18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
outsidethebox86 2020-05-20, 21:54 8
focusek napisał/a:

wracaj do siebie na wies a najlepiej do kuchni. Stary najebany walil matke pala po mordzie to dobrze bylo ? a w niedziele do kosciola cala familia ? gardze wami



To, że tobie starzy dawali taki przykład, nie znaczy, że wszyscy tak mieli.
Zgłoś
Avatar
focusek 2020-05-20, 22:16
outsidethebox86 napisał/a:

To, że tobie starzy dawali taki przykład, nie znaczy, że wszyscy tak mieli.



od kiedy worek na sperme ma prawo glosu ?
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-05-20, 22:24 6
focusek napisał/a:

od kiedy worek na sperme ma prawo glosu ?



No to zamilknij
Zgłoś
Avatar
focusek 2020-05-20, 22:29
outsidethebox86 napisał/a:

No to zamilknij



zawsze mielismy zwale jezdzac po wiejskich zabawach jakie wy latwe jestescie, chlopak z miasta przyjechal i juz do miecza padacie
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-05-20, 22:49 8
focusek napisał/a:

zawsze mielismy zwale jezdzac po wiejskich zabawach jakie wy latwe jestescie, chlopak z miasta przyjechal i juz do miecza padacie



Czemu obrażasz własną matkę? Aż tak ci zalazła za skórę? Chłopaki z miasta buhahaha, jakby to był jakiś kurwa prestiż, ty chyba żyjesz jeszcze w latach 70 - tych XX w. Poza tym zdradzę ci tajemnicę, wieśniak to stan umysłu, a nie miejsce zamieszkania, jesteś wręcz książkowym okazem takiego mentalnego wsiura, który musi komuś pocisnąć, by samemu poczuć się lepiej. Oj ostro i regularnie twój stary musiał napierdalac twoją matkę tą pała, że jesteś taki skrzywiony. Takim pustym pierdoleniem niczym się nie wyróżniasz i nie robisz żadnego wrażenia. Mogę jedynie współczuć, że na nic lepszego cię nie stać. I że jesteś zbyt tempy by się do tego przyznać sam przed sobą.
Zgłoś
Avatar
htr83 2020-05-20, 22:52
osz kurwa co za performens
Zgłoś
Avatar
AndyC 2020-05-20, 23:11 8
focusek napisał/a:

zawsze mielismy zwale jezdzac po wiejskich zabawach jakie wy latwe jestescie, chlopak z miasta przyjechal i juz do miecza padacie



Jako bezstronny i obiektywny obserwator stwierdzam, że zostałeś słusznie pojechany przez koleżankę. Kończ waść, wstydu oszczędź. Sobie, bo strasznie denne te Twoje teksty
Zgłoś
Avatar
focusek 2020-05-21, 0:17
outsidethebox86 napisał/a:

Czemu obrażasz własną matkę? Aż tak ci zalazła za skórę? Chłopaki z miasta buhahaha, jakby to był jakiś kurwa prestiż, ty chyba żyjesz jeszcze w latach 70 - tych XX w. Poza tym zdradzę ci tajemnicę, wieśniak to stan umysłu, a nie miejsce zamieszkania, jesteś wręcz książkowym okazem takiego mentalnego wsiura, który musi komuś pocisnąć, by samemu poczuć się lepiej. Oj ostro i regularnie twój stary musiał napierdalac twoją matkę tą pała, że jesteś taki skrzywiony. Takim pustym pierdoleniem niczym się nie wyróżniasz i nie robisz żadnego wrażenia. Mogę jedynie współczuć, że na nic lepszego cię nie stać. I że jesteś zbyt tempy by się do tego przyznać sam przed sobą.



zapytaj mame jak sie bawila w latach 70 dowiesz sie ze swieta nie byla ... pierwsza do miecza klekalas a teraz matke terese udajesz

AndyC napisał/a:

Jako bezstronny i obiektywny obserwator stwierdzam, że zostałeś słusznie pojechany przez koleżankę. Kończ waść, wstydu oszczędź. Sobie, bo strasznie denne te Twoje teksty



Dowiedz sie chlopcze co znaczy powiedzenie koncz wasc wstydu oszczedz
Zgłoś
Avatar
AndyC 2020-05-21, 0:38 5
focusek napisał/a:

zapytaj mame jak sie bawila w latach 70 dowiesz sie ze swieta nie byla ... pierwsza do miecza klekalas a teraz matke terese udajesz
Dowiedz sie chlopcze co znaczy powiedzenie koncz wasc wstydu oszczedz



Aleś kurwa inteligentny i oczytany. Wiem co to znaczy. Przecież napisałem "sobie". Zauważ również, że to co piszesz nie spotkało się z ciepłym przyjęciem publiczności a Twoja adwersarka przytuliła parę piwek co tylko udowadnia, że pierdolisz od rzeczy. Próbowałem przekonać Cię w cywilizowany sposób więc spróbujmy inaczej.

Zamknij kurwa dupę bo przykro patrzeć na te Twoje wypociny.
Zgłoś
Avatar
focusek 2020-05-22, 22:54
AndyC napisał/a:

Aleś kurwa inteligentny i oczytany. Wiem co to znaczy. Przecież napisałem "sobie". Zauważ również, że to co piszesz nie spotkało się z ciepłym przyjęciem publiczności a Twoja adwersarka przytuliła parę piwek co tylko udowadnia, że pierdolisz od rzeczy. Próbowałem przekonać Cię w cywilizowany sposób więc spróbujmy inaczej.
Zamknij kurwa dupę bo przykro patrzeć na te Twoje wypociny.



hahah morda cwelu bo takim jak ty to w szkole zabieralem kanapki internetowy napinaczu. jestescie siebie warci
Zgłoś