18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
k................a 2013-12-01, 21:34 1
Zrozumiałbym jakby to były ostatnie sztuki, ale kurwa tego bedzie pelno w sklepach...
ale co ja tam wiem, na premiery w kinach też nie chodzę, bo najzwyczajniej tłum mnie wkurwia.
Zgłoś
Avatar
yeloneck 2013-12-01, 21:37
Nie rozumiem. Bodajże w 2006 jak wychodził X360, graficzka była na poziomie, mało, który komp taką wyciągał. Było WOW. Teraz płacisz ponad 2 kapcie, jeśli się nie mylę, żeby dostać sprzęt, który osiąga grafikę na poziomie 75% tego, co teraz ogarniają komputery za te 2 klocki. Gdzie tu logika? Żeby wydawać 319zł za grę (ostatnia propozycja Sony). Żeby płacić abonament, za to, żeby wielmożni Panowie z Sony dali nam możliwość połączenia się z internetem? Nie potrafię tego ogarnąć.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-12-01, 21:39 1
Dla nich to jedyna motywacja, żeby ruszyć dupę z domu
Zgłoś
Avatar
markross 2013-12-01, 21:50 5
NafazowanyKoleś, to sobie pograj w forze, gran turismo, gta 5, halo gow, ufc, tekkena, gry kinect/ps move. Zazwyczaj sapią ci których nie stać na zabawkę, przecież tv też można mieć w kompie (tuner/dekoder), po kij kupować telewizor? Podpowiem ci, bo tak jest kurwa wygodniej, mam ochotę pograć albo wpadną goście to włączam konsolę, gram 15min, godzine, dwie, wyłączam i cześć a nie jebię się z budą, kabelkami, klawiaturką i myszką tam i z powrotem. 99% ludzi z konsolą ma pc więc to ty jesteś zacofany i wiele cie omija
Loaloa napisał/a:

Polactwu rzucić gówno, to się będą o nie zabijali. Nie dziwota, że ten żałosny narodek tak ostro jest jebany w dupska.


To że ciebie jebią nie znaczy że każdy ma takie chujowe życie królu zmywaka
Zgłoś
Avatar
Suguru 2013-12-01, 23:48
Zeby teraz kupic PS4 albo XNone, to trzeba byc po prostu debilem. I tyle. Dajacym sie ruchac w dupe debilem, ktory leci na nowosc, nie czekajac na rzetelne recenzje.

Nie sprzedaje ktos Wii? Bo potrzebuje stara wersje, zeby wspolpracowala z grami z GaCka.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2013-12-02, 0:02 2
markross napisał/a:

NafazowanyKoleś, to sobie pograj w forze, gran turismo, gta 5, halo gow, ufc, tekkena, gry kinect/ps move. Zazwyczaj sapią ci których nie stać na zabawkę, przecież tv też można mieć w kompie (tuner/dekoder), po kij kupować telewizor? Podpowiem ci, bo tak jest kurwa wygodniej, mam ochotę pograć albo wpadną goście to włączam konsolę, gram 15min, godzine, dwie, wyłączam i cześć a nie jebię się z budą, kabelkami, klawiaturką i myszką tam i z powrotem. 99% ludzi z konsolą ma pc więc to ty jesteś zacofany i wiele cie omija



Jedyny twój argument który w ogóle trzyma się kupy, to gry, które wydane zostały tylko na konsole.

Napisałem, że nie sapię, ino pytam po chuj, ale widocznie tak się zdenerwowałeś biedny, że aż nie zauważyłeś tego, co napisałem. Za swój komputer mógłbym kupić dwie sztuki ps4, tylko jak już zapytałem - no po chuj?

Do tekstu o telewizorze się nie odnoszę, bo nic o tym nie wspominałem oprócz możliwości przerzucenia obrazu z komputera na tv (czyli to co konsola).

Masz cechy egocentryka i to mocno zakompleksionego. Mówisz, cytuję:
Cytat:

mam ochotę pograć albo wpadną goście to włączam konsolę, gram 15min, godzine, dwie, wyłączam i cześć a nie jebię się z budą, kabelkami, klawiaturką i myszką tam i z powrotem.



