18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
hlaalu 2013-05-25, 19:16 22
Zgłoś
Avatar
kaczakaka 2013-05-25, 19:30 6
@up zrobiłem ładniejsze
Zgłoś
Avatar
snc999 2013-05-25, 21:15 4
Zgłoś
Avatar
plagiat 2013-05-25, 23:37 2
Jednak muzułmanin muzułmaninowi nierówny. Spójrzcie na naszych Tatarów: od wielu wieków żyjemy obok siebie, bez żadnych kłótni czy incydentów. Dla nich islam to raczej kwestia zachowania odrębności kulturowej niż samego wyznania. Dlatego to jeden jedyny przypadek, który osobiście szanuję i chcę uświadomić resztę zapaleńców, żeby wiedzieli wobec kogo szczędzić nienawiść.
Zgłoś
Avatar
SlavonicLady 2013-05-26, 0:49 1
Mam pomysł! Wskrześmy Sobieskiego, albo ew. sprowadźmy go z zaświatów. Już raz wywalił muzułmanów z Europy, więc teraz też dałby radę. Skoro Zachód nic nie potrafi (albo nie chce) z tym zrobić, to Sobieski ze słowiańską armią na czele pokaże Europie jak się bronić przed najeźdźcami i znów będzie spokój, przynajmniej na te kilkaset lat.
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2013-05-26, 13:59
S.O.A.D. napisał/a:

@ocjokrakow

Nie powiedziałbym, że obrazek, do którego link podałeś, broni muzułmanów - raczej właśnie w satyryczny sposób pokazuje, że nieważne jak powiedziane "śmierć niewiernym" pozostaje dalej tym samym - nienawiścią toczoną przez ciapate cholery. I że nie można wierzyć tym "dobrym" muzułmanom, bo to to samo gówno. A że inni użyszkodnicy coś tam pisali o "dobrych" muzułmanach... Cóż, ich sprawa. Dla mnie ciapaty to ciapaty.



Czy mało wyraźnie dla Ciebie napisałem, że chodzi mi o komentarz pod postem?
Zgłoś
Avatar
SebaD 2013-09-13, 7:28
ocjokrakow napisał/a:

Taka nagonka na kotoli na tym profilu, a prawie że poklask dla muzułmanów.


Dlatego ja nie lubię ani katoli ani brudasów - i tyle w temacie

plagiat napisał/a:

Jednak muzułmanin muzułmaninowi nierówny. Spójrzcie na naszych Tatarów: od wielu wieków żyjemy obok siebie, bez żadnych kłótni czy incydentów.


Że ke? A kto zabił krakowskiego hejnalistę? Horda tatarska!
Zgłoś