18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Bridgwater88 2013-06-10, 1:18
to za Legie pajace ! pozdrowienia z Swietokrzyskiego barany Warszafffskie
Zgłoś
Avatar
SzaraWydra 2013-06-10, 2:10
Kochana Pani Prezydent
Zgłoś
Avatar
pepekolo 2013-06-10, 7:07
@paolo
A skąd ty możesz wiedzieć co ja myślałem o ludziach pokrzywdzonych w wymienionych powodziach? Widzę, że sądzisz wszystkich po sobie, ale rzeczywistość nie jest taka chujowa jak Ty byś ją namalował. Bo mimo iż pochodzę z niezamożnej rodziny to dla powodzian daliśmy sporo... pajacu
I tak na marginesie, nie oczekuje żadnego współczucia, jestem tylko przeciwko kurestwu
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-06-10, 9:51
@Pepekolo to jest Sadistic, portal w którym cieszy się z nieszczęścia innych. Ludzie z Warszawy przynajmniej może ruszą dupę tym razem i wykopią nieudolne władze stołecznego miasta. Prognozy od wielu lat zapowiadają ciągłe podtopienia i powodzie, to trzeba temu przeciwdziałać budując odpowiednie zabezpieczenia. Jak władza miasta ma to w dupie to niech układa worki z piaskiem, lub kopie rowy odprowadzające wodę, albo z wiaderkami niech zasuwa za zaniedbanie swoich obowiązków. Wyciągnijcie od nich konsekwencje.
Zgłoś
Avatar
ponczo11 2013-06-10, 10:56
już od 99' płynę co nie Warszawski Deszcz ))
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-06-10, 11:20
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
ragzezonator 2013-06-10, 12:27
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
maniek297 2013-06-10, 12:37
Wytłumaczcie mi proszę jak to jest możliwe że wystarczy jedna nawałnica i od razu Warszawa tonie a media obwieszczają wręcz stan klęski żywiołowej? Ale może to dlatego że mieszkam na Śląsku i mam zaburzone postrzeganie rzeczywistości - w końcu żeby zalać Wrocław potrzeba było zjawiska znanego jako Powódź Tysiąclecia.
Zgłoś
Avatar
n................e 2013-06-10, 16:53
żeby zalać śląsk wystarczy zwykły deszcz, tam zawsze są powodzie.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-06-10, 18:40
SzaraWydra napisał/a:

Kochana Pani Prezydent



Zgłoś
Avatar
użyszkodnik 2013-06-10, 18:59 2
Ślązak, Kaszub i Warszawiak złowili złotą rybkę. Wyszło po jednym życzeniu na łebka.
Kaszub:
- Ja bym chciał, żeby udało się zachować Kaszuby - takie czyste, piękne, ze swoją kulturą...
- Dobra, jest.
Warszawiak:
- Rybka - zrób coś, żeby nam się słoiki pod nogami nie pałętały. Odgródź Warszawę jakoś czy coś.
Rybka myśli, myśli... i mówi - ok!
Ślązak:
- Rybka... powiedz no coś więcej jak to załatwiłaś!
- Mur jest - odpowiada Rybka - taki wysoki, do 50 metrów, z 10-20 metrów u podstawy. Mysz się nie prześliźnie!
- Aha.... Dobra.... Rybka! To weź tam nalej do pełna.
Zgłoś
Avatar
Kapitan Zombek 2013-06-10, 19:01
A podobno w Szczecinie jest Floating Garden
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-06-10, 19:51 1
Smuci mnie tylko ilość hejtów na Warszawę. Jest ich co raz mniej :/ To znaczy, że spadamy w rankingu i powoli zaczynamy zrównywać się z jakimiś przeciętnym Chamowem, a to już niedobrze.
Bo przecież nigdy nie słyszałem aby ktoś powiedział - Dobrze skurwysynom! - jak zaleje jakieś Kozojeby Górne, Łuków czy Lubartów.