W ogóle nie wziąłeś pod uwagę faktu, nawet na to nie wpadłeś, że ludzie mają w różny sposób poustawiany sprzęt. I nie mają tylko jednego telewizora w domu. To, że ty bys musiał z jednego pokoju do drugiego zapierdalać z budą jak mówisz i całym osprzętem to nie musi oznaczać, że ja i ktoś tam też tak musi. Dla mnie to jest kwestia wejścia w opcje i konfiguracja, dla kogoś może być podłączenie kabla. No ale egocentryk nie liczy się ze zdaniem innych, więc dla ciebie każdy musi gonić po chałupie z "budą" albo telewizorem na plecach, najlepiej całym biurkiem, żebyś mógł powiedzieć, że ty nosisz tylko lekką konsolę.

Dla ciebie to ja jestem zacofany, bo mam cały sprzęt w domu ze sobą połączony i w każdej chwili mogę przez ten pc połączyć się z czym chcę? Jestem zacofany, bo mogę sobie grać/przeglądać neta i w tym samym czasie może lecieć film na tv w innym pokoju odtwarzany na komputerze? Za dwa PS4 możesz złożyć pc, który obsłuży nawet kilka monitorów, także telewizorów i to jest dla ciebie zacofanie? Dla mnie to ty jesteś zacofany, bo musisz zapierdalać do konsoli postawionej przy tv, żeby zagrać w grę za 300złotych, a jak chcesz sprawdzić czy ktoś wrzucił nowy komentarz na sadolu to znów zapierdalasz do innego pokoju w którym masz komputer. < powyższe również sugeruje, że jesteś egocentrykiem. No ja jestem zacofany bo nie mam KONSOLI, no chłopie, ja obsługuję wszystko nie ruszając dupska z fotela, a rzucasz mi jakimiś pierdołami o noszeniu budy

Wycinek z wiki:

Egocentryzm (łac. ego - ja + centrum - środek) – tok rozumowania, który polega na centralnym umiejscowieniu własnej osoby w świecie. Niezdolność do akceptowania innych poglądów i postaw niż własne.

W życiu człowieka egocentryzm jest naturalną postawą rozwojową, zarówno umysłową jak i moralną, na określonym etapie rozwoju dziecka (okres przedszkolny). Później, a szczególnie w życiu dorosłym, jest objawem niedojrzałości, a co za tym idzie niedostosowania do życia w społeczeństwie.

Tak tak, powinieneś to zapamiętać zanim znów coś powiesz.

Co więcej, ja spierdalam, bo w gruncie rzeczy koło chuja mi lata czy ktoś gra na konsoli czy nie, akceptuję zdanie innych i nie wciskam nikomu własnych przekonań na siłę. To zabawne, jak jeden fanatyk wciąga inną osobę w wojenkę konsolowców. I odpisałem, prawie się wkręciłem.
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-12-02, 0:21
Mam xbox one. Forza urywa dupe. Najlepsze wyscigi w jakie gralem w zyciu. NFS rivals zjebane, ryse takie sobie. DEAD RISING 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o ja pierdole Mysle, ze do swiat ps 4 rowniez bede mial, bo mnie nosi jak skurwysyn. Pecet dobry, do pof.com i facebooka. Do pisania esejow moze jeszcze. Mam razer blade i w sumie nie wiem po chuj go kupowalem. Ciezki i niewygodny. Mysle, ze go na macbooka zamienie.
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2013-12-02, 6:52
a tak sie brechtamy z rosjan ze to ich styl zycja a unas to ?????????
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-12-02, 7:22
hahaha i tak beda musieli zwrocic bo jest usterka napedu , hahah cioty dlatego ja wole zaczekac te pare miesiecy niech naprawia usterki , wyjdzie duzo gier i dopiero a nie kurwa pierwszy rzut najgorszy lapac dla szpanu
Zgłoś
Avatar
jbone 2013-12-02, 9:13
za gnarkill zawsze piwo:)
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2013-12-02, 16:28
W chuja bym ich zrobił i nie wystawił konsol na sklep Fakt że bym stracił (albo wydał potem przy kasach) ale bym miał ubaw z tych debili
Zgłoś
Avatar
bwg92 2013-12-03, 0:41
@PureWhite: a spróbuj kurwa kiedyś przyjechać do stolicy za chlebem na blachach z twojego kurwidołka
Zgłoś