18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
marecek 2024-09-26, 13:50
sirapacz napisał/a:

no dobra, ale jak on w ogóle zjechał skoro nie był w poślizgu i miał całkowitą kontrolę nad samochodem?



Nauczyłem się tego jak próbowałem w zimie driftować Skodą stopiątką. Do driftu potrzebujesz szpery. Przy zwykłym dyfrze tylko jedno koło traci przyczepność i taki "drift" jest nieprzewidywalny - tak jak na filmie
Zgłoś
Avatar
Archibald_Cunningham 2024-09-26, 13:51 1
Miota nim jak szatan. Kadetem tera.
Zgłoś
Avatar
safriduo 2024-09-26, 13:58 1
DK z Brodnicy i jego gymkhana
Zgłoś
Avatar
arcan86 2024-09-26, 14:11
Qubec napisał/a:

Po chuj to tu trafiło!. Ani tragiczne ani śmieszne. Mam wyrazić współczucie czy litość. Jakbym chciał zobaczyć głupków z pod znaku BMW to bym wpisał w YouTube i tam pełno tego jest.



Łepek chuja zza kierownicy wystaje. Na harda!
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2024-09-26, 14:17 1
sirapacz napisał/a:

@ a wjechał do swojego rowu lub na swoje pole?



Idąc tą logiką, jechał po nie swojej drodze Pola nie ruszył z tego co widzę, auto wyciągnął i teraz ma co opowiadać, bez świadomości o bólu dupy na sadistic.pl z tego powodu
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2024-09-26, 14:38 1
ale droga jest przeznaczona do jeżdżenia po niej. Rowy i pola nie są przeznaczone do składowania gruzu:)
Zgłoś
Avatar
Snajkers 2024-09-26, 17:10
Qubec napisał/a:

Po chuj to tu trafiło!. Ani tragiczne ani śmieszne. Mam wyrazić współczucie czy litość. Jakbym chciał zobaczyć głupków z pod znaku BMW to bym wpisał w YouTube i tam pełno tego jest.



Za darmo i bez reklam na ulicy
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-09-26, 17:38
Dyfra zapomniał sobie zespawać .
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-09-26, 19:05
Jaki drift? Słaby silnik, kiepskie opony i podsterownosc go pokonala
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-09-26, 21:19
przecież te auto nawet w poślizgu dobrze nie było.tak to jest jak WIEŚNIAKI kupują auta z napędem na tył.
Zgłoś
Avatar
barniak Wczoraj 1:49
sirapacz napisał/a:

no dobra, ale jak on w ogóle zjechał skoro nie był w poślizgu i miał całkowitą kontrolę nad samochodem?



Kierowca był królem prostej, jeszcze nie doszedł do etapu skręcania kołami.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 Wczoraj 8:49
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous Wczoraj 19:52
Qubec napisał/a:

Po chuj to tu trafiło!. Ani tragiczne ani śmieszne. Mam wyrazić współczucie czy litość. Jakbym chciał zobaczyć głupków z pod znaku BMW to bym wpisał w YouTube i tam pełno tego jest.





Trzymaj, przyda Ci się do Twoich następnych komentarzy
Zgłoś