A do tych wszystkich pytających typu "To w Polsce jest metro, w warszawie jest metro, gdzie jest warszawa, itp". - Odpowiadam: Nie ma! Nic nie ma, nie istnieje, nie było nie występuje, nie ma tu pracy, na ulicach gwałcą murzyni i niedźwiedzie polarne, nie ma tu nic ładnego, niczego nie ma, nigdy tu nie przyjeżdżajcie. Nie ma po co. Przekażcie innym. Nienawidźcie nas dalej, tylko z daleka. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
paolo232 2013-06-10, 23:53
hogg napisał/a:

Smuci mnie tylko ilość hejtów na Warszawę. Jest ich co raz mniej :/ To znaczy, że spadamy w rankingu i powoli zaczynamy zrównywać się z jakimiś przeciętnym Chamowem, a to już niedobrze.
Bo przecież nigdy nie słyszałem aby ktoś powiedział - Dobrze skurwysynom! - jak zaleje jakieś Kozojeby Górne, Łuków czy Lubartów.

A do tych wszystkich pytających typu "To w Polsce jest metro, w warszawie jest metro, gdzie jest warszawa, itp". - Odpowiadam: Nie ma! Nic nie ma, nie istnieje, nie było nie występuje, nie ma tu pracy, na ulicach gwałcą murzyni i niedźwiedzie polarne, nie ma tu nic ładnego, niczego nie ma, nigdy tu nie przyjeżdżajcie. Nie ma po co. Przekażcie innym. Nienawidźcie nas dalej, tylko z daleka. Dziękuję.



Smuci mnie gość który pewnie mieszka w solycy i wypisuje takie rzeczy:/ Przeciętny Chamów kolego jest od was wyżej w rankingu /na najlepszą wieś/ niż Ci się wydaje. ''Wyżej sracie niż dupę macie"!! W czym jest od was gorszy człowiek który mieszka w Gdańsku, Zielonej Górze, Zakopanym czy w Gołdapi w tym że w adresie nie ma napisane warszawa? Ehhh masz bo widzę że cię już zaczyna swędzić

Zgłoś
Avatar
hogg 2013-06-11, 15:22 1
paolo232 napisał/a:



Smuci mnie gość który pewnie mieszka w solycy i wypisuje takie rzeczy:/ Przeciętny Chamów kolego jest od was wyżej w rankingu /na najlepszą wieś/ niż Ci się wydaje. ''Wyżej sracie niż dupę macie"!! W czym jest od was gorszy człowiek który mieszka w Gdańsku, Zielonej Górze, Zakopanym czy w Gołdapi w tym że w adresie nie ma napisane warszawa? Ehhh masz bo widzę że cię już zaczyna swędzić



Ty najpierw zacznij naprawiać świat i relacje między miastowe w Polsce od tych co srają z radości we własne słoje jak tylko coś w Warszawie wyleje czy inna awaria się stanie, a nie ode mnie. Nie wiem czy bywasz w Warszawie, jeśli nie to zapraszam w piątek tak od godziny 15 do 19 z CB radiem na jedną z wylotowych tras z Warszawy, sam sobie wybierz na którą. Zabraknie cie tej maści na ból dupy w ciągu godziny jakbyś nawet chciał dawać co 10 bydlakowi który obładowany pustymi słoikami wraca do siebie rzucając chujami w eter na wszystko co warszawskie, by następnie wrócić pokornie w niedzielę i odjebać etat za najniższą krajową plus chujowa premia od poniedziałku do piątku.

Przyjeżdżacie tu i to wam się wszystko nie podoba, a to źle samochody jeżdżą, a to korki, a to warszawioki sie nabijajo z nas kiedy mówim łobcym językiem, a to że chuje smiejo się z sandałów i białych skarpetów, a to metro złe, a to tłok w autobusie, a to chuj wie co jeszcze. Tę maść ma ból dupy powinniście przywozić dla siebie i codziennie aplikować sobie całą tubę.

Trzym się, od Zygmunta ukłony i różne wyrazy
Zgłoś