18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:12
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
35i 2024-05-22, 20:34 1
JanzDukli napisał/a:

a na samym końcu 35i oraz bezmózgi co stawiali mu piwo



Janie z dupy, idź być lewarem gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-05-22, 20:42
Reichsmarschall napisał/a:

Ciężko żeby sklecił skoro ma klawiaturę z cyrylicą.



Lepszym alfabetem niż cyrluca i polski.
Jestem dziadkiem-brawo. Tylko dzieci szkoda
Zgłoś
Avatar
35i 2024-05-22, 20:55 4
Tenbel napisał/a:

Lepszym alfabetem niż cyrluca i polski.
Jestem dziadkiem-brawo. Tylko dzieci szkoda



Zgłoś
Avatar
UrShadow 2024-05-22, 21:04 3
35i napisał/a:

To nie myśl o nim jak o człowieku. Kacap to jest kacap, inna forma bytu, jak murzyn.



Równie dobrze jakiś Niemiec za czasów "wujka Adiego" mógłby powiedzieć:
"To nie myśl o nim jak o człowieku. Polak to jest Polak, inna forma bytu, jak świnia."
Takich przykładów można mnożyć.....

Nikt nie wybiera, gdzie się urodzi, ani kto go wyda na świat. No może po kilku latach życia ma jakiś mały wybór, kto go wychowuje.
Chyba nie warto wrzucać wszystkich do jednego wora, w każdym rejonie świata wśród ludzi, koło których przechodzi się obojętnie, znajdą się tacy, którym warto "napluć w twarz", ale również tacy, którym można "podać rękę".

Zupełnie inną rzeczą jest, w jakich proporcjach tych grup składa się społeczeństwo danych krajów i to kogo wpuszczają ludzie rządzący na przykład w Polsce, Unii etc.

35i napisał/a:

To cię chłoptasiu zasmucę, jestem od jakiegoś czasu dziadkiem. ...



Oceniając książkę, po okładce wyglądasz na człowieka, o dość ugruntowanych poglądach co szanuję.

PS.
Jeżeli masz wylać na mnie wiadro pomyj, to mam to w pompie. Nie mam, aż tyle czasu na nie kończące się internetowe dyskusje o poglądach.
Zgłoś
Avatar
35i 2024-05-22, 21:18 5
UrShadow napisał/a:

Równie dobrze jakiś Niemiec za czasów "wujka Adiego" mógłby powiedzieć:
"To nie myśl o nim jak o człowieku. Polak to jest Polak, inna forma bytu, jak świnia."
Takich przykładów można mnożyć.....
Nikt nie wybiera, gdzie się urodzi, ani kto go wyda na świat. No może po kilku latach życia ma jakiś mały wybór, kto go wychowuje.
Chyba nie warto wrzucać wszystkich do jednego wora, w każdym rejonie świata wśród ludzi, koło których przechodzi się obojętnie, znajdą się tacy, którym warto "napluć w twarz", ale również tacy, którym można "podać rękę".
Zupełnie inną rzeczą jest, w jakich proporcjach tych grup składa się społeczeństwo danych krajów i to kogo wpuszczają ludzie rządzący na przykład w Polsce, Unii etc.
Oceniając książkę, po okładce wyglądasz na człowieka, o dość ugruntowanych poglądach co szanuję.
PS.
Jeżeli masz wylać na mnie wiadro pomyj, to mam to w pompie. Nie mam, aż tyle czasu na nie kończące się internetowe dyskusje o poglądach.



No to Cię zasmucę, bo całkowicie się z Tobą zgadzam. Mnie ukształtowały czasy komuny, stąd moja nienawiść do wszystkiego zza wschodniej granicy, którą dalej traktuje jak granicę z ZSRR . Tam w większości dalej mieszkają ludzie, którym komuna poryła łby.
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-05-22, 23:16 1
35i napisał/a:

No to Cię zasmucę, bo całkowicie się z Tobą zgadzam. Mnie ukształtowały czasy komuny, stąd moja nienawiść do wszystkiego zza wschodniej granicy, którą dalej traktuje jak granicę z ZSRR . Tam w większości dalej mieszkają ludzie, którym komuna poryła łby.



Och ach kółko wzajemnej adoracji się zebrało. Wy nienawidzicie wszystkich i wszystkiego. Nawet siebie samych. Urocze to, chiciaż smutne

@35i

Łap piwo za zdemaskowanie się jako debil
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2024-05-22, 23:24
Oni tam w firmach chyba mają takie dystrybutory z baniakami z piwem... jak u nas z wodą. Albo... w ichnich marketach kupisz 30 L taniego piwa w plastikowej butli, jak u nas te 1.5 L piwa w biedrze. Stawiam na to drugie... To i tak bardziej masno jak u nas, kupiłby człowiek te 30 L piwa w plastiku a nie biega co dziennie do biedry po 1.5 L
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-22, 23:43
Kiedyś kupiłem 200l beczkę spirytusu.

Gdybym jej nie przedał, miałbym zapas do tej pory
Zgłoś
Avatar
Funnn 2024-05-23, 0:01
35i napisał/a:

No to Cię zasmucę, bo całkowicie się z Tobą zgadzam. Mnie ukształtowały czasy komuny, stąd moja nienawiść do wszystkiego zza wschodniej granicy, którą dalej traktuje jak granicę z ZSRR . Tam w większości dalej mieszkają ludzie, którym komuna poryła łby.



Powinieneś sam sie zasmucić, bo wlaśnie napisaleś jak czasy komuny poryły Twój łeb. Teraz jesteś tego świadomy.
UrShadow pięknie opisał jak powinieneś spojrzeć na drugiego czlowieka, Jak chcesz oceniać, osądzać spróbuj każdego z osobna, System narzuca nam strach przed bliźnim.
Także uścisk dłoni i powodzenia w poznawaniu prawdziwego Siebie
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-05-23, 0:30
Veni_Vidi napisał/a:

Samara. hahahaha Ale jak oni napompowali tą butelkę?



pompkom
Zgłoś
Avatar
35i 2024-05-23, 4:34
Funnn napisał/a:

Powinieneś sam sie zasmucić, bo wlaśnie napisaleś jak czasy komuny poryły Twój łeb. Teraz jesteś tego świadomy.
UrShadow pięknie opisał jak powinieneś spojrzeć na drugiego czlowieka, Jak chcesz oceniać, osądzać spróbuj każdego z osobna, System narzuca nam strach przed bliźnim.
Także uścisk dłoni i powodzenia w poznawaniu prawdziwego Siebie



Porozmawiamy jak złapiesz mój bagaż doświadczeń, które zawsze kształtują psychikę.
Po prostu, po latach, zapobiegawczo podchodzę do tematu, tak jest wygodniej dla własnego komfortu.
Dlatego byłbym wdzięczny, gdybyś te swoje "dobre rady" zachował dla siebie i przy okazji nie szufladkował ludzi. Nara.
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-05-23, 7:21
35i napisał/a:

Porozmawiamy jak złapiesz mój bagaż doświadczeń, które zawsze kształtują psychikę.
Po prostu, po latach, zapobiegawczo podchodzę do tematu, tak jest wygodniej dla własnego komfortu.
Dlatego byłbym wdzięczny, gdybyś te swoje "dobre rady" zachował dla siebie i przy okazji nie szufladkował ludzi. Nara.



To nie bagaż doświadczeń tylko zjebanie umysłowe.
Zgłoś
Avatar
Gregigregi 2024-05-23, 7:32
dżonyłojlker napisał/a:

To niebezpieczne rzeczy są, pan piesek coś o tym wie



35i napisał/a:

To nie myśl o nim jak o człowieku. Kacap to jest kacap, inna forma bytu, jak czarnuch.



ladnie masz glowe sprana, zalosny komentarz. Radze mniej TVN a wiecej samodzielnego myslenia.
Zgłoś
Avatar
obi89 2024-05-23, 9:01
kickyourheadoff napisał/a:

zmiękłem z wiekiem ale dzieciaka zawsze mi szkoda, nawet ruskiego


35i napisał/a:

To nie myśl o nim jak o człowieku. Kacap to jest kacap, inna forma bytu, jak czarnuch.


Dziękuję przyjacielu, już mi lepiej.
Zgłoś
Avatar
Jan_Boruta 2024-05-23, 10:18
35i napisał/a:

To nie myśl o nim jak o człowieku. Kacap to jest kacap, inna forma bytu, jak czarnuch.



Błąd. Dziecko jest tym na kogo go wychowasz. Przypominam, że ruscy gwałcili polki na potęgę więc sam możesz być potomkiem któregoś. To że prababki wstydziły się przyznać nie znaczy że nie ma w śród nas wielu 'innych form bytu', a polakami są bo tak ich wychowano.
Zgłoś