18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
News dnia normalnie, przynajmniej w Białymstoku. Tak się uśmiałam, że postanowiłam dodać

35-latek, mimo braku przystanku postanowił wysiąść z autobusu. Podszedł to przednich drzwi i nerwowo zaczął wciskać przycisk awaryjnego ich otwierania. Mimo tego drzwi nadal pozostawały zamknięte, co wyprowadziło z równowagi mężczyznę. Zaczął on z impetem kopać wpychając na zewnątrz. Mimo, że autobus nadal jechał wyskoczył i zaczął uciekać.

Przybyli na miejsce policjanci zauważyli mężczyznę. Biegł on w stronę pobliskiej jednostki wojskowej. Po krótkim pościgu 35-latek wspiął się na ogrodzenie okalające jednostkę i wskoczył na jej teren. Tam z kolei wszedł na stojącą balustradę a z niej na pobliskie drzewo o wysokości 10 m.

Strażacy rozłożyli poduszkę powietrzną pod drzewem, na którym siedział mężczyzna. Pobudzony 35-latek nie chciał zejść. W pewnym momencie jednak puścił się gałęzi, którą trzymał i skoczył na materace.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-04-19, 10:42
"wpychając na zewnątrz"
na zewnątrz to można wypychać jak już...

______________

Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-04-19, 12:52
faelnivr napisał/a:

@BongMan, w GTA nie da się chodzić po drzewach.


Nie próbowałem, ale w SA chyba jetpackiem możesz wlecieć.

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś