić czy został okradziony czy nie i przez kogo. Ujebiesz jednego palca od razu się przyzna . Nie złapiesz za rękę wiadomo,że nie można...... bo tak mi się wydaje. Dopiero jak masz dowody to możesz ujebac mu łape lub puścić. Zresztą róbcie neandertalczycy jak se chcecie. U mnie złodziej nie ma łapy i chuj.
Zgłoś
Avatar
D3Ton 2018-06-07, 12:59 1
licho_nie_spi napisał/a:



tylko gej i prostak nie potrafi ocenić czy został okradziony czy nie i przez kogo. Ujebiesz jednego palca od razu się przyzna . Nie złapiesz za rękę wiadomo,że nie można...... bo tak mi się wydaje. Dopiero jak masz dowody to możesz ujebac mu łape lub puścić. Zresztą róbcie neandertalczycy jak se chcecie. U mnie złodziej nie ma łapy i chuj.



Ale, że trzymasz w domu złodzieja, czy o co Ci chodzi z tym "u mnie"?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-07, 13:10 4
licho_nie_spi napisał/a:

Prawo ulicy. Proste. Tylko niedojebani pseudo europejczycy chcą aby złodziej był sądzony w sądzie...



Nie jesteś zbyt błyskotliwy skoro nie zwróciłeś uwagi na fakt, że właśnie kraje cywilizowane od dzikusów odróżnia się tym, że nie ma w nich anarchii na ulicach, tylko jest obowiązujący system norm prawnych ustanowionych przez demokratycznie wybraną władzę.
Zgłoś
Avatar
KarpKiller 2018-06-07, 14:14
Nawet kropli krwi nie uronił jak przyładował ręką w ziemię, wali mi tu fejkiem.
Zgłoś
Avatar
licho_nie_spi 2018-06-07, 20:43
D3Ton napisał/a:



Ale, że trzymasz w domu złodzieja, czy o co Ci chodzi z tym "u mnie"?



żenujący jesteś

Abraxus napisał/a:


Obrazek
Nie jesteś zbyt błyskotliwy skoro nie zwróciłeś uwagi na fakt, że właśnie kraje cywilizowane od dzikusów odróżnia się tym, że nie ma w nich anarchii na ulicach, tylko jest obowiązujący system norm prawnych ustanowionych przez demokratycznie wybraną władzę.



aha....czyli który to kraj? nie licząc spedalonej europy? nawet nie! W Europie demokracji nie ma. Post komuna, ale skoro gość 34 letni nie rozumie tego co piszę to wydaje mi się ,że na cokolwiek jest za późno dla Cb.
Zgłoś
Avatar
kopnijkota 2018-06-07, 22:48 3
Za pisanie hujowych komentarzy na sadolu powinna być taka kara.
Zgłoś