18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
gustav665 2013-02-25, 21:26
piwo dla tej pani!
Zgłoś
Avatar
snikersx 2013-02-25, 21:27
@up, no na hardzie no.
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-02-25, 21:41
matka nie wie że ćpie
Zgłoś
Avatar
tarasyhakena 2013-02-25, 22:13
prawidłowy odruch żeby od murzyna głowe odwracać
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-02-25, 22:15 1
Anarchangel napisał/a:



może po prostu, w przeciwieństwie do ciebie, wiem co to jest metafora? ...wiem także czym jest projekcja sfrustrowany prawiczku

Kiedyś używając dużego kwantyfikatora w podobnej kwestii, nie kończąc myśli regułką "z wyjątkiem naszych bliskich oczywiście" - zarobiłbyś soczystego strzała w pysk (bez pytania/ostrzeżenia) w wielu środowiskach subkultury lub recydywy (w więzieniu podejrzewam, do dzisiaj można zostać dziwką za podobnie nieprzemyślaną kwestię - brak szacunku do własnej matki jest tam zwykle istotną cechą frajera). Użyta przez ciebie figura retoryczna ma nieco większy zakres od ogólnego kwantyfikatora... Choć może rzeczywiście czasy się zmieniły i szacunek następnych pokoleń do kogo/czego-kolwiek został bezpowrotnie utracony (czego nie wiem, bo statystuje teraz w innych bajkach)



Boże, kurwa, co za wrażliwiec... Czy jeśli powiem, że twoja matka to kurwa, czy wtedy uwierzysz mi? Po chuj więc w ogóle spinasz, skoro wiesz, że ja i tak nie znam twojej starej, więc jakikolwiek bądź wjazd na twoją rodzinę, jest w istocie wjazdem na ciebie... Naucz się chłopaku dystansu, bo takie myślenie, jakie przed chwilą zaprezentowałeś, wywoływać może jedynie bezsensowne spiny - jeśli ktoś cię obraża, to nie dlatego, że jesteś właśnie taki, jak ktoś cię nazwał, tylko znaczy to, że ten ktoś chce cię sprowokować...
Zgłoś
Avatar
eb 2013-02-25, 22:25
ale nie ona bo ma troche honoru
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2013-02-25, 22:37
Jakbym miał tyle hajsu, to tez robiłbym sobie jaja z dziennikarzy, którzy "muszą" ze mną rozmawiać.
Zgłoś
Avatar
Bardok 2013-02-25, 23:21
Obleśna świnia.
Zgłoś
Avatar
K................6 2013-02-25, 23:43 2
Kurwa, beka wyzywać od goryli a wszyscy żeście kendi szopa śpiewali
Zgłoś
Avatar
lemon43 2013-02-26, 0:38
a w regulaminie jest ja byk napisane, że zoofilii nie wrzucamy ;>
Zgłoś
Avatar
IceIce 2013-02-26, 0:59
A muzykę może ktoś zna? Bo tylko na sadisticu jest dodana ?
Zgłoś