18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Burneika vs Ozdoba
PabloEskobar • 2013-04-28, 2:13
Łapcie od wujka









Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-04-28, 11:32
Tragedia... co za dno
Zgłoś
Avatar
Paul_finch 2013-04-28, 11:39
Śmiech na sali!!!.. Tytuł walki ---> Najman vs. Najman
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-04-28, 11:47
Gimbaza się lepiej bije od nich... więcej agresji.
Zgłoś
Avatar
lemon43 2013-04-28, 11:48
Całe szczęście, że miałem tak bardzo w dupie tą walkę i nawet jej nie widziałem uff
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2013-04-28, 11:53
Wkurwia mnie ta tleniona pizda co ucieka cały czas.
Jak już się kurwa idzie bić to niech nie spierdala jak idiota tylko niech się zacznie nakurwiać.
Zgłoś
Avatar
�................a 2013-04-28, 12:05
Taka prawda ,że OBAJ powinni zostać zdyskwalifikowani .Chciałem pochwalić sędziów sprowadzonych z innych krajów którzy odwalili kawał dobrej roboty (zwłaszcza kiedy oskat znokałtował typa ,nie mógł dobić żadnych ciosów bo sędzia na niego zanurkował - piękne.A nie gdzie Bagiński na ringu dopuszcza anzora do 5 jebnięć jak widać ,że Svoboda już ma po wszystkim. Ostatnia walka tej gali - Jebać . Wszystkie poza nią -Piękne .Trochę wałek z walką Jotki bo powinien być remis a Grabowski powinien chociaż tydzień przerwy po tym wyjeździe z Cormieniem,Drwal piękna balacha
Zgłoś
Avatar
maku92 2013-04-28, 13:19
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-04-28, 13:38 6
Inne ujęcie.
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2013-04-28, 13:45
Wyobraźcie sobie teraz, że ktoś to za granicą ogląda pod nazwą Polska Gala MMA, no wstyd kurwa na cały świat.
Zgłoś
Avatar
wich3r 2013-04-28, 13:48
Kiedyś na MTV leciał Celebrity Deathmatch a my tu mam wersje z ludźmi co prawda dupy nie celebryci ale od czegoś trzeba zacząć może niedługo czymś nas zaskoczą walką wieczoru będzie biedroń vs niesiołowski cholera wie czekam z niecierpliwością
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-04-28, 13:57
Ale bym ruchał tą blondynę
Zgłoś
Avatar
Miszoq 2013-04-28, 14:08
McSzczery napisał/a:


Mam nadzieje, że ktoś w końcu wpierdoli temu burakowi z litwy.



mnie bardzo intryguje jakby zamiast takiego Ozdoby, postawić Chalidowa ;p
niby masa zbliżona a jakoś nie wyobrażam sobie Mameda uciekającego po oktagonie jak jakiś Najman
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-04-28, 14:09 1
obaj siebie warci.. śmieszą mnie wywiady po walce, zero honoru. Koks z rozjebanym ryjem mówi o tym, że walka lipa bo tamten uciekał, chuj im w dupy. Teraz Robercik może pochwalić się u siebie na siłowni, że pedał mu ryj rozwalił szacun
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-04-28, 14:31 1
Pedałek jak pedałek, ale wywiadem po walce to zjadł dupą tych wszystkich hejterków. Czekam teraz na walkę Koksa z naszym Mariuszkiem, sportowcem narodowym. Przecież Polacy to umrą z przemyślenia, bo nie będą wiedzieli czy kibicować importowanemu Koksowi czy celebrycie Mariuszkowi.
A całą walkę, gdyby nie dyskwalifikacja powinien wygrać Ozdoba. Kilka dobrych ciosów, rozcięta twarz przeciwnika. Burneika nic nie pokazał.
Zgłoś
Avatar
�................a 2013-04-28, 14:45
Sledziu_w napisał/a:

Do osób, które twierdzą, że pedał miał taktykę:
Gówno prawda. Taką taktykę można stosować, żeby przeżyć na ulicy, czekając na pomoc kolegów z gejklubu. Na ringu trzeba się napierdalać.
Spoko, można się odsuwać, żeby uniknąć ciosów, ale, kurwa, nie można biegać po ringu jak pojebany!
Pedał walczył tylko, jak Robert do niego podszedł.

Widać, że to Najman uczył ozdobę. Sprzedał mu swoją taktykę i płaczliwe tłumaczenia. A to oczko bolało, bo Robert mu podobno palec tam wsadził (na filmie ozdoba jest upominany przynajmniej cztery razy, żeby nie wpychał palców w twarz Koksa), a to że miał jakieś zajebiste tajemne techniki, których miał użyć, a to że publiczność jest niesprawiedliwa, bo nie podoba jej się, że ogląda taniec z gwiadami, a że to, a że tamto. Zapomniał jeszcze dodać "wszyscy jesteście u Pani!".

Chuj, nie walka.


To jest oktagon a nie ring kurwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie