18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
GęsiorSB 2011-05-05, 17:50
nie, ale wszyscy wiedzą że to indyjski znak szczęścia.
no chyba, że nie wiedzą, to bardzo mi przykro.
Zgłoś
Avatar
Åmmol 2011-05-05, 18:15
GęsiorSB napisał/a:

nie, ale wszyscy wiedzą że to indyjski znak szczęścia.
no chyba, że nie wiedzą, to bardzo mi przykro.



Ale nazistowski orzeł czy swastyka? Jeśli to drugie, to wiedź ze ma znacznie więcej znaczeń, jednak wujek Adolf przyczynił się do utożsamiania owego znaku tylko z jego ideologią, a tego raczej nie zmienisz. I szczerze wkurwia mnie pseudo-inteligencja, która uważa że znając choćby jedno inne znaczenie swastyki jest w chuj mądra, reszta to plebs. Takie czasy swastyka=nazi.
Zgłoś
Avatar
GęsiorSB 2011-05-05, 19:52
Ammol napisał/a:



Ale nazistowski orzeł czy swastyka? Jeśli to drugie, to wiedź ze ma znacznie więcej znaczeń, jednak wujek Adolf przyczynił się do utożsamiania owego znaku tylko z jego ideologią, a tego raczej nie zmienisz. I szczerze wkurwia mnie pseudo-inteligencja, która uważa że znając choćby jedno inne znaczenie swastyki jest w chuj mądra, reszta to plebs. Takie czasy swastyka=nazi.


wybacz Ty najwyższy i najinteligentniejszy (bez pseudo) znawco nazistowskich znaków. tak na prawdę to faktycznie chodziło mi o nazi orła, bo przecież ten znak wywodzi się z indii i przynosi szczęście.
tak, doskonale wiem, że swastyka ma od chuja więcej znaczeń i od cholery odmian, ale i tak dla Ciebie jestem plebsem i pseudointeligentem prawda?
i love haters!
Zgłoś
Avatar
MdoN 2011-05-05, 20:03
@up
ch*ja wiesz a pierdolisz, swastyka była używana w wielu kulturach starożytnych, nie tylko w Indiach. w starożytnych Chinach swastyka była symbolem boga słońca, inkowie i ci inni również jej używali, nie mówiąc już o celtach, rzymianach, germanach, japończykach a to wszystko set set set set set lat temu. nawet Polacy jej używali w na odznakach, herbach i odznakach pułków itp. nie mając zielonego pojęcia co to są indie. swastyka jest symbolem szczęścia, dobrobytu, urodzaju i wszystkiego co 'dobre i fajne' temu Adi sobie ją 'przywłaszczył'.
Zgłoś
Avatar
GęsiorSB 2011-05-05, 20:44
MdoN napisał/a:

@up
ch*ja wiesz a pierdolisz, swastyka była używana w wielu kulturach starożytnych, nie tylko w Indiach. w starożytnych Chinach swastyka była symbolem boga słońca, inkowie i ci inni również jej używali, nie mówiąc już o celtach, rzymianach, germanach, japończykach a to wszystko set set set set set lat temu. nawet Polacy jej używali w na odznakach, herbach i odznakach pułków itp. nie mając zielonego pojęcia co to są indie. swastyka jest symbolem szczęścia, dobrobytu, urodzaju i wszystkiego co 'dobre i fajne' temu Adi sobie ją 'przywłaszczył'.


powinni dodać oddzielną czcionkę do sarkazmu. dobra panowie, nie chce mi się, bo wiadomo, że w internecie każdy musi mieć swoje ostatnie słowo.
Zgłoś
Avatar
swater 2011-05-05, 20:47
a można wiedzieć skąd fotka? szwagier już palnik grzeje
ps. wykop KURWA
Zgłoś
Avatar
mack_k 2011-05-05, 22:27
ja wiem gdzie to jee i to ruskie budowali
Zgłoś