18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
sorra18 2013-04-09, 18:52
Multikulti to jebany mitt. W rzeczywistosci jest to jebitna gumka do maazania wszystkiego co biale. No ale tak to jest. Wogole co to kurwa ma byc muslim area, jak oni na to wpadaja.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-04-09, 19:05
Shaggy93 napisał/a:



a wiesz co to znaczy z "genetycznego pkt widzenia" ?? poza tym oni wykonywali rozkazy przywódców ustroju którego nienawidzą tak samo jak my ?? byłeś w rosji kiedyś ?? znasz rosjanina jakiegoś ?? bo ja miałem okazje i "Polak? Brat pijemy" nie usłyszałem jeszcze nigdy (poza rosją) a za różnymi granicami zdarzało mi się bywać. poza tym nie neguje ich zbrodni.
ps. mieszkam na terenie gdzie stacjonowali rosjanie i starsi z mojej rodziny którzy to przeżyli mówią że rosjanin by ci ostatnią kromkę chleba oddał za to szwab zabrał. a w przeciwieństwie do tych co "czytali" o tym oni to Naprawde przeżyli, więc im jakoś bardziej wierze. a nie takim domorosłym hejterom co gówno wiedzą a sie wypowiadają !



Anglicy również wykonywali rozkazy ustroju, którego nienawidzili. W ten sposób można bez końca zwalać. Fakty takie: 1795, 1920, 1939, a teraz mają czelność mówić, że nas wyzwalali. Gdyby chcieli naszego dobra kiedykolwiek w swej parszywej historii to zrobili by nam przysługę i sobie strzelili w ten ruski łeb. Komuna mocno ruski doświadczyła, ale przez ich tchórzostwo poszli na wojenkę z nami woleli zabijać nas nisz leczyć swój własny kraj.

Yasiu99 napisał/a:

Ktoś kiedyś przy którymś kozojebczym temacie napisał że zna kozojeba który jak to określił: "jest w porządku" przy okazji dodając że on "respektuje nasze prawa". Otóż z tego co mi wiadomo (nie wiem może się mylę) ale tam od tego samego się zaczęło. Przyjeżdżali biedni uciśnieni z ogonem kozy podkulonym. Respektowali wszystko... Do czasu aż się kurestwo rozplemiło... To jest jak wirus i to ten złośliwy. Najpierw w formie uśpionej się rozejdzie po zdrowym organizmie a jak już będzie go na tyle dużo, iż będzie miał niepodważalną pewność że z systemem immunologicznym sobie poradzi to wyjebie z pełną siłą zabijając nosiciela (tu europę) a na końcu niszcząc siebie (bo to dziadostwo samo, bez pomocy socjalnej nie przetrwa a przynajmniej nie rozwinie się ani o kroczek).



Skoro porównujemy do organizmu. To islam jest taką martwą tkanką kiedy kończyna obumiera zarażona taki syfem, lekarz ją ucina ale nie cal od granic martwej tkanki tylko dalej na zaś. Tą zdrową uciętą tkanką są muzłmanie, którzy nie zawadzali europejczykom a zgniła część to sam islam. Kiedy Europa pozbywać się będzie islam pozbędzie się i tych dobrych to nie nieuniknione ale tak trzeba inaczej przeoczymy par wichrzycieli i rozrywka na nowo.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-04-09, 20:52 2
Angole gupie som i tyle.
A wystarczyłoby kupić parę świnek, takich dorodnych ale sprawnych, zdolnych do biegania i założyć im takie pasy jak allahakbary noszą w ostatnim dniu życia i wypuścić z "nyski" na tym ich terenie. Nacisnąć guziczek, poczekać aż się wyniosą, posprzątać po świnkach i gitara. Można też zrzucić ze dwie - trzy sztuki na meczet.
Zgłoś
Avatar
j................r 2013-04-09, 22:05
na ciapatego jedna mała świnka i po sprawie;)
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-04-10, 7:35
kaktuz napisał/a:

Shaggy tak polacy tam byli bo musieli ale Iranczycy wcale nie musieli udzielac nam pomocy z tego co ja wiem to np izrael nie chcial przyjac tych polakow

awww Shagy ale teraz przeczytalem ze pisales w poscie ze kacap oddal by ci ostatnia kromke chleab ktora niemiec by ci ukradl co ty pierdolisz wystarczy popatrzyc gdzie byli niemcy zostaly jakies fabryki zabudowania familoki i w kazdym raze cos po nich zostalo a na wschodzie tam gdzie byly ruskie kurwy to nawet kamienie skurwysyny pokradli bo mysleli ze u nich cos warte polskie fabryki rozbierali na kawalki i wywozili do rosji wiec nie pierdol mi takich bzdet bo gdybym musial wybrac kogo chce miec za sasiada niemca czy kacapa bez wahania wybieram niemca

niemcy wjebali nam kule w glowe .... a ruscy w plecy



"żaden prawdziwy rosjanin nie był komunistą" jak mieli do wyboru strzelić nam w plecy albo patrzeć jak nkwd strzela ich rodziną w plecy to jestem w stanie ich zrozumieć (nie popieram) Poza tym wiecie że Stalin wymordował najwięcej ....Rosjan. naprawde kochali go.
Btw. pomimo mojej całej niechęci do ciapatych pomyśl co robi Polski rząd ... bo Amerykanie chcą ropy nasi żołnierze giną w irakach, afganistanach itp. my zabijamy innych bo Rząd liże dupsko amerykanom. i po co ?? nawet nam kurwy wiz nie zniosły..
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-04-10, 10:57
scyzoryk w kieszeni sie sam otwiera
Zgłoś
Avatar
xarmario 2013-04-11, 15:51
a może by ich ogrodzić i wpuścić świnie na ogrodzony teren? kto wyjdzie poza, temu kulka w łeb.
Zgłoś