18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
JebacPis100procent 2024-10-01, 4:15 2
Przez setki lat kolonizowali wszystkich, to teraz sami zostali skolonizowani. Chichot historii.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2024-10-01, 5:35
Qubec napisał/a:

Przepraszam bardzo a ile nacji ma paszport united kingdom. Kiedyś oni traktowali podobne narody. A dziś się trochę im odwróciło. We Francji to samo. Niemcy niby mieli kolonie ale oni zaprosili jakieś gówniane nacje bo myśleli że znajdą tańsza siłę roboczą. Iż słowianie. A do Polski zapraszają te żeby z eu. Żeby w Polsce nie było za biało.



o żadną pracę tutaj nie chodzi a wyłącznie o przyrost naturalny. Gdyby nie on - tak niemcy jak i francja demograficznie byliby gdzieś pomiędzy japonią a włochami. (z resztą i tak już są - wg. wszelkich danych najdalej za 30 lat będą mniejszością we własnych krajach). Dekady umusłowo-legislacyjnego lewoskrętu doprowadziły do sytuacji w której albo masz 2kę dzieci, 20-letniego golfa i kredyt na m2 do końca życia i jeden dzień dłużej albo spiralę lub wazektomię, porsche 911 i apartamement przy Złotej. Egocentryzm i hedonizm z ludzkich przywar stały się celem i sensem życia jeżeli o jakimkolwiek sensie jeszcze można dzisiaj mówić. Rozejrzyj się dookoła - każdy żyje tu i teraz nie bacząc na jutro a co dopiero na jesień życia. Podążamy jedynie za blichtrem i poklaskiem.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-10-01, 6:37 1
[i bardzo kurwa dobrze] - jebać brytoli, dla mnie to śmieć ludzki.
Zgłoś
Avatar
Shandy 2024-10-01, 8:32
Nome napisał/a:

ja zawsze jestem zdania, że brytolom się to należy jak psu buda



Co wy gadacie za głupoty do dotyczy nas wszystkich. Jesteśmy zmieszani tylko po to żeby łatwiej było nami rządzić. I u nas będzie dokładnie to samo więc nie wiem czy jest się z czego cieszyć
Zgłoś
Avatar
online 2024-10-01, 17:07
Ta policja pewnie umie tylko karać białoskórych za mówienie prawdy.
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-10-01, 18:39 1
KomornikSądowy napisał/a:

Najwyżej dupy byś dała w tym areszcie, nieśmieszny dziurawcu



Ty byś pierwszy dał misiu kolorowy, bo patrząc jaką masz awersję do kobiet to popychali Cię w ostatnim czasie więcej razy niż mnie kiedykolwuek
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-10-01, 21:58
To są pajace, a nie policja.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2024-10-01, 22:04
no upadla upadla ale kogo to obchodzi
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2024-10-02, 7:18 1
Nome napisał/a:

ja zawsze jestem zdania, że brytolom się to należy jak psu buda



.....szczególnie za to jak nam podziękowali po IIWŚ !!!
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-02, 13:01
Fx12 napisał/a:

o żadną pracę tutaj nie chodzi a wyłącznie o przyrost naturalny. Gdyby nie on - tak niemcy jak i francja demograficznie byliby gdzieś pomiędzy japonią a włochami. (z resztą i tak już są - wg. wszelkich danych najdalej za 30 lat będą mniejszością we własnych krajach). Dekady umusłowo-legislacyjnego lewoskrętu doprowadziły do sytuacji w której albo masz 2kę dzieci, 20-letniego golfa i kredyt na m2 do końca życia i jeden dzień dłużej albo spiralę lub wazektomię, porsche 911 i apartamement przy Złotej. Egocentryzm i hedonizm z ludzkich przywar stały się celem i sensem życia jeżeli o jakimkolwiek sensie jeszcze można dzisiaj mówić. Rozejrzyj się dookoła - każdy żyje tu i teraz nie bacząc na jutro a co dopiero na jesień życia. Podążamy jedynie za blichtrem i poklaskiem.



nie wiem skąd tobie takie bzdury do głowy przychodzą, ja nie mam dzieci, bo jestem biedna, nie mam żadnego samochodu, nic, stare malutkie mieszkanie po rodzicach, ale na dzieci już za późno, nie wiesz jak było jeszcze dwadzieścia lat temu, jak było ciężko z pracą i ze wszystkim, takie głupoty o hedonizmie to opowiadają tłuści księża i biskupi w pałacach podczas pedalskich orgii
Zgłoś
Avatar
yomanaide 2024-10-02, 22:54
Nome napisał/a:

ja zawsze jestem zdania, że brytolom się to należy jak psu buda



dokładnie, szczególnie za to jak nas zdradzili podczas II WŚ
Zgłoś
Avatar
Fx12 2024-10-03, 6:24
Nome napisał/a:

nie wiem skąd tobie takie bzdury do głowy przychodzą, ja nie mam dzieci, bo jestem biedna, nie mam żadnego samochodu, nic, stare malutkie mieszkanie po rodzicach, ale na dzieci już za późno, nie wiesz jak było jeszcze dwadzieścia lat temu, jak było ciężko z pracą i ze wszystkim, takie głupoty o hedonizmie to opowiadają tłuści księża i biskupi w pałacach podczas pedalskich orgii



wnioskuję że masz różowe, zielone lub niebieskie włosy
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-10-03, 11:21
jebać brytoli jebanych germusów zdrajców jebane pany świata
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-03, 11:59
Fx12 napisał/a:

wnioskuję że masz różowe, zielone lub niebieskie włosy



źle wnioskujesz, jestem zwykłym szarym człowiekiem, próbującym jakoś przeżyć w naszym kochanym kraju... pewnie lepiej bym zrobiła wyjeżdżając stąd kiedy jeszcze miałam siły i odwagę, ale nie chciałam zostawić rodziców... choć w sumie żałuję, że nie wyjechałam
Zgłoś