18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:53
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:32
Avatar
vass 2012-11-23, 21:58 9
Kaczyńskiego nie trzeba parodiować, sam z siebie idiotę robi
Zgłoś
Avatar
CzepAK 2012-11-23, 22:01 2
Uważaj , bo jeszcze odwiedzi Cie seryjny samobójca.
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-11-23, 22:05
JEst błąd w tytule, Bronek ma ksywę 'Bul'
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-23, 22:16
Chłop się tak napracował a nawet nie chce mi się obejrzeć do końca
Zgłoś
Avatar
Adulka 2012-11-23, 22:24 4
Shokk napisał/a:



Następny, który myśli, że jak pojedzie po dubstepie będzię fajny



następny co myśli że jak gdzieś migną skrzypce, to już jest ambitne
Zgłoś
Avatar
LilBe 2012-11-23, 22:25 2
Zgłoś
Avatar
sadam 2012-11-23, 22:34
za "ona tańczy dla mnie" zawsze piewerko
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-11-23, 22:49
haha a mnie to smieszy w chuj
Zgłoś
Avatar
C................r 2012-11-23, 22:53 1
nie wiem po co wasze pierdolenie szanowni zebrani tutaj idioci że ta piosenka to chujstwo, że dubstep to chujstwo, posłuchaj lepiej metalu, rocka, muzyki klasycznej - no i po chuj sie produkujecie? każdy słucha tego czego słuchać lubi, a jeśli tobie dany utwór się nie podoba (choć najczesciej nie podobaja sie tutaj obecnym utwory, ktore podobaja sie wiekszosci osob - no ale takie cipusie zawsze są na nie bo myślą że jak napiszą że metal jest cool to będą kimś ekstra - chuja będziecie ) wiec jak już przed nawiasem wspomnialem jak nie podoba Ci się filmik i muzyka w nim zawarta to nie dawaj piwa i wypierdalaj do kolejnego tematu, a nie narzucaj innym swoje gusta muzyczne
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-23, 23:07 7
Moreq napisał/a:

Najgorzej sklejony materiał jaki widziałem. Jednak możliwości pisowców kończą się na pisaniu komentarzy na onecie.


Kurwa, PiSowcem nie jestem, ale wolałabym nim być niż POstkomuchem fanem sprzedajnych kurew.
Zgłoś
Avatar
vass 2012-11-24, 0:28
Carol napisał/a:


Kurwa, PiSowcem nie jestem, ale wolałabym nim być niż POstkomuchem fanem sprzedajnych kurew.


Na razie to widzę Jesteś pedziem, "wolałbym" a profil kobiety
Zgłoś
Avatar
cojo100 2012-11-24, 22:37
Converter napisał/a:

nie wiem po co wasze pierdolenie szanowni zebrani tutaj idioci że ta piosenka to chujstwo, że dubstep to chujstwo, posłuchaj lepiej metalu, rocka, muzyki klasycznej - no i po chuj sie produkujecie? każdy słucha tego czego słuchać lubi, a jeśli tobie dany utwór się nie podoba (choć najczesciej nie podobaja sie tutaj obecnym utwory, ktore podobaja sie wiekszosci osob - no ale takie cipusie zawsze są na nie bo myślą że jak napiszą że metal jest cool to będą kimś ekstra - chuja będziecie ) wiec jak już przed nawiasem wspomnialem jak nie podoba Ci się filmik i muzyka w nim zawarta to nie dawaj piwa i wypierdalaj do kolejnego tematu, a nie narzucaj innym swoje gusta muzyczne

no i za te slowa Browar sie nalezy !!!
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-25, 12:35
vass napisał/a:


Na razie to widzę Jesteś pedziem, "wolałbym" a profil kobiety


Na razie to kurwa jesteś ślepy.
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-12-29, 12:28
CarolOtyła napisał/a:

Gorsza chujnia niż dubstep



A odpierdol się od dubstepu...
Zgłoś