18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Brutalność policji New York
e................n • 2013-04-26, 13:27


Podobno brutalność nowojorskiej policji wobec 16-letniego ciapatego.
Z tego co można było już zobaczyć to jak na policję z USA tak brutalnie nie jest.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-04-26, 22:52
I dobrze mu tak, ale to kolanko na kręgosłupie to piękne uczucie dla leżącego. Mój wujek mi kiedyś pokazywał parę takich chwytów. Boli jak skurwysyn i nie ma jak się podnieść.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-04-26, 23:16 2
I gdzie ta brutalność?
Zgłoś
Avatar
yemlol 2013-04-26, 23:49 2
Chciał go wylegitymować, ciapaty odmówił wiec został aresztowany przy czym się szarpał i darł morde, po ostatnich incydentach w usa policja woli nie ryzykować. Dobrze tak brudasowi
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-04-27, 0:05 1
jojoaction napisał/a:

@jarekddz

jak sie opierał ? stał spokojnie a ten go zaczął szarpać. Jakie spokojnie jechać na komisariat ? Co Ty pierdolisz ? Ty np. zgodził byś sie spokojnie jechać na komisariat gdyby Cie zatrzymali na piciu piwa i wdałbyś się w pyskówkę z policją ? Nie wiem co było wcześniej i dlaczego go zatrzymali, ale k*rwa typ stał spokojnie a pies chyba uniósł sie dumą jak zobaczył że go kręcą.


Obrońcom zwierząt dziękujemy WPDAĆ
Zgłoś
Avatar
wbrian 2013-04-27, 0:09 2
Niektórzy to chyba chcą, żeby policjant chodził i prosił:
"-Proszę pana niech się pan zakuje w kajdanki.
-Nie - spierdalaj śmieciu.
-Tak jest. Przepraszam że niepokoiłem w trakcie gwałtu. Have a nice day"

BTW. Przecież widać, że pyskuje hehehe
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-04-27, 0:16
Przecież to krzyżówka azjaty z białym, ewentualnie coś bardziej skomplikowanego ale nie ciapak... niestety nie ciapak.

Imper3838 napisał/a:

I dobrze mu tak, ale to kolanko na kręgosłupie to piękne uczucie dla leżącego. Mój wujek mi kiedyś pokazywał parę takich chwytów. Boli jak skurwysyn i nie ma jak się podnieść.


boli, boli. Co gorsza, ból w klatce odczuwasz jeszcze przez co najmniej 24h.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-27, 1:21
Policjant i tak wykazał się nazbyt cierpliwością. Rodzice nie wychowali, szkoła nie wychowała, to policjant potem ma więcej roboty. Byle gnojek myśli, że jest nietykalny i strzela fochy. Policjant uprzejmie poprosił go o dokument tożsamości, a ten mu pyskował - to użył przymusu, bo ma takie prawo.
Zgłoś
Avatar
ddss 2013-04-27, 2:36
blobo napisał/a:

jakiego chłopaka, przecież to ciapaty...



Ta hujku takiś cwany , wedle twojej logiki powinieneś zostać
skopany na glebie przez stado czarnych pał i zabrany do radiowozu
jeśli się kiedyś znajdziesz w us
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-04-27, 2:39 1
ddss napisał/a:



Ta hujku takiś cwany , wedle twojej logiki powinieneś zostać
skopany na glebie przez stado czarnych pał i zabrany do radiowozu
jeśli się kiedyś znajdziesz w us


Że kurwa co?
Zgłoś
Avatar
dth 2013-04-27, 2:40
@up
jaka spina z dupy zupełnie : P
Zgłoś
Avatar
kubanj 2013-04-27, 2:55
No i bardzo dobrze tutaj sie nie pier*olą, nie masz lub nie chcesz pokazac id to jestes automatycznie podejrzany i masz przeje*ane. Tutaj zebys nie wiem co mial na sumieniu to zawsze jeste sie lepiej zatrzymac i w razie czego zostac zatrzymanym pokojowo ( dobry adwokat cie ze wszystkiego wyciagnie ), kiedys jak jeszce bylem glupi i bardzo mlody (ponizej 21) jechalem nawalony jak stodola i zatrzymal mnie state trooper.... co zrobił ? a no zadzwonil po drugiego i mnie odtstawili bezpiecznie do domu, w drodze powiedzial mi ze jest sobota wieczor i oni nie chca zadnej extra papierkowej roboty odwalac, no ale to bylo przed 9/11 teraz sie tu duzo zmieniło .
Zgłoś
Avatar
tsunami1906 2013-04-27, 7:53 1
yemlol napisał/a:

Chciał go wylegitymować, ciapaty odmówił wiec został aresztowany przy czym się szarpał i darł morde, po ostatnich incydentach w usa policja woli nie ryzykować. Dobrze tak brudasowi



USA to nie Polska. Tam policjant nie ma prawa wylegitymować obywatela, który nie popełnia przestępstwa/wykroczenia. Nie tak dawno był na sadolu filmik, na którym widać typa spacerującego z karabinem po ulicy. Policjant prosi go o wylegitymowanie się, tamten odmawia. Rozmawiają chwilę o wzajemnym szacunku policji i obywateli oraz o tym, że wielu obywateli nie zna swoich praw, po czym życzą sobie miłego dnia i każdy idzie w swoją stronę. I tak ma być - policjant to nie sędzia dredd, tylko urzędnik państwowy ze specyficznymi uprawnieniami, z których ma korzystać tylko w razie konieczności. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
-vokial- 2013-04-27, 8:20 1
Jaka brutalność ????
To przyzwoita postawa obywatelska , tym bardziej u policjanta
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2013-04-27, 10:04
Za kilka lat w U.S.A ciapaci przejma role murzynków...i bardzo kurwa dobrze

ps.Jaka brutalność? Wykonywał swoje obowiązki jak by idiota dal sie skuc to by nie fruwał po chodniku proste
Zgłoś
Avatar
Tester 2013-04-27, 10:39
Skoro to ciapaty to nie rozumiem w czym jest problem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie