18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
keremere22 2014-11-30, 20:58
cys23, A czemu Niemcy mieliby strzelać do swoich?
Dobra bo się gównoburza zrobi, jeśli tak bardzo nie podoba ci się mój awatar to zapraszam na pw.
Mam wrażenie, że napisałeś to tylko po to by nachapać się piwek.
Zgłoś
Avatar
kataklysm 2014-11-30, 22:57
Ciekawe, czy w razie czego poskromiciel tego diabelstwa "słyszy" na który gar nie pali
Zgłoś
Avatar
keremere22 2014-11-30, 23:19
kataklysm, Jest jak saper, myli się tylko raz
Zgłoś
Avatar
Lew 2014-11-30, 23:44 1
marynarz83 napisał/a:

szkoda że nie ruszył na gapiów tym śmigiełkiem na pełnej kurwie, ehh piękna katastrofa by była



Jestę Expertę .

Nie ruszy, nawet jak by mu dał w palnik na full

Łopaty wirnika nie są przesterowane na ciąg tylko na bieg jałowy

Gdyby przesterował je na ciąg to by było wesoło nawet na lekkiej przegazówce operator by poleciał prosto Wtedy by było wesoło i na hardzie by się paru trafiło
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2014-11-30, 23:48
phi chodzi jak maluch bez wydechu
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2014-12-02, 1:37
Radziecki ??????? Od kiedy DEUTZ To Radziecki ???? III rzesze pamięta kolego ten silnik.
Zgłoś
Avatar
keremere22 2014-12-02, 10:52
S.T.U_Cummins napisał/a:

Radziecki ??????? Od kiedy DEUTZ To Radziecki ???? III rzesze pamięta kolego ten silnik.


Ech, miało się obyć w tym poście bez wulgaryzmów z mojej strony no ale się nie da..
Kurwa mać, nie umiecie czytać? ktoś w drugim komentarzu napisał co to za silnik, wygooglowałem i okazało się prawdziwe.
Zobaczyli na samym początku plakietkę z jakiegoś innego silnika, który słychać w tle przy odpalaniu tego i tak pierdolą "od kiedy Deutz jest radziecki"
Sorry ale kurwa...
Zgłoś
Avatar
Stiv-O 2014-12-04, 4:15
Ile to ma mocy .. ?
Zgłoś