18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mejdi 2011-05-03, 23:28 1
Rozumiem kurwa pewnosc siebie ale takie pierdolenie to tez przesada, juz widze te zastepy kobiet ładujacych mu sie do lozka, tepe cipy z dyskotek po wypitej polowce
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2011-05-03, 23:31 1
AaronXC napisał/a:

co to z odcinek?



fantazje nastolatkow czy cos takiego ...http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,8084,serial.html tutaj znajdziesz
Zgłoś
Avatar
wodziok 2011-05-03, 23:35
łysa góra roolez i zielonka hahahhaa
Zgłoś
Avatar
AdiX 2011-05-03, 23:51 1
SkoQ: Temu 60-kilogramowemu pedałkowi, to chyba cały świat i 2 hameryki mogą powiedzieć w twarz co im się tylko podoba.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2011-05-04, 0:23
@wszystkie gimbusy

Podniecacie się, a to wszystko jest reżyserowane
Zgłoś
Avatar
Dalione 2011-05-04, 0:32
@Nameless
Mordę masz reżyserowaną , nie wiesz to się nie udzielaj bo ktoś tak napisał w internecie i już musisz uwierzyć , nie ? Znam kilka osób które były tam wielokrotnie (chodzi mi o starsze osoby) i jakoś kurwa widziałem ich w programie , a nie sztuczne manekiny do chuja.
Zgłoś
Avatar
henrythe8th 2011-05-04, 1:00
Gimbus jebany pewnie całe życie gruchę wali a panienki to widzi jedynie takie .jpg. Dlatego kurwa jestem za eutanazją!
Zgłoś
Avatar
yuriko 2011-05-04, 1:12 1
wkurwia mnie jak widze ten program. Nie mam dystansu do takiej głupoty
Zgłoś
Avatar
kaju666 2011-05-04, 1:23
odcinek pt. "O czym fantazjuje nastolatek i dlaczego tylko o tym?"
trochę nie w temacie ale jebałbym ewe
Zgłoś
Avatar
RastaMan 2011-05-04, 4:36 1
Wiochmen napisał/a:



bo nie chcial jak mu dales?



tak, a wszystko przez ciebie, jak mi wcześniej ssałeś to później mi jebał kałem...

@SkoQ

chodzi mi o to o prezentuje przed milionami widzów, ja bym się po takiej akcji na ulicy nie pokazał... za kase czy nie jeden huj, sprzedać się mediom jeszcze większa hańba... oni tylko szukają frajerów, żeby podnieść oglądalność
Zgłoś
Avatar
Nameless 2011-05-04, 7:07
Dalione napisał/a:

@Nameless
Mordę masz reżyserowaną , nie wiesz to się nie udzielaj bo ktoś tak napisał w internecie i już musisz uwierzyć , nie ? Znam kilka osób które były tam wielokrotnie (chodzi mi o starsze osoby) i jakoś kurwa widziałem ich w programie , a nie sztuczne manekiny do chuja.



Fajnych masz znajomych. Fajnie, że oglądasz "Rozmowy w toku". Mój ziomek raz był na publiczności, bo wzięli go z agencji Star na rynku w Krakowie i powiedzieli mu, że zostanie zapytany i co ma powiedzieć (tyle, że swoimi słowami).
Więc nie pierdol mi tu.

PS Nie wiesz czemu napisałem to się nie udzielaj i nie wymyślaj, że mam informacje zaczerpnięte z Internetu. Poza tym nie jesteś godny prowadzenia z tobą dyskusji, skoro ciśniesz komuś bez powodu.
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2011-05-04, 7:26
No ale widocznie są ludzie których pierdoli to, co, kto o nich myśli i jak mają okazje zarobić nie ciągnąc druta to po prostu z tego korzystają. Na wioskach w stosunku do chłopaka kompletnie nic się nie zmieniło, nie wiem jak w szkole, ale tutaj każdy wie że leciał w chuja za flote
Zgłoś
Avatar
Muffin 2011-05-04, 19:06
pierdolicie jaki to on pojebany a gdyby ktoś szukał chętnych by wcisnąć kasę do rąk w zamian za kilka dupereli do kamery to pierwsi byście lecieli.
Zgłoś
Avatar
kaju666 2011-05-04, 19:34
haha, sadistic znajdzie wszystko i wszystkich ;d
Zgłoś
Avatar
ankeusz 2011-05-04, 21:03
Nie chciałabym tego chłopczyka nawet w dupę kopnąć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie