18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Buldożery zrównały z ziemią cygański tabor
s................y • 2012-08-30, 15:15

Francuska policja w czasie kolejnej obławy rozgoniła tabor, zamieszkiwany przez 500 Romów na przedmieściach Paryża – poinformowały w środę lokalne media, powołując się na organy ochrony prawnej.

Wkrótce po rozgonieniu taboru, obozowisko zostało zrównane z ziemią przez buldożery. Operacja została przeprowadzona na decyzję sądu na podstawie niezgodności warunków życia taboru z normami sanitarnymi. W ten sposób, ogólna liczba Romów, którzy znaleźli się na ulicy w ciągu ostatniego tygodnia, sięga około 750 osób.

We wtorek policja rozgoniła 120 Romów na przedmieściach Lyonu. A w poniedziałek – 70 Romów na przedmieściach Paryża.

Zdjęcie: [URL=http://www.flickr.com/photos/41923662@N05/4968690258]Opherlia Noor[/URL]
Źródło: Głos Rosji

PS: Pewnie ich zaproszą do programu "dobrowolny powrót do kraju pochodzenia"
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-08-30, 20:32 1
Zbieram podpisy pod petycją w sprawie zapewnienia tym ludziom transportu do Polski i osiedlenia ich pod Sieradzem.
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-08-30, 20:43
uważam takie newsy
Zgłoś
Avatar
d................i 2012-08-30, 20:47
hahaha jak czytam komentarze powyżej to aż łezka się oku kręci, tyle współczucia na sadolu hahahahaha
Zgłoś
Avatar
Pain1610 2012-08-30, 20:52
Szkoda że cyganie uciekli...
Zgłoś
Avatar
napmnapm 2012-08-30, 20:58 1
predator ich wyłapię.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2012-08-30, 21:08
Francuzi to bezduszne chamy, buldożerami rozjezdzać, niszczyć domostwa, policje na nich nasłali......aaa Romów wygonili ....... a to szkoda myślałem że cyganie to jakaś odmiana motyla, sorka
Zgłoś
Avatar
artiks2 2012-08-30, 21:32 1
Tak się powinno z nimi postępować ! Brawo dla Francuskiej policji i rządu !! Coraz większy jest napływ tych nierobów na tereny Starego Kontynentu, co szkodzi nam Europejczykom. Mogli ich jeszcze dojebać i spałować.
Zgłoś
Avatar
kypciu91 2012-08-30, 21:43
Oj jaka szkoda
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2012-08-30, 21:54
Ale wy pojebani jesteście... Co wam przeszkadza, że cyganie żyli sobie w taborze na przedmieściach zgodnie ze swoją tradycją? Ja tam nic nie mam do cyganów, kojarzą mi się z prawdziwie wolnymi ludźmi. Wolałbym żyć, jak cygan i zapieprzać sobie z taborem po całym świecie, niż do końca życia tyrać w fabryce po 12 godzin i spłacać dozywotni kredyt na mieszkanie. To was boli, że oni są na serio wolni, a wy uczestniczycie w wyścigu szczurów.

Kurwa ludzie i potem się dziwicie, że Polaków nazywają faszystami. Nasi dziadkowie walczyli przeciwko takim pojebanym poglądom, jakie wy macie. Jesteście skurwysyny i chuj wam w dupe. Nie chce mi sie z wami gadać pierdolone naziole zjebane!
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-08-30, 22:05 3
Cyganów wywalają ale muzułmanów raczej nie
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-08-30, 22:07 1
ScrappyCoco napisał/a:

Nie chce mi sie z wami gadać pierdolone naziole zjebane!


Bo ty cygan jesteś i się lenisz!
Zgłoś
Avatar
siwybis 2012-08-30, 22:09
@up

Mądrze prawisz kolego po fachu, aczkolwiek jakby to bydło przynajmniej kradło trochę mniej bo przecież do roboty namawiał nie będę...
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2012-08-30, 22:14
@up A ty myślisz, że Polak nie ma opinii złoddziej kurwa mać?
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-08-30, 22:52 2
ScrappyCoco napisał/a:

Ale wy pojebani jesteście... Co wam przeszkadza, że cyganie żyli sobie w taborze na przedmieściach zgodnie ze swoją tradycją? Ja tam nic nie mam do cyganów, kojarzą mi się z prawdziwie wolnymi ludźmi. Wolałbym żyć, jak cygan i zapieprzać sobie z taborem po całym świecie, niż do końca życia tyrać w fabryce po 12 godzin i spłacać dozywotni kredyt na mieszkanie. To was boli, że oni są na serio wolni, a wy uczestniczycie w wyścigu szczurów.

Kurwa ludzie i potem się dziwicie, że Polaków nazywają faszystami. Nasi dziadkowie walczyli przeciwko takim pojebanym poglądom, jakie wy macie. Jesteście skurwysyny i chuj wam w dupe. Nie chce mi sie z wami gadać pierdolone naziole zjebane!



Chujowy ten twój troling.
Zgłoś
Avatar
Harold 2012-08-31, 1:37 1
Wczoraj cyganie ukradli moim rodzicom w Paryżu 410 Euro... Cóż fakt faktem nie najlepsze będą mieli wspomnienia mimo że to Francja kraj który mama zawsze chciała odwiedzić, ale jak wrócą i im to powiem, to ojciec jako typowy sadol na pewno się ucieszy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie