18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
Kto obczai co koleś mówi w 1:00 jest moim bogiem.

"Ja już wam pokażę, wam pokażę dzisiaj dobry, dobry taki program, lepszy od Nerona, nazywa się City Burger. Wchom przeglądarkę internethowom, yyy, w Guglach wpisujemy City Buhdel, Sidy Burdel, ksype. Ypoboeotu pierwszy link. Głosujemy na prezydenta, donaldy nau, ja go mam już pobranego, edyno, eano, edygo."

Zgłoś
Avatar
maadafaka 2010-11-15, 19:26 1
co zaa Gościuuuu o ja pierdole....
Zgłoś
Avatar
hub13xxx 2010-11-15, 19:27 1
kasuj pytę >>kopiuj pytę xD )
Zgłoś
Avatar
t................9 2010-11-15, 19:29 1
kasuj pitę....
synek wypierdalaj do logopedy bo nic nie wiem co mówisz
Zgłoś
Avatar
salsamichal 2010-11-15, 19:35 1
miodek byłby zachwycony
Zgłoś
Avatar
BananUst 2010-11-15, 19:41 2
Misiek nie płacz, kupię ci chechłacz!
Zgłoś
Avatar
darksun 2010-11-15, 19:59
wiecie co wam kurwa powiem?

dzieciak to kurwa mózg komputerowy... tylko ze:

Artykuł 77. stwierdza, że owy użytek zostaje wyłączony dla min. programów komputerowych. Równa się to z
ZAKAZEM DZIELENIA SIE W SIECI PROGRAMAMI KOMPUTEROWYMI osobom innym niż uprawniony z licencji tego programu. Żeby było śmieszniej, ustawa nie definiuje pojęcia "program komputerowy". W języku prawniczym najczęściej jest on rozumiany jako "zespół komend przeznaczonych do wykonania przez komputer, zapisany w języku zrozumiałym dla tego komputera".

wiecie co wam powiem:

Artykuł 77. stwierdza, że owy użytek zostaje wyłączony dla min. programów komputerowych. Równa się to z
----------> zakazem dzielenia się w sieci programami komputerowymi<----------- osobom innym niż uprawniony z licencji tego programu. Żeby było śmieszniej, ustawa nie definiuje pojęcia "program komputerowy". W języku prawniczym najczęściej jest on rozumiany jako "zespół komend przeznaczonych do wykonania przez komputer, zapisany w języku zrozumiałym dla tego komputera".

młody...
powiem ci w skrócie:
Artykuł 77. stwierdza, że owy użytek zostaje wyłączony dla min. programów komputerowych. Równa się to z
>>> zakazem dzielenia się w sieci programami komputerowymi<<<
osobom innym niż uprawniony z licencji tego programu. Żeby było śmieszniej, ustawa nie definiuje pojęcia "program komputerowy". W języku prawniczym najczęściej jest on rozumiany jako "zespół komend przeznaczonych do wykonania przez komputer, zapisany w języku zrozumiałym dla tego komputera".

młody...
powiem ci w skrócie:
Artykuł 77. stwierdza, że owy użytek zostaje wyłączony dla min. programów komputerowych. Równa się to z
>>> zakazem dzielenia się w sieci programami komputerowymi<<<
osobom innym niż uprawniony z licencji tego programu.

młody...
powiem ci w skrócie:
Zgłoś
Avatar
Rosaran 2010-11-15, 19:59 2
mam gwiazdora ustream.tv/recorded/1920126
od poczatku kurwa wiedziałem ze to jakaś swinia
Zgłoś
Avatar
darksun 2010-11-15, 20:00 1
młody...
powiem ci w skrócie:
Artykuł 77. stwierdza, że owy użytek zostaje wyłączony dla min. programów komputerowych. Równa się to z
>>> zakazem dzielenia się w sieci programami komputerowymi<<<
osobom innym niż uprawniony z licencji tego programu. Żeby było śmieszniej, ustawa nie definiuje pojęcia "program komputerowy". W języku prawniczym najczęściej jest on rozumiany jako "zespół komend przeznaczonych do wykonania przez komputer, zapisany w języku zrozumiałym dla tego komputera"
Zgłoś
Avatar
beerek 2010-11-15, 20:05 2
Kiedy jestem napruty jak świnia mówię wyrażniej
Zgłoś
Avatar
Longerus 2010-11-15, 20:24 1
Szkoda ze nie pokazał nam jak ściąga i instaluje to dopiero by się naopowiadał
Zgłoś
Avatar
WojWac85 2010-11-15, 20:30
CD BURDEL...no tak jak wypalisz płytki i poukładasz je tak jak nasz wspaniały lektor się wysławia to nazwa programu pasuje...mamy wolność słowa i dostęp do internetu więc jest z czego przynajmniej miche cieszyć
Zgłoś
Avatar
michalsiu 2010-11-15, 20:53
Wydaje mi sie, ze powiedzial "PO TYM JAK"
Zgłoś
Avatar
ŻydGejNiemiec 2010-11-15, 20:55
do jest ten typ z plemienia mohameda abdu habasi maldali
Zgłoś
Avatar
exuro 2010-11-15, 21:14
Chodzą plotki, że autor tego filmiku jest poważnym kandydatem na zawiadowcę stacji.
Zgłoś
Avatar
t................9 2010-11-15, 21:33 2
darksun napisał/a:

wiecie co wam kurwa powiem?

dzieciak to kurwa mózg komputerowy... tylko ze:

Artykuł 77. [ ble ble ble ]
młody...
powiem ci w skrócie:



wiypierdalaj z takim pierdoleniem
piszesz rzeczy ogólnie wiadome i przez takich debili jak Ty muszę dłużej stronę przewijać a piszesz (ctrl+c,ctrl+v) aby pisać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie