18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Avatar
GhostScarface 2012-07-29, 23:17
jakby Guiness był hujowy to nie był by tak popularny wiec morda szczeniaki,wracac do picia szczyn.
Zgłoś
Avatar
xqwzts 2012-07-29, 23:28
HU-JO-WY trunek
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-07-29, 23:44
Kwestia gustu jedni wolą Giness inni karmi
Zgłoś
Avatar
S4jm0n 2012-07-29, 23:49 2
Do ciemnego piwa trzeba dorosnąć. Bogactwo smaku tych piw jest znacznie większe aniżeli lagerów, gaz jest zazwyczaj naturalny. No ale to trzeba chcieć piwa smakować, a nie chlać żeby się tylko napierdolić.
Zgłoś
Avatar
klik34 2012-07-30, 0:30
@GhostScarface To żeś kurwa powiedział ... To tak jakby rypnąć że Red Label jest dobry bo jest popularny a prawda jest taka że to popłuczyny. Guinessa akurat nie pilem, ale ciemne piwo złe nie jest, ma swoje uroki. Ci co piją piwo żeby się ujebać polecam marketowe gówna oscylujące w granicach 3-4 zł za litr.
Zgłoś
Avatar
1408 2012-07-30, 1:27
Nie dam ci za to piwa, bo widzę że już dużo masz.
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-07-30, 8:35
Się smakosze Guinessa znaleźli i piją go z kija, kurwa przykre dzieciństwo mieliście z czyjego kija piliście piwo. Tekst, że do ciemnego piwa trzeba dorosnąć, to jak tekst, że prawdziwe piwo musi być fest gorzkie i chmielowe. Są dobre ciemne piwa i są złe Guiness zalicza się wg. mojego smaku do chujowych - smokey george, produkcje browaru Shneider Weisse, okocim ciemne palone, które notabene nie istnieje, mają w sobie to coś, może to kwestia tego, że piwo to jest z Irlandii, zresztą kuchnia tamtego regionu ma tak wysublimowany smak, że w naszym kraju jedyną potrawą z wielkiego królestwa jest fasolka po bretońsku, wręcz można powiedzieć, że czerpiemy od nich pełnymi garściami. Obecnie w Polsce Guinessa produkuje żywiec nie wiem jaki to ma smak, ale ja piłem oryginalnego z puchy ściągnięte z GB z 2 tygodniowym terminem produkcji. Co do pasteryzacji Kasztelana szło zrobić piwo z puszki czy ze szkła do 2 miesięcy powinno mieć identyczny smak jak to lane z kega i w zasadzie w tym czasie powinno się je wypić, dobre browary mają piwa o trwałości max 3 miesiące. Myślałem że to będzie mizerna produkcja a okazało się rewelacyjne, ciekawe do kiedy takie będzie.
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-07-30, 10:44
@up
Akurat mieszkam 2 km od fabryki Guinnessa więc Mi nie pierdol że nie piłem!!I nadal stwierdzam że jest chujowe.Amen
Zgłoś
Avatar
gelek 2012-07-30, 11:22
@up
Skoro mieszkasz 2km od "fabryki" Guinnessa, to chociaż powinieneś wiedzieć, że piwa nie robi się w "fabrykach".
Zgłoś
Avatar
amb 2012-07-30, 17:39
w polsce leja guinessa z kija w lezakach na piwnej na starym miescie w warszawie, tylko kosztuje chyba z 11zl (0,5l).
guiness w puszce w lidlu kosztuje 5zl.
Zgłoś
Avatar
czochu 2012-07-31, 0:48
Raz mi się zdarzyło pić tego sikacza , to piwo nie ma gazu i smakuje kawą , nie polecam .
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-07-31, 8:11
W jakim regionie Polski używa się określenia na piwo lane, piwo z beczki , kega, lub tanka "piwem z kija" bo dla mnie brzmi to co najmniej głupio i dziwnie. Takie rzeczy warto wiedzieć, żeby nie wpierdolić komuś, za tekst "masz ochotę na piwo z kija", po czym idzie do toalety. Chyba, że piwo z kija ze względu na specyfikę portalu jest tym o czym myślę.
Zgłoś