18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Witam.
Ostatnio na Sadolu jest tendencja wrzucania, swojej jakiejś tam twórczości. Że zdjęcie rozmazane, czarno-białe,trochę syropu malinowego jako krew i że niby mrocznie i strasznie.

Ja osobieście wolę prostszy przekaz

Poniżej prezentuję kilka okładek płyt zespołu Cannibal Corpse.
Nie jest chyba za mocne na harda, więc wrzucam tutaj.



A jako bonus, Ace Ventura na koncercie Cannibal Corpse. Utwór w tle- "Hammer smashed face"
Zgłoś
Avatar
chainsawgutsfucker 2013-04-12, 19:01
I ta naklejka ostrzegająca przed nieodpowiednim słownictwem, jakby okładka sama w sobie nie wyjaśniała wszystkiego.
I z ciekawostek - nasza cycasta, swojego czasu trochę sławna modelka/piosenkarka/celebrytka/itd ozdabia okładkę albumu "My sister is dead and i still fuck her corpse every day" autorstwa grindcorowego zespołu Rotting Cock. Niestety na zdjęciu nie ma niczego urwanego, a wręcz przeciwnie, cycki zajmują cały pierwszy plan. Taka ciekawostka.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-04-12, 19:05
Co do tego fragmentu z Ace Venturą, ten podkład dźwiękowy brzmi całkiem jak... System of a Down??? Trochę jak Prison Song.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-04-12, 19:07
Fajnie grają, byłem niedawno na ich koncercie. Zaraz, to było w kwietniu tamtego roku. Kurwa jak ten czas leci.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-04-12, 19:47
MrFox napisał/a:

Co do tego fragmentu z Ace Venturą, ten podkład dźwiękowy brzmi całkiem jak... System of a Down??? Trochę jak Prison Song.


Chybaś kurwa głupi. Masz jak byk napisane co to za kawałek i nie, nie brzmi on jak System...
A co do samego fragmentu to został on nakręcony na indywidualne życzenie Jima Carreya który jest wielkim fanem Cannibali. Niestety producenci stwierdzili że jednak z filmu to wytną.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-04-12, 19:51
powiem w skrócie technika gry na gitarze jest oszałamiająca ale juz z tresci ich muzyki nie moge wyciagnac nic
Zgłoś
Avatar
pijaczyna 2013-04-12, 19:52
Tak powinny wyglądać witraże w kościele
Zgłoś
Avatar
Thanatophiliac 2013-04-12, 19:59
thewhitestar napisał/a:


Niestety producenci stwierdzili że jednak z filmu to wytną.


To dziwne, bo jednak nie wycieli. Obejrzyj jeszcze raz
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-04-12, 20:49 1
Thanatophiliac napisał/a:


To dziwne, bo jednak nie wycieli. Obejrzyj jeszcze raz


A widzisz. Myślałem że to fragment wraz z tą wyciętą z filmu sceną:
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-12, 20:55
Cannabis Corpse to najbardziej pedalska kapela jaka w zyciu widzialem brakuje jeszcze zeby sobie paly ciagneli nakonciercie wypierdalac z tym brudnym gownem
Zgłoś
Avatar
oponaodjelcza 2013-04-12, 23:25
Zawsze na takich okładkach rozwalają mnie te znaczki "Parental advisory explicit content" - serio, bez tego nie dałoby się ogarnąć, że to materiał nie dla dzieci? Krew i flaki nie są żadną podpowiedzią?
Zgłoś