18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Było blisko
Bladeone • 2013-03-06, 15:11
Oto dobry przykład co może się stać, gdy skupienia zabraknie. Autobus na tym filmie przejechał skrzyżowanie na czerwonym i zrobił to dość dynamicznie. Motocyklista ruszył na zielonym, jednak nie spodziewał się, że autobus zatrzyma się zaraz za skrzyżowaniem… Tylko szybka reakcja i odrobina szczęścia uchroniła go przed zaparkowaniem na tylnych siedzeniach – na szczęście tylko lusterko się złożyło. Gdyby motocyklista był skupiony i patrzył gdzie jedzie, taka sytuacja w ogóle nie miałaby miejsca!

źródło: www.motormania.com.pl
Zgłoś
Avatar
damix250 2013-03-06, 21:58 1
Kogo obchodzi że było blisko ? Miał w to przyjebać i laczki zgubić...
Zgłoś
Avatar
adas777seven 2013-03-06, 22:05
sam jeżdze na motocyklu ale poprostu stwierdzam że on jeżdzić nie powinien ! szkoda maszyny dla takiego debila
Zgłoś
Avatar
kaluza_21 2013-03-06, 22:14
sam jeżdze na motocyklu ale poprostu stwierdzam że on jeżdzić nie powinien ! szkoda maszyny dla takiego debila

jeśli jeździsz to wiesz ,że wykonał bardzo ładny przeciwskręt którego na naszych droga jest bardzo rzadko spotykaną rzeczą. .. sam również jeżdżę przecinakiem.
A co do kierowcy na tym filmiku ewidentnie chciał dobrze a wyszło inaczej a pojęcia bezpieczna odległość na pewno nie zna..
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-06, 22:58
Jak już się pierdolicie o nazwę motor czy motocykl głupimi komentarzami, radziłbym zająć sie stronką źródłową. Kazać zamknąć stronę, bo nazwa jest chujowa i otagowana i zakatalogowana chujowo.
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2013-03-06, 23:28 1
Tak to jest jak się patrzy na prędkościomierz o jak zajebiście mój motorek przyśpiesza zamiast na wielki zółty autobus przed sobą a później z mordą do kierowców że to my ich nie widzimy i nie patrzymy w lusterka
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2013-03-06, 23:30 1
@kaluza_21
No, faktycznie, to ja jestem mistrzem szos, bo przeciwskręt stosuję w jeździe na rowerze i piździku... Gość jest pizdą, bo nie patrzy przed siebie, kierowca autobusy nie były nawet częściowo winny, 100% wina motocyklisty. A jakby trafił na kozaka z takim samym przyspieszeniem w puszce, to motocykl by zbierał po najbliższych 100m. Gdyby mógł chodzić, oczywiście.
Zgłoś
Avatar
mad_mike 2013-03-07, 10:10
Ja nie zauważyłem żadnych rzeczy odwracających uwagę... a autobus nawet zezowaty by dostrzegł
Zgłoś