18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Alosza 2024-05-07, 0:02
Powszechny dostęp do broni w praktyce.
Zgłoś
Avatar
Lukasz2401 2024-05-07, 0:04 2
Cotozafilm napisał/a:

Jak dla mnie absolutne cipy. Powinny wlecieć srogie laczki a oni drą ryje i biegają w kółko...



Każdy dorosły mężczyzna powinien mieć na tyle siły żeby chwycić za tylne łapy psa który atakuje i pełnym zamacham jebnąć o ancfalt i tak do momentu neutralizacji. Gdybym to ja był atakowany zapewne tak by się to skończyło. A te pały na filmie tylko drzeć pizdy potrafią. A pieski swoje robią, jak to mówią panika łapy wygina.

Zgłoś
Avatar
pan1cz 2024-05-07, 1:17
Zawsze dziwię się ludziom, którzy nie potrafią zareagować na taką scenę. Każdy pies ma tyle wrażliwych punktów, że bez problemu można w każdej sytuacji wyleczyć go z agresji. Nos, genitalia, oczy - to podstawa w przypadku, gdy pies nie ma kolczatki lub chociażby obroży (w takich przypadkach wystarczy podciągnąć psa za obrożę/kolczatkę do góry a ten puści zawsze pysk z braku tlenu).

Natomiast jak ktoś jest kompletną pizdą to tylko do eutanazji się kwalifikuje. Razem z tymi cipowatymi pieskami.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-05-07, 1:48 1
Lukasz2401 napisał/a:

Każdy dorosły mężczyzna powinien mieć na tyle siły żeby chwycić za tylne łapy psa który atakuje i pełnym zamacham jebnąć o ancfalt i tak do momentu neutralizacji. Gdybym to ja był atakowany zapewne tak by się to skończyło. A te pały na filmie tylko drzeć p*zdy potrafią. A pieski swoje robią, jak to mówią panika łapy wygina.



Tez zawsze o tym myślę. Machają ciężarami, w pracy paczkami. To co za problem złapać 40kg gnoja za nogi i jebnac o chodnik. Kobiety szans nie mają ale chłopy? Jakieś pizdy.. ktoś tez tam pisal srogie buty na bebechy i klatkę. Z połamanymi żebrami nie oddych się tak lekko.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-05-07, 5:32 3
Dlatego nienawidze kurwa psów i ich pojebanych bambinistycznych właścicieli. Skurwysyn jebany zaatakuję Cie bo źle szedleś, nie tak popatrzałeś, czy źle mrugnąłeś. Nigdy nie jest to wina psa i jego pojebanego właściciela. Zawsze kurwa tłumaczenie, a jeszcze "pieska" im szkoda.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-05-07, 8:10 1
Zamiast się zebrać i dokumentnie rozpierdolić te psy to każdy się sra i każdy dostaje gryza
Zgłoś
Avatar
RISE 2024-05-07, 9:30 2
Wszystkie te jebane kundle nadają się tylko do wjebania do wora i do rzeki.
Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-07, 11:24
Miłośniczki piesełów i koników to osobna kasta intelektualna.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-05-07, 20:45
brylant1412 napisał/a:

będę powtarzał non stop po co trzymać psy



Od pewnego wieku psy są dużo lepsze niż żony. Tańsze w utrzymaniu, nie drą na ciebie mordy o byle gówno, nie mają nic przeciwko jak zaczniesz się spotykać z innym psem, a spróbuj go zamknąć na 2h w bagażniku, a potem żonę. Myślisz, że kto się bardziej ucieszy na Twój widok po uwolnieniu?
Zgłoś
Avatar
sameshitman 2024-05-08, 1:29
Niektórzy to sie potrafią bawić.
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-05-13, 19:06
dlatego gardzę pierdolonymi miłośnikami piesków kurwy co rok płaczą że zakaz fajerwerków w sylwka a sami co robią na chuj wam te psy ruchacie się z nimi wy pedały??
Zgłoś