18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Odkąd przeglądam sadistica to często mam takie myśli chociażby idąc tym głupim chodnikiem, czy aby za chwilę ktoś rozpędzony mnie z niego nie zmiecie zakańczając mój żywot szybko i bezboleśnie. Powiem więcej dzięki sadolowi bardziej doceniam życie, bo przekonałem się tu doskonale jakie ono jest kurwa kruche i nieprzewidywalne
Zgłoś
Avatar
SlawiZiooM 2016-03-02, 13:53
@ksiadz_pedofil
Twoj nick to takie troche maslo maslane
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2016-03-02, 14:42
Być w złym miejscu w złym czasie kurwa przepierdolone.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2016-03-02, 15:16
Kurde szczerze mówiąc też zacząłem bardziej doceniać życie. Najbardziej uważam na przejściu jak stoi sobie obok tir Ostatnio przechodząc przez pasy machałem do kierowcy ciężarówki omijając go 5 metrowym łukiem żeby mnie zauważył i nie rozjebał mi głowy jak arbuz
Zgłoś
Avatar
defcon1 2016-03-02, 16:05 6
Kurwa. Rozkmińcie. Każdy wie, że kiedyś umrze, odkąd w miarę zaczyna myśleć. Jak ktoś już jest stary, to pewnie myśli częściej o śmierci i w ogóle. Tak samo, jak ktoś jest śmiertelnie chory, ma te lata czy miesiące na myślenie o tym, że umrze.
Pomyślcie, nawet jak ktoś wychodzi na czołowe zderzenie jadąc samochodem, to ma te pół sekundy na krzyknięcie "o kurwa", ale jednak jest przez krótki, bardzo krótki, ale jednak przez pewien czas świadom, że zginie. Jak ktoś spada z 20 piętra to też ma te dwie sekundy na pomyślenie, że zginie. A ten gość nie miał nawet tego, bo "cios" nadszedł z tyłu. Czaicie to kurwa? Jakbyście szli ulicą i snajper wam strzelił w głowę z odległości kilkuset metrów. Może sobie myślał akurat o jakiejś lasce, którą by wyruchał. Może akurat sobie myślał o tym, co by sobie tu w wolny weekend zaplanować. I nie miał nawet okazji krzyknąć "o kurwa", bo po prostu zginął. Przejebane z jednej strony, ale z drugiej strony to trochę jak z wyrywaniem zęba "na nitkę" dzieciakowi - najlepiej to zrobić tak, żeby się nie spodziewał, żeby myślał, że jeszcze się przygotowujesz i jeszcze ma chwilę spokoju, a tu JEB i zęba nie ma.

No dobra, pojebane rozkminy, ale jakoś tak mnie to naszło.
Zgłoś
Avatar
toxic89 2016-03-02, 16:45
Szczerze, to chyba lepiej zginąć na miejscu, niż miałby po takim wypadku do końca życia, np. przez 30 lat "jeść" przez rurkę, srać w pampersa i porozumiewać się mrugnięciami.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2016-03-02, 16:57
Zgadzam się z opisem do filmiku.
Zgłoś