18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jacek86s 2022-06-17, 6:59 2
xXx5226 napisał/a:

Piękna dla ciebie ponieważ jesteś pedałem tak samo jak te dwa psy.



Będę dzisiaj u twojej starej, to pogadamy gówniarzu.
Zgłoś
Avatar
Mrocznyzniwiarz 2022-06-17, 10:45 1
Do tanga trzeba dwojga, a pałą, jak zawsze, dostał tylko facet. Kobiety są bezkarne.
Zgłoś
Avatar
zakmen 2022-06-20, 20:52
Maniecky napisał/a:

A tego co ruchal oblesna loche przy ruchliwej drodze to nie ponioslo go z pala....
Mamy dwoch zwyroli co pewnie sraja tam gdzie jedza... normy spoleczne po cos chyba sa, debile?



A kto powiedział że nie? Czy to daje prawo komukolwiek do tego żeby bić go z zaskoczenia? Do karania są sądy a nie policja.
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2022-06-28, 21:27 1
xXx5226 napisał/a:

Właśnie tacy jak ty powinni być trzymani w zoo. Dla tych "normalnych" za którego się masz spoko jest marsz pedałów czy dwaj faceci trzymający się za rękę na ulicy czy napierdalanie pałą bez żadnych podstaw ludzi pałą przez psiarnie. Ale najebana para której zachciało się amorów to szczyt patologi, tyle tylko że szczytem patologi są właśnie tobie podobne odpady uzwajaczce się za ludzi.



Jebie cię w dekiel? Gdzie napisałem, że marsz pedałów jest spoko? Akurat dla twojej wiadomości jestem w chuj nietolerancyjny, ale taki dzban, który wymyśla takie historyjki z pizdy jak ty i popierający zwierzęta ruchające się na ulicy jest dla mnie na równi z pedałami i smoluchami. Napierdalanie bez przyczyny? Ty kurwa jesteś naprawdę aż tak głupi czy nigdy nie dymałeś i ci brudasy zaimponowały? Co innego bzyknąć się w ustronnym miejscu jak najdzie ochota a co innego jebanie się na ulicy przy kurwa śmietniku. Wyjdź stulejarzu z piwnicy do ludzi to może się trochę ogarniesz.
Zgłoś