18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ce gie iiiii
SuchyHarry • 2021-03-28, 17:13
Czyli jak ukryć fakt nieprzestrzegania zasad limitów osób w twojej parafii - quick tutorial

Cytat:

W Kościele katolickim obchodzona jest dzisiaj Niedziela Palmowa. Zgodnie z obowiązującym w Polsce reżimem sanitarnym w miejscach kultu w nabożeństwach może uczestniczyć jedna osoba na 20 m kw., przy zachowaniu dystansu 1,5 m. Wierni zobowiązani są także do noszenia maseczek zakrywających usta i nos. Z tego powodu wiele osób ogląda transmisje ze mszy św. w internecie. Jedną z nich pokazała parafia pw. św. Małgorzaty w Nowym Sączu, gdzie doklejono obraz z pustymi ławkami.



źródło: onet.pl




Tak realnego CGI nie ujrzycie w żadnym innym hollywoodzkim filmie
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2021-03-29, 18:16
Mam wyjebane nie powinno być żadnego "chujdownu". Co was to interesuję? Chodzicie do kościoła? Mówiłem i mówie to samo do pedałów... Jesli mieliby wałsny budynek gdzie orali by swoje obleśne dupy ok byle po ulicy i do ludzi sie nie pchali... Tutaj siedzą w swojej jaskini i chuj komu do tego bo każdy ma prawo wierzyć nawet w Ducha podwawelskiej. Opodatkować każda religie, porobić pensję i czarno na białym wszystko...

PS. zaznaczam, że nadal nie widzę obiecanych trupów ścielących się gładko na ulicy... ZAkłady pogrzebowe podobno od 2 lat nie wyrabiają z paleniem... Nie wiem czy oni sobie poradza jak przyjdzie 17sta fala. Najwidoczniej gramy w jakis survival mode

muzyka.dziennik.pl/news/artykuly/8130097,5-tysiecy-osob-koncert-love-o...

tutaj koncercik i juz przestancie pierdolic o covidzie sridzie
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-03-29, 18:30
mygyry napisał/a:

Brak u ciebie jakiejkolwiek logiki, srałeś się wielokrotnie o obostrzenia i dobrze, że przedsiębiorcy je obchodzą a teraz jesteś zbulwersowany, że ksiądz (biznesmen który handluje wiarą) robi dokładnie kurwa to samo, żeby najzwyczajniej w świecie zarobić, każdemu przedsiębiorcy który nagina lub łamie często absurdalne rystrykcje powiesz w twarz że jest kurwą, że gardzi swoimi klientami i ma wyjebane na ich zdrowie? Czy może braknie ci spójności w myśleniu, bo wylewanie bólu dupy na plebanem to teraz takie modne i nośne wśród bandy hipokrytów



Biznesmany nie dostają żadnej pomocy a kościół dostaje rocznie 23 mld.

Oczywiście że srałem się o obostrzenia bo są nielegalne i można walczyć z epidemia bez wprowadzania nielogicznych absurdalnych przepisów.
Restauracje pozamykali a kościoły otwarte. Wszystkich należy traktować tak samo. Jak zamykamy biznesy to zamykamy kościoły.

I w związku z tym że jest szczyt 3 fali to dokładnie z troski o swoich pracowników, klientów i również z obawy przed prześladowaniem przez pisowskie ZOMO na powrót zamknąłem biznes i nie wpuszczam klientów.
Zamówienia realizujemy tylko z odbiorem.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-03-29, 18:48
Wiewór napisał/a:

Biznesmany nie dostają żadnej pomocy a kościół dostaje rocznie 23 mld.
Oczywiście że srałem się o obostrzenia bo są nielegalne i można walczyć z epidemia bez wprowadzania nielogicznych absurdalnych przepisów.
Restauracje pozamykali a kościoły otwarte. Wszystkich należy traktować tak samo. Jak zamykamy biznesy to zamykamy kościoły.
I w związku z tym że jest szczyt 3 fali to dokładnie z troski o swoich pracowników, klientów i również z obawy przed prześladowaniem przez pisowskie ZOMO na powrót zamknąłem biznes i nie wpuszczam klientów.
Zamówienia realizujemy tylko z odbiorem.



