18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Karenz88 2011-05-05, 15:07
brudi1992 napisał/a:

@fri.K

, ja nie jestem biały mam ciemną karnacje


Ufff dzięki Bogu !
nie jesteś godzien
Zgłoś
Avatar
Tyler. 2011-05-05, 15:14 4
No i wszystko jasne

Karenz(podpis) napisał/a:

Rekrutacja ONR
Gadu-Gadu: 8330104
E-mail: werbunekonr@o2.pl
www.onr.com.pl





Domyślam się ze będą głosy typu. Jak turki przyjdą to będziesz ich przepraszać itp. Prawda jest taka że nie będę, jedynie co oni robią to napadają na dosłownie cioty. Wybierają najbardziej ciotowate osobniki z swojego otoczenia i się zneczają nad nim w 3 na 1(co najmniej). A ciawusów i innego gówna się skrajnie boją. Ot to cała prawda. Dla mnie to uwłaczające ze takie jednostki mają czelność dotykać Polskiej flagi

Pozdrawiam,
Nie brudas
Nie narodowiec
Tyler.

PS: Obrazek z tematu Klik
Zgłoś
Avatar
donka666 2011-05-05, 16:43
brudasy szmatasy
Zgłoś
Avatar
golip 2011-05-05, 17:15
hahaha dobry ten numer ze szczotką do kibla... liżesz komuś szotkę a jak on potem kibel wyciera to oblizaną... ja ale numer
Zgłoś
Avatar
chetek 2011-05-05, 18:05
I jedna i druga strona to idioci. Jakby mi wymyli auto to byłby z nich chociaż jakiś pożytek.
Zgłoś
Avatar
House77 2011-05-05, 18:37
koles w goglach na ostatnim zdjeciu wymiata hahahahhahaha
Zgłoś
Avatar
B................n 2011-05-05, 20:40
Wszyscy równi wszyscy brudni. Tym panom obce mydło i woda, cóż niektórzy wolą mieszkać na dworcach i w melinach niż mieć poukładane życie.
Zgłoś
Avatar
n................t 2011-05-06, 20:11 2
skoro każda ze stron (i tych zjebów i tych zjebów, oczywiście 'ortodoksyjnych') jest tak zaangażowania politycznie i socjalnie w rozwój współczesnego społeczeństwa, gospodarki czy też nawet historii, to niech zrobią coś konkretniejszego niż łażenie po ulicach w brudnych glanach czy podartych spodniach z kolorowymi bądź nie transparentami. mało jest biur poselskich, spotkań z politykami, NORMALNYCH humanitarnych akcji społecznych? i tak każdy ma wyjebane na to, że ktoś taki wyjdzie na ulicę, a zwykli przechodnie nie wiedzą, czy przechodzić obok takich, bo kto wie co sie z nimi wówczas stanie. czy tylko wykrzyki czy może wpierdol z kradzieżą. tworzy się po prostu burdel. i dotyczy to obu stron.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-05-07, 3:11
@UP
Sieg Heil Satan!
Zgłoś