18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
idiota2454521122121232332 2012-08-28, 13:35 14
batiolo
tak myślisz? a co w życiu robisz?
mam zjebaną kablówke i dostęp do internetu za 10 zł w bloku.
Ostatnio tutaj widziałem wywiad z bezdomnym Jasiem. Popieram gościa w 100%.
Jak będziesz zapierdalał kilka lat żeby zdobyć wykształcenie a później Ci powiedzą że nie dostaniesz takiej pracy w kierunku jakim się kształciłeś i będziesz musiał zapierdalać jak ciec za 1000 zł miesięcznie to pogadamy.
Kraj jest fajny ale kurwa ci co nimi rządzą to bym wyjebał w kosmos. A że rządzą od bardzo długiego czasu to już cała Polska mnie wkurwia i zawdzięczam to tym kurwa wszystkim którzy tak zajebiście rządzą i śmieją się nam w twarz!
Każdemu !
Zgłoś
Avatar
Kimo36 2012-08-28, 13:35 8
@batiolo
Bo taka moda? Moze rzeczywiscie jest na co narzekac? No chyba, ze twierdzisz, iz jest zajebiscie.
Zgłoś
Avatar
sledz136 2012-08-28, 13:38
A gdzie poloniści-moralizatorzy? Infantylne błędy wychwytywane są w oka mgnieniu, natomiast odmiana niepoliczalnego słowa 'broń', już nie... No chyba że autorowi wątku chodziło o płodzenie domowym sposobem dziewczynek o imieniu Bronisława...
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-08-28, 13:41 1
papryka244 napisał/a:

@Up Twój nick mówi wszystko.Nawet zarobki po części tłumaczy



to samo miałem napisać
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-28, 13:42 3
sledz136, właśnie jeden się znalazł.
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-08-28, 13:42 1
idiota2454521122121232332 napisał/a:

papryka244

mam wyzsze wykształcenie ale niestety nie mam takich znajomości jak pewnie Ty. A nick zarejestrowałem pod wpływem wkurwy na polske



takie wyższe wykształcenie, a nie używasz znaków interpunkcyjnych i słowo "Polska" napisałeś z małej litery
Zgłoś
Avatar
k................a 2012-08-28, 13:44
Zdjęcie nr 2 to czeczeński pistolet maszynowy "Borz". Myślę, że reszta broni także pochodzi z tamtych rejonów.
Zgłoś
Avatar
idiota2454521122121232332 2012-08-28, 13:46
Kimo36
Pewnie dla nich jest zajebiscie mają dom zarobki po 15000 zł w górę (jak w rządzie).
Każdy by tak chciał.
I nie mówcie że nie.

fullmoon
ojej tak bardzo przepraszam
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-28, 13:48 3
idiota2454521122121232332, oczywiście. Ja np. mam 3 klasy podstawówki, ale tatko załatwił mi pracę w banku i zarabiam 12 000 zł miesięcznie za siedzenie na dupie i wonienie drogimi perfumami którymi skrapiam mój markowy garnitur.

@dół
Polibuda to jedyne prawdziwe studia. Kuć trzeba jak skurwysyn, ale przecież o to chodzi.
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-08-28, 13:52
@idiota
To pochwal się nam co skończyłeś? to prawdopodobnie odpowiemy Ci, dlaczego tyle zarabiasz, lub czy faktycznie ze swoim wykształceniem jesteś idiotą, że za tyle robisz... sam jestem teraz na etapie studiowania na Polibudzie i raczej o prace się nie będę martwił zbytnio. Wracając do wynagrodzenia pracuje teraz w lesie przy "metrach" (jakby ktoś nie wiedział to zbieranie pociętych kawałków drewna i zwożenie ich w jedno miejsce) Zarobki 7/8 zł za metr w ciągu dnia do 15 metrów na osobę można zrobić praca 6 dni w tygodniu. Fakt ciężko, ale policz sobie i zobacz ile zarabiam jak na razie ze średnim pełnym...
Zgłoś
Avatar
piotrkk23 2012-08-28, 13:57
W dzisiejszych czasach nie ma sie co szczycic wyzszym wyksztalceniem... Obecnie takim dokonaniem moze sie pochwalic cala zgraja ludzi, ktorzy pokonczyli tak znamienite kierunki jak na przyklad europeistyka czy marketing i zarzadzanie. Teraz niech zarzadzaja tysiacem pensji podstawowej, a pretnesje moga miec tylko do siebie. W tym kraju mozna zyc godnie, trzeba jednak wlozyc troche wysilku czy to w prace czy nauke.
Zgłoś
Avatar
idiota2454521122121232332 2012-08-28, 13:58
gratuluje skora2 - mam Ci zrobić zdjęcie?
skońćzyłem Logistyke. Jetsem inżynierem. tu kurwa od roku szukam i nic. pewnie czas opuścić ten chujowy kraj
Zgłoś
Avatar
czaku.krk 2012-08-28, 14:04 2
Roszp napisał/a:


Społeczeństwo - tyle wygrać!

Marketing i zarządzanie/europeistyka to raczej kiepskie wykształcenie.
Nie wiem skąd się zerwałeś, twierdząc że "wyższe wykształcenie" da Ci cokolwiek


Nie przeginaj. Ja tez skonczylem taki kierunek ale specjalnosc rachunkowosc i jakos nie mam problemu z praca. Nie wspominajac o placy na ktore tez nie narzekam.
I nie. Nie mialem znajomosci tylko sam prace znalazlem.

Co do jednego miales racje. Plucie na rzad jest teraz w cenie wiec cwiercinteligenci ktorzy nie moga sobie w zyciu poradzic sami, bo zawsze za nich zalatwiala wszystko mamusia teraz napieprzaja, ze to wina (tu sobie wstaw nazwisko polityka) a nie ich, ze sa kompletnie niezaradni. I nie mowie tu o zaradnosci w sensie "polskiego kombinowania", ale o najzwyklejszym szukaniu wlasciwej pracy z glowa.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-28, 14:13
czaku.krk, to jest oczywiscie tylko przykład. Są po prostu takie kierunki, gdzie idzie masa studentów tylko po to, żeby studiować. Znaczy chlać na umór i potem narzekać, że nawet jak skońćzyli studia to ich albo nie chcą zatrudnić, albo wypierdalają z każdej pracy bo chuja umieją.
Zgłoś
Avatar
etinos 2012-08-28, 14:22
Panie "Idiota" wpadles w pulapke "Ucz sie jak pojebany, potem poszukaj pracy, i zapierdalaj dla kogos" jesli chcesz zarobic cos konkretnego, to musisz sam glowa ruszyc, zajmij sie biznesem, przeczytaj ksiazke Bogaty ojciec biedny ojciec, Roberta K, to moze da Ci do myslenia, jest za darmo w necie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie