18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Brutalna sadystka z Rosji
g................t • 2013-01-22, 20:43
Ale u nich to przecież normalka.

0:40 śmiech młodego mnie rozwalił, będzie z niego sadysta
Zgłoś
Avatar
Nabs 2013-01-23, 16:22 3
CDBlaze napisał/a:

Jak można być taką ofermą, aby dawać się aż tak poniewierać...
-Kim jesteś?
-Workiem treningowym.
Jakby takie ofermy chociaż trochę pomyślały, to by się na Karate/ Box/ Judo zapisały, aby takie cwaniackie kurwy nie sapały, bo wtedy prędzej by spierdalały i przepraszały. Tak, ja też kiedyś taki byłem w podstawówce.



Chuja by ci to karate czy inne gówno dało. Bo tego czego uczą w tych wszystkich szkółkach do pewnego wieku to można porównać z aerobikiem. A druga sprawa jest taka, że jest ich tam kilku przeciw jej jednej, więc jeżeli by tylko dawała radę to ktoś inny by podszedł i jej wpierdolił w kilka osób. Może gdybyś był lekko starszy lub nieco bardziej doświadczony byś nie pierdolił takich głupot.
Zgłoś
Avatar
MrYeni 2013-01-23, 16:53
to niech wypierdala na krav mage to taka pizde jednym ciosem rozpierdoli nie lubie krav magi, ale nie moge zaprzeczyc jej skutecznosci. kop w jaja kilka gongow na morde, dojebac na ziemi kopniakiem i spierdalac
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-01-23, 16:56
ja bym takie kurwie łeb rozpierdolił i tyle .
Zgłoś
Avatar
super evil 2013-01-23, 17:09
nieźle musiała przeskrobać za takie manto
Zgłoś
Avatar
ququ 2013-01-23, 17:19
to jest ta co na koniec dostaje z pustaka?
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-23, 18:23
Ale dzieci są głupie. I to niezależnie od kraju. Patola pełną gębą.
Zgłoś
Avatar
matiget 2013-01-23, 18:41
Fajnych ma kumpli ze wstawiaja takie rzeczy do sieci
Zgłoś
Avatar
eko 2013-01-23, 19:14 3
LUDZIE WY JESTEŚCIE POSRANI JAK COS TAKIEGO OGLADACIE !!! Tej dziewczynie sie krzywda robi a pewnie czesc stala by i nagrywala ...
- Ja bym tam zaraz pierdol**ł taka tube tej lasce w obronie blondynki ze by sie skonczylo !.
ZASTANOWCIE SIE JAKBY WASZA PRZYJACIOŁKE TAK BILI ALBO MATKE !!!
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2013-01-23, 19:22
@up no z tym ostatnim to pojechałeś też bym wtedy nagrywał jak piłuje typiarę na pół w jakiejś szopie głową do dołu (żeby za szybko nie zemdlała). A stać i nagrywać bym nie mógł więc kupiłbym sobie statyw .
Zgłoś
Avatar
mateee1990 2013-01-23, 19:33
Zawsze chciałem widzieć taką bójkę na żywo:/ Jak wszyscy by poszli ogłuszyłbym tą co dostała wpierdol ( i tak by było na nich). Zaciągnął do lasu, przekroił na pół, nasrał do buzi po czym bym się z Nią lizał i wkładał w jelito grube :/ Ach... Taki dzień pewnie nigdy nie nadejdzie
Zgłoś
Avatar
robertbrz 2013-01-23, 21:11
@up żadna ci nie dojebała i żadnej nie dymałeś.

Chybaty
Zgłoś
Avatar
adriaticos1 2013-01-23, 22:37
Heh dwa lata temu miałem okazje kopulowania z Rosjanka( tak wiemjak chuj ,ze ruchalem) , ale po tych wszystkich filmikach to zaczynam watpic w to,ze to byl Rosjanka:)
Zgłoś
Avatar
darecki328 2013-01-24, 0:21 1
Eko, chyba jesteś tutaj nowy.
Witaj w naszych ciepłych niczym wargi sromowe niemowlęcia progach i przygotuj się na hektolitry krwi, jelit i ropy zalewających twój monitor
Zgłoś
Avatar
k................e 2013-01-24, 13:39
kurwa, @eko! Na sadolu jesteś! Jak Ci się coś nie podoba, to 13k.pl/-/sugestia.php
Zgłoś