Biznesmeni nie dostają żadnej pomocy? To się kurwa grubo mylisz.
Nielegalne i nielogiczne obostrzenia ale zamknijmy kościoły w trosce o zdrowie ludzi, kurwa na prawdę pisz jakie sobie bzdury chcesz, ale weź zachowaj minimum logiki..
Jeżeli wszystko należy traktować tak samo to zamknijmy również sklepy budowlane, dlaczego tam nikt się nie zarazi a w restauracji tak?
Z chuja a nie z troski masz zamknięty lokal, po prostu nie chce Ci się użerać z policją i ganiać po sądach i zrobiłbym tak samo jeżeli twierdzisz, że wcale nie pierdolisz teraz farmazonów to jak poluzują obostrzenia to nadal będziesz miał zamknięte? Przecież wirus nie zniknie więc powinieneś nie otwierać prawda?
Co do finansowania kościoła to już pisałem i nie chce mi się powtarzać, ale wszystko nie jak tak proste jak się internetowym napinaczom wydaje.
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-03-29, 19:57
Nie zawiodłem się. Moherowe szambo wymieszane z ateuszową sraczką. Komentarze na poziomie CGI z filmu.

Jezus i tak was wszystkich kocha xD

Edit:
Streszczenia TOP 3 wypowiedzi:
1. Boga nie ma, bo go nie lubię
2. KLASYKA: Daj mi dowód, że bóg jest
3. KLASYKA: Seksualne fantazje na temat kleru

Tym razem ateusze wygrywają głupotą i biorą całe podium.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-03-29, 20:38 2
JaTylkonaChwile napisał/a:

daj mi jeden dowód że Bóg NIE istnieje. Jakikolwiek , nie musi być ten chrześcijanski.



Noside napisał/a:

Jezus i tak was wszystkich kocha xD



Ja dam dowód, ze boga nie ma.
Nie będę mówił o bezustannych wojnach i morderstwach, które dzieją się na Ziemi od zawsze, bo jak wiadomo, wg katoli to wina "wolnej woli" człowieka.
Natomiast bóg stworzył zwierzęta tak? To jego dzieło. Stworzył lwy, zebry, pająki, węże i cały ekosystem. Jest bogiem z nieograniczona mocą, prawda?

A wiec czemu wszelkie zwierzęta, codziennie od milionów lat musza pozyskiwać energie pożerając się nawzajem? Codziennie miliardy zwierząt nie-drapieżników cierpi niewyobrażalne katusze, gdy drapieżnicy wypruwają im flaki żywcem. Dlaczego będąc bogiem z NIEOGRANICZONA mocą tworzysz pozyskiwanie energii z mięsa innego zwierzęcia? Dlaczego nie tworzysz tak banalnej rzeczy jak pozyskiwanie energii WYŁĄCZNIE z tlenu i roślin? (A nawet z samego tlenu - roślinki ponoć tez czują, a wiec skoro jesteś wszechmocny, to chyba kurwa nie problem?)
Bo nie ma żadnego boga, zakute łby.

Człowiek nie został "stworzony" przez boga 6 tys. lat temu, tylko wyewoluował od najprostszych form życia - bakterii, gdzie pozyskiwanie energii przez pożeranie mniejszej bakterii było najprostsze i najefektywniejsze.

PieronJasnySzlag napisał/a:

Fizyka kwantowa została zbadana dopiero w 5% ale zjeb z Sadistica już wie że boga nie ma



Nie ma katolskiego, ani żadnego innego boga wymyślonego mózgiem człowieka, wiec po chuj się uczycie na pamięć ojczenasz i robicie te żałosne znaki krzyża jak czarodzieje? Ma to wam w czymś pomoc, odczynić złe duchy czy ki chuj?
Możesz sobie wierzyć w jakąś niepojętą siłę, ale po chuj zbieranie kasy na tace?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-03-29, 22:51 1
Rozjebie, brawo udowodniłeś się katechizm nie trzyma się kupy, normalnie odkrycie na poziomie bardziej rozgarniętej małpy.
Od bezmyślnych wyznawców głupsi są tylko gimboateisci przekonani o swojej wyższości nad wszystkimi...
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2021-03-29, 23:01 2
Jak zwykle katole odwracają kota ogonem i wykręcają się jak tylko mogą aby nie podać dowodu że bóg istnieje. Potraficie tylko kłamać i obrażać wszystkich dookoła. Rozmowa z wami przypomina rozmowę z komunistą albo muzułmanem: nie macie racji ani dowodów a wyjeżdżacie z postawą: mój bóg jest lepszy niż twój. Wierzycie w boga, smerfy , krasnoludki i pokemony mimo że nigdy nikt niczego takiego nie widział . Tkwicie w swym błędzie i bulicie hajs na darmo. Beton we łbie i nic więcej
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-03-29, 23:12
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Jak zwykle katole odwracają kota ogonem i wykręcają się jak tylko mogą aby nie podać dowodu że bóg istnieje. Potraficie tylko kłamać i obrażać wszystkich dookoła. Rozmowa z wami przypomina rozmowę z komunistą albo muzułmanem: nie macie racji ani dowodów a wyjeżdżacie z postawą: mój bóg jest lepszy niż twój. Wierzycie w boga, smerfy , krasnoludki i pokemony mimo że nigdy nikt niczego takiego nie widział . Tkwicie w swym błędzie i bulicie hajs na darmo. Beton we łbie i nic więcej



