18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
krupax007 2011-01-31, 4:57
Czytając wasze komentarze zapomnieliście o największym forumowiczu, znającym się w tych tematach: youtube.com/user/WandalLirycznyp/a/u/2/FOfgL9fEIlY
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-01-31, 9:06
Przemyśl rządzi
Zgłoś
Avatar
T................r 2011-01-31, 14:04
co za prymityw... spierdalaj do piaskownicy....

tez jestem za zmianami w kosciele ale wara od rytualow koscielnych.... troche szacunku smieciu
Zgłoś
Avatar
zubsson 2011-02-01, 0:41
Co prawda tez sram na cale to GÓWNO zwane Kościołem Katolickim czy jakimkolwiek innym ale Typek według mnie przesadził w chuj. Jeśli ma inne poglądy i/lub problemy ze soba niech zachowa je dla siebie. po Kiego chuja musi ogłaszać to wszem i wobec i to jeszcze w taki sposób ;/ Chetnie mu wypierdolę jak go spotkam bo obaj jesteśmy z Przemyśla a to nie duże miasto i latwo bedzie go znalesc a sadze ze ludzi ktorzy maja podobna opinie i chec pokazania mu co o nim mysli znajdzie sie wiecej!
Zgłoś
Avatar
wojtyssss 2011-02-01, 9:41
jak dla mnie sadystyczne :d i pomijam jakie kolwiek przekonania religijne itp
Zgłoś
Avatar
T................a 2011-02-01, 19:36
Może bym was rozumiała jakby Kościół był organizacją przymusową, ale nie jest Z usług księży też nie musicie korzystać ani wasze dzieci W ogóle możecie to z życia wykreślić, jak organizację chroniącą foki. Nie wiem skąd tyle emocji Koleś z filmiku chyba niedorozwinięty trochę.
Zgłoś
Avatar
Raizzel 2011-02-02, 15:43
szwagier0s napisał/a:

Co za kretyn. Ave satan i te sprawy, kurwa niech jego jebane pedalskie długie włosy wkręcą się w koło jakiegoś przejeżdżającego tira. Popieram jechanie tych pedofili w każdym calu, ale nie na poziomie gimnazjum, ogarnijcie się, kurwa!


ten koleś to akurat nie metal, tylko dres, znany z filmu jak "gościł" księdza w domu. Więc wypraszam sobie kurwa obelgi w naszą stronę bo to tylko psuje nam reputacje, przez takich debili jesteśmy właśnie tak postrzegani. A co do pedofili, też ich nie lubie
Zgłoś
Avatar
Manian 2011-02-04, 20:52
a ja chce więcej tego gościa kurwy !
Zgłoś
Avatar
D_S 2011-02-09, 11:25
I pomyśleć że ten kretyn, jak i tamten poprzedni od kolędy są z miasta w którym mieszkam...
Zgłoś