18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Carmageddon'owe walentynki
nyja • 2015-02-14, 18:44
Dzisiejszy dzień to jak nie mordy Grey'a, to zakochani... A dziś wyszła beta, chyba najlepszej samochodówki

Gra mimo, że w fazie produkcji to już ma klimat "jedynki". Do gry też dodano kilka nowych trybów:
- klasyczna carma czyli, aby wygrać należy zniszczyć przeciwników lub przejechać pewną liczę przechodniów lub dojechać pierwszemu do mety
- death race- klasyczny wyścig- boty nie walczą, a starają się dojechać do mety przed graczem
- pojawianie się checkpointów w losowych miejscach- kto zbierze wszystkie to wygra
- przejechanie wylosowanych przechodniów

Grafika jest lepsza niż na filmiku.
Zgłoś
Avatar
drektor 2015-02-15, 18:46
Najlepsza samochodówka? Żartujesz sobie czy sie nie znasz? Najlepsza to może być Project Cars. Carmagedon to co najwyzej arcade dla ludzi poslugujacymi sie tylko strzalkami
Zgłoś
Avatar
Wulf 2015-02-15, 18:48
1 miała ten swój mroczny lekko mad maksowy post-apokaliptyczny klimat...Jestem ciekaw czy uda im się odtworzyć to w tej część, 2 i tdr już tego nie miały...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2015-02-15, 18:50
Carmageddon to jedyne wyścigi w jakie lubiłem grać. Tego też pewnie przetestuję, ale na pewno nie wcześniej jak to zoptymalizują porządnie, bo takie wymagania to jakieś kosmiczne nieporozumienie!
Zgłoś
Avatar
L................R 2015-02-15, 19:07
@drektor

Project Cars to też arcade lub słaby symulator, jak kto woli.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2015-02-15, 19:14
A ja uważam, że będzie to crap. Rynek już "nie potrzebuje" takich produkcji. Ile to już było wskrzeszania starych tytułów które miały być zaspokojeniem "głodu gracza" dla tamtego pokolenia. Finalnie wychodziła słaba produkcja która nikogo nie zainteresowała oceny były poniżej przeciętnej.

To takie po prostu przypomnienie sobie tamtych lat na koniec będzie tylko frustracja, że jednak "to nie to co kiedyś".
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2015-02-15, 19:39
Dajta na pw link, do dzialajacego torrenta
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2015-02-15, 20:33
1:39 najlepszy pojazd
Zgłoś
Avatar
gimi84pl 2015-02-15, 21:25
Ten trailer wygląda słabiej od Carmageddon 2, a najlepsza ścigałki to Burnout 3 Takedown oraz Burnout Revenge; po nich wszystko inne jest jakieś zbyt wolne
Zgłoś
Avatar
2b3 2015-02-15, 21:35
Robią sobie piękne jaja 25 Eurosów (za taki crap)za odświeżenie gry z 1997 .
Po 2 zaraz będzie cenzura w stanach że to "Brutalna" gra .
Po 3 dlc nowe mapy
Po 4 sprzet potrzebny do tego zapewne to okroją dla płynnosci

Aż sobie przypomnę o Carmageddon 2: Carpocalypse Now(1998) to łezka w oku się kręci Spędzone Tygodnie nad tym Przecudnym Tytułem

youtube.com/watch?v=Fh5GUtwioQI
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2015-02-15, 23:33
Widzałem. Gierkra z lat moich młodości ale powiedzmy sobie szczerze że w Gta można robić takie akcje że

carmagedon to sie umywa.
Zgłoś
Avatar
goniec94 2015-02-16, 0:59
Ciekawe czy jak wypuszczę na steam sam kod gry z podpisem "wczesny dostęp" za 25e to ciekawe czy ludzie będą to kupować...
Zgłoś
Avatar
ssijkule 2015-02-17, 11:26
Ja pierdole. Można rozpierdolić grubasa, zakonnice i chuj wie co jeszcze, ale dlaczego nie widać żadnego pierdolonego allahowego popaprańca? Jak ktoś znajdzie jakiegoś na filmiku, to kupuję w ciemno
Zgłoś