Które to te katolskie posty które powodują twoją frustrację?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2021-03-29, 23:28
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Jak zwykle katole odwracają kota ogonem i wykręcają się jak tylko mogą aby nie podać dowodu że bóg istnieje.


Hahaha. Ale jak mamy ci udowodnić wiare? Matka ci całe życie mówiła że cie kocha i jej wierzyłeś, a prawda jest taka że widząc jaką umysłową spierdoline urodziła było jej przykro. Tak samo twoja dziewczyna, mówi ci że cie kocha, ty jej wierzysz, a prawda jest taka że w myślach tobą gardzi i marzy o męskim Mokebe z większą parówą. Tak samo jak wierzysz że w życiu spotka cie jeszcze coś wyjątkowego i zajebistego ale nikomu teraz tego nie udowodnisz bo twoje przekonanie opiera się na wierze.

Komunizm zaczyna zaciskać palce na zdrowej krtani logiki i pojęcia zmieniają biegun. A ateiści okazują się większymi fanatykami swoich przekonań niż ludzie wierzący w boga.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-03-29, 23:28
mygyry napisał/a:

, brawo udowodniłeś się katechizm nie trzyma się kupy, normalnie odkrycie na poziomie bardziej rozgarniętej małpy.
Od bezmyślnych wyznawców głupsi są tylko gimboateisci przekonani o swojej wyższości nad wszystkimi...



Zaraz zaraz, czyli wg ciebie moj komentarz był o nieścisłościach w katechizmie? Z betonem nie rozmawiam

Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2021-03-30, 1:02
PieronJasnySzlag napisał/a:

Hahaha. Ale jak mamy ci udowodnić wiare? Matka ci całe życie mówiła że cie kocha i jej wierzyłeś, a prawda jest taka że widząc jaką umysłową spierdoline urodziła było jej przykro. Tak samo twoja dziewczyna, mówi ci że cie kocha, ty jej wierzysz, a prawda jest taka że w myślach tobą gardzi i marzy o męskim Mokebe z większą parówą. Tak samo jak wierzysz że w życiu spotka cie jeszcze coś wyjątkowego i zajebistego ale nikomu teraz tego nie udowodnisz bo twoje przekonanie opiera się na wierze.
Komunizm zaczyna zaciskać palce na zdrowej krtani logiki i pojęcia zmieniają biegun. A ateiści okazują się większymi fanatykami swoich przekonań niż ludzie wierzący w boga.



Ty masz mi udowodnić że bóg istnieje a nie że wierzysz. Ale z kim ja gadam, chcę żebyś mi pokazał dowód a ty o murzyńskich parówach. Kościół ci wydrenował mózg i zrobił z niego sieczkę abyś był mu posłuszny i nie zadawał żadnych pytań. Co za spierdolina umysłowa, matka wychowywała cię na debila i cieszy się że jej się udało. Powtarzam jeszcze raz: daj mi dowód że bóg istnieje i nie zmieniaj tematu

mygyry napisał/a:

Które to te katolskie posty które powodują twoją frustrację?



masz tu przykład nawiedzonej przez ducha świętego spierdoliny sadola jatutylkonachwilę:
Jesli nie wiesz na czym polega wiara... WIARA to jestes naprawde trudnym przypadkem. Nie zadaleś mi ZADNEGO pytania, ani w prost ani owijajac w bawelne hehe. Nie nie powtarzasz, bo do mnie zwracasz sie pierwszy raz (no chyba, ze nie potrafisz czytac za dobze i myla ci sie nicki)

Odpowiadam na Twoje glupie pytanie? a raczej prosbe : "daj mi jeden dowód, że Bóg istnieje" :

Wiara polega na tym, ze sie w cos wierzy, bez dowodow. Jak sama nazwa wskazuje - WIARA. Tak bardzo boli cie dupsko, ze ktos DOBROWALNIE sobie wierzy w Jezuska, Allaha czy Budde? Naprawde jestes jakiś ograniczony intelektualnie, by pozwolić ludziom decydowac o swoim zyciu?

Sam jesteś osobą wierzącą i chyba to cie najbardziej boli. Ty WIERZYSZ, ze Boga nie ma!

daj mi jeden dowód że Bóg NIE istnieje. Jakikolwiek , nie musi być ten chrześcijanski. Nie pierdol jasiu, nie owijaj w bawelne, tylko ty mi daj dowod, ze Boga nia ma...

Sam widzisz jaki niski to jest poziom. Na pytanie o dowód pierdola jakieś farmazony z których jak zwykle nic nie wynika
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-03-30, 7:51
przewodnik_elektryczny, Ale nie ma tu żadnego bólu dupienia typowego katola o którym pisałeś...

Rozjebie napisał/a:

Zaraz zaraz, czyli wg ciebie moj komentarz był o nieścisłościach w katechizmie? Z betonem nie rozmawiam



Rozjebie napisał/a:

Człowiek nie został "stworzony" przez boga 6 tys. lat temu



Rozjebie napisał/a:

wg katoli to wina "wolnej woli" człowieka.
Natomiast bóg stworzył zwierzęta tak? To jego dzieło. Stworzył lwy, zebry, pająki, węże i cały ekosystem. Jest bogiem z nieograniczona mocą, prawda?



Tak to wcale nie są pomysły zaczerpnięte wprost z katechizmu, no cóż dobrze, że z betonem nie gadasz przynajmniej nie zawracasz nikomu dupy swoim pierdoleniem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-03-30, 13:10
mygyry napisał/a:

Biznesmeni nie dostają żadnej pomocy? To się kurwa grubo mylisz.
Nielegalne i nielogiczne obostrzenia ale zamknijmy kościoły w trosce o zdrowie ludzi, kurwa na prawdę pisz jakie sobie bzdury chcesz, ale weź zachowaj minimum logiki..
Jeżeli wszystko należy traktować tak samo to zamknijmy również sklepy budowlane, dlaczego tam nikt się nie zarazi a w restauracji tak?
Z chuja a nie z troski masz zamknięty lokal, po prostu nie chce Ci się użerać z policją i ganiać po sądach i zrobiłbym tak samo jeżeli twierdzisz, że wcale nie pierdolisz teraz farmazonów to jak poluzują obostrzenia to nadal będziesz miał zamknięte? Przecież wirus nie zniknie więc powinieneś nie otwierać prawda?
Co do finansowania kościoła to już pisałem i nie chce mi się powtarzać, ale wszystko nie jak tak proste jak się internetowym napinaczom wydaje.



A tak przepraszam. Biznesmani księża, Zenek, Chujec łorkiestro i inne pisoskie podnóżki dostali.
Ja nie dostałem i nie znam żadnego przedsiębiorcy, który dostał.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-03-30, 14:12
Wiewór napisał/a:

A tak przepraszam. Biznesmani księża, Zenek, Chujec łorkiestro i inne pisoskie podnóżki dostali.
Ja nie dostałem i nie znam żadnego przedsiębiorcy, który dostał.



Ja znam wielu jeżeli chodzi o tarcze (ja również) , możemy się spierać co do proporcji środków do strat.
Natomiast pomijając tarcze to jeżeli chodzi o wielkie biznesy wielokrotnie są wspierane, poprzez grunty, budowę infrastruktury, zwolnienia podatkowe, dotacje, nisko oprocentowane pożyczki i od chuja innych rzeczy kwestia tego o czym pisałem w temacie kościoła, lobbing Jest jedną z podstaw.

W temacie kościoła wychodzi właśnie taka typowa cebula, polaczkowatość, jak widzę, że ktoś ma lepiej to nie będę walczył, żeby mi się poprawiło o nie, będę walczył z całych sił żeby ten drugi miał gorzej, to jest kwintesencja zