18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
DzidaZawodnik 2020-08-16, 14:04
Silverface napisał/a:

Ciut,ciut jak by nie interweniowali gapie, to by gościa załatwił i stał się żoną jakiegoś Stefano w pierdlu.



Czy ty jesteś oderwany od rzeczywistości? przecież sam go puścił i nikt nie interweniował. Daję zakłąd, ze jesteś lewakiem, bo oni poprostu ni epotrafią ocenić tego oc widzą.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-08-16, 15:35
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

w podstawówce jak sie biłem to kąpałem podduszałem wyginalem oraz tłukłem pięścią jak cieśla w młotkiem w gwoździe,



Chyba opisał walenie konia w wannie.
Zgłoś
Avatar
s................d 2020-08-16, 19:47 1
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

w podstawówce jak sie biłem to kąpałem podduszałem wyginalem oraz tłukłem pięścią jak cieśla w młotkiem w gwoździe, śmiali się żze mnie że bić się nie umie a to mleka było to ja to wynalazłem ani razu nie przegrałem
Mma ja wynalazłem



Moje oczy krfawio.
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2020-08-16, 23:27
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

w podstawówce jak sie biłem to kąpałem podduszałem wyginalem oraz tłukłem pięścią jak cieśla w młotkiem w gwoździe, śmiali się żze mnie że bić się nie umie a to mleka było to ja to wynalazłem ani razu nie przegrałem
Mma ja wynalazłem



jak to mówią... przyjdź z matką
Zgłoś
Avatar
iskiera2 2020-08-17, 0:06
Uczepił sie jak cygan zasiłku
Zgłoś
Avatar
szczypekpn 2020-08-17, 6:46
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

w podstawówce jak sie biłem to kąpałem podduszałem wyginalem oraz tłukłem pięścią jak cieśla w młotkiem w gwoździe, śmiali się żze mnie że bić się nie umie a to mleka było to ja to wynalazłem ani razu nie przegrałem
Mma ja wynalazłem


kto się bić nie umie?
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2020-08-21, 2:01
Dobra technika -zawsze stosuję, zawsze działa
Zgłoś