18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Na szczęście nie wpierdolili się tam z karabinami, tylko jak te wersje brudasów "turystów" co mieszkają wszędzie tam, gdzie ich nie chcą mają pretensje o logo lodów z burger kinga.

Przecież jedno jest pojebanym szlaczkiem tak samo jak drugie, nie widać różnicy.

Przyznaję się, podpierdolone z wiochy. Spostrzegawczy kuzyni Rutkowskiego nie muszą zaznaczać prawie niewidocznego znaku wodnego www.wiocha.pl w lewym górnym rogu
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-02-12, 9:45 1
@up zrobi nam przysługę i się powiesi.
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-02-12, 11:01
Sam nie jestem wierzący, ale bawi mnie jak ktoś katoli nazywa średniowieczem i ciemnogrodem, kurwa ciapaci to dopiero średniowiecze, tylko, że teraz mają kałachy zamiast sejmitarów, poza tym NICZYM nie różnią się od swoich gównianych przodków.
Zgłoś
Avatar
Dolan_Dusk 2013-02-12, 11:18 1
Kozakoff napisał/a:

Sam nie jestem wierzący, ale bawi mnie jak ktoś katoli nazywa średniowieczem i ciemnogrodem, kurwa ciapaci to dopiero średniowiecze, tylko, że teraz mają kałachy zamiast sejmitarów, poza tym NICZYM nie różnią się od swoich gównianych przodków.


To że islamiści są bardziej pojebani od katoli, nie powinno oznaczać że mamy uważać tych drugich za lepszych niż są w rzeczywistości. Każda religia to zło i każdego kto wypisuje bzdury pokroju "dojebcie się od x bo y jest gorsze" uważam za zwyczajnego debila
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-02-12, 13:35
Dolan_Dusk napisał/a:


To że islamiści są bardziej pojebani od katoli, nie powinno oznaczać że mamy uważać tych drugich za lepszych niż są w rzeczywistości. Każda religia to zło i każdego kto wypisuje bzdury pokroju "dojebcie się od x bo y jest gorsze" uważam za zwyczajnego debila



Nie napisałem, żeby się odjebać od katoli A co do religii to racja w 100% ale szkalujmy właśnie religię a nie wiarę
Zgłoś