18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Policeman 2016-02-02, 17:40 1
To nie jest kandydat na prezydenta tylko kandydat na kandydata partii republikańskiej. Ulizany chujek, który tylnym wejściem chce się dopchać do nominacji. Trump prowadzi nie tylko w sondażach, ale i tych wewnątrz partii...a jednak, a jednak jakaś marionetka zakulisowych gierek, wygrywa pierwsze prawybory.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2016-02-02, 18:39
W dzisiejszych czasach to już kurwa wszystko ma jakiś podtekst pedalski, pedofilski czy chuj wie jaki...
Strach z domu wyjść, bo cię o coś oskarżą.
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2016-02-02, 20:25
Wygrał, bo Trump mógł sobie opłacić sondażownie, ale na opłacenie obywateli już by go stać nie było. A na filmiku typowa dla prawaków hipokryzja i popisywanie się jako wzory cnót przed kamerami.

Ja trzymam kciuki za Sandersa, to jedyny kandydat za którym nie stoi lobby z Wall Street. Jeśli mu się uda, to rozbije klikę 6 banków "zbyt dużych żeby upaść", opodatkuje banki, przywróci podatek 90% dla najbogatszych który jeszcze nie tak dawno funkcjonował gdy ameryka najszybciej się rozwijała (i rozwijała się równomiernie, a nie górne 10% vs ubożejąca reszta).
Zgłoś
Avatar
Jankes360 2016-02-02, 21:05
Sanders nie ma szans na wygraną, na przedbiegach może go pokonać Clinton, a nawet jeśli zostanie kandydatem na prezydenta, mała szansa że wybory wygra socjalista. Stany to nie Europa
Zgłoś
Avatar
POPISowyNumer 2016-02-03, 1:13
@Black-Sheep
Bierucie wróc, ma się rozumieć?

Niech ta apokalipsa przychodzi już, jak mam zginąć, to przynajmniej z rozmachem.
Zgłoś