18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Wyobraźcie sobie środek nocy, leżycie w łóżku w głębokim śnie. Nagle budzi was telefon od najlepszego znajomego. Potrzebuje pieniędzy bo przegrał je w pokera, które musicie mu natychmiast dostarczyć inaczej będzie miał wielkie kłopoty. Jakie by były wasze reakcję ? Parę osób miało okazję doświadczyć takiej przygody

Zgłoś
Avatar
MichasQ 2013-03-13, 19:45 1
@teken
Dokładnie, tak jak mowisz i jak przedmowca wczesniej, piwo ssie, ale reklamy naprawde maja dobre.. jak piwo nie moze samo sie zareklamowac to trzeba dopomoc
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-03-13, 20:18
Jakbym posiadał te pieniądze ,a mój naprawdę dobry kumpel był w tarapatach to nawet bym się nie wahał , zresztą już dwa razy pomagałem ziomkowi może nie aż w takich tarapatach .
Raz pożyczyłem mu kasę na zakup auta , a drugi raz na jego rejestrację bo kończył się już termin i musowo trzeba było go zarejestrować a auto było świeżo ściągnięte zza granicy i były to o wiele większe pieniądze niż 300 euro i teraz też jakbym dysponował kasą a chciałby pożyczyć to nie byłoby problemu
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2013-03-13, 21:06
Standard: murzyn się laską wyręczył...
Zgłoś
Avatar
stankiewicz.b 2013-03-13, 23:11
Zna ktoś link na YT do tego?
Zgłoś
Avatar
LadyCarminqa 2013-03-14, 0:45
Vincent24 to Aśka, albo ma nieswojego kompa ^^
Zgłoś
Avatar
stankiewicz.b 2013-03-14, 12:16
Vespa, masz może link do tej reklamy na YT? Przydałoby mi się do mojego szkolonka z reklamy. Piwo za wstawkę!
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-03-14, 13:53 1
nie raz jechałem gdzieś w środku nocy. czasem ktos zapił na jakimś wypizdowie i nie miał hajsu na taksę, czasem jakieś większe gówno. sam też kilkakrotnie z takiej pomocy korzystałem. od tego się ma przyjaciół. dobrze jest mieć człowieka, który, gdy jesteś w ciemnej dupie, nigdy nie powie ci 'sory, nie mam czasu'.
Zgłoś
Avatar
Pegasi 2013-03-14, 15:37
po co wstawiać te nie polskojęzyczne wstawki?
Zgłoś
Avatar
dth 2013-03-14, 20:41
@Vincent24
A możesz teraz wrzucić to normalnie do internetu? Bo aż mnie zaciekawiło co tam na kompie trzymasz takiego świetnego że próbujesz się pochwalić
Zgłoś
Avatar
renamentor 2013-03-15, 17:38
Wyobrażam sobie minę wszystkich po oświadczeniu "autem przyjechałem"
Zgłoś
Avatar
easygoingman 2013-03-16, 16:08
Widzieliście jak babeczka chciała pierdolnąć focha??
Kurwa, tępe cipy...
Zgłoś