18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
jbone 2014-01-20, 14:46
pierdolony bękart,z matki suki,wydalony z nie tej dziury co trzeba.czyli słowem ścierwo.
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2014-01-20, 14:47
Aż mi się wstyd za takiego debila zrobiło.
Zgłoś
Avatar
makarro 2014-01-20, 15:09
dziadek cię wyczuł, cebulowy śmierdzielu xD
Zgłoś
Avatar
arek12101 2014-01-20, 15:45 1
Wpuścić chamstwo na salony :/
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-01-20, 16:12
Nie podoba się???
No kurwa pewnie że nie.

Dałem Ci piwo z cyjankiem. Smacznego...
Zgłoś
Avatar
johny_walker 2014-01-20, 16:42
komentarze mają więcej piwek niż film
Zgłoś
Avatar
Wookash1111 2014-01-20, 17:28 2
MoTIko napisał/a:

No nie ma co, popisałeś się inteligencją.



To uczucie kiedy komentarz ma więcej piw niż post.
Zgłoś
Avatar
skibielec 2014-01-20, 17:44
Ostatni raz uśmiałem się tak, gdy smarowałem chleb...
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-20, 19:37
Wookash1111 napisał/a:


To uczucie kiedy komentarz ma więcej piw niż post.


A żeby miał niemal 6-krotnie więcej piw to już prawdziwa rzadkość
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-01-20, 20:27
Gdy prof. Bogusław Wolniewicz stanowczo sprzeciwił się obniżeniu poziomu nauczania na Uniwersytecie Warszawskim, to go wyrzucono z uczelni. Profesor po prostu nie chciał zaliczać przedmiotu zwykłym debilom i leserom. Uczelnia nie mogła się na to zgodzić, bo zależało jej na jak największej liczbie studentów, bo każdy student to pieniądze od państwa. I dzięki temu na studia dostanie się teraz każdy debil, który ledwo zdał maturę. Na wielu kierunkach jest więcej miejsc niż chętnych. To wszystko powoduje, że dzieją się takie rzeczy jak na tym filmiku. Zwykły cham, zwraca się do prowadzącego na "ty", zachowuje się w sposób chamski, który nie przystoi osobie, która będzie się szczycić tytułem magistra. Gdyby na wszystkich uczelniach w kraju zmniejszono liczbę miejsc o połowę, to studiowaliby tylko zdolni i nie byłoby takich przypadków jak tutaj. Niedługo studenci zaczną zakładać kosze na śmieci profesorom, tak jak to się dzieje w gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
pio88 2014-01-20, 21:33
Ależ przepiękna, soczysta cebula. Proponuję dodać opcję obok dawania piw, dawać np cebulę dla takich jak tu intelektualistów czy np ch**a do dupy, żeby odpowiednio kwalifikować osobniki tego portalu
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-21, 1:44
Heh, tak czytam te nasze komentarze, i co widzę? Nadzieję, że jednak mamy normalnych ludzi w Polsce, dziękuje wam.

Swoją drogą, jebany filmik a ile "emocji" w człowieku wzbudza.
Zgłoś
Avatar
GatecrasherKO 2014-01-21, 1:44
Varyz napisał/a:

Do autora: Jesteś zerem... no i per 'ty' z wykładowcą? Kurwa no... i tacy ludzie walczą o wykształcenie. Weź łopatę, rowy udrożnij to się na coś przydasz społeczeństwu.



Bez szkoły sobie chłopak nie poradzi nawet w rowie.
Zgłoś
Avatar
Antidesperate 2014-01-29, 3:17
Nie wiem czy wiesz, ale tym filmikiem zostałeś jako pierwszy nominowany do tytułu DEBIL MIESIĄCA na sadistic.pl Myślę, że styczeń 2014 należy do Ciebie
Zgłoś
Avatar
crazY01 2014-01-29, 4:46
Ty idioto ! Łamanie kołem było by bardzo łagodną karą jak na taki brak szacunku!

Antidesperate napisał/a:

Nie wiem czy wiesz, ale tym filmikiem zostałeś jako pierwszy nominowany do tytułu DEBIL MIESIĄCA na sadistic.pl Myślę, że styczeń 2014 należy do Ciebie



Tak, myślę, że definitywnie styczeń jest jego. Nawet w gratisie dał bym mu miesiąc luzu, a nie tydzień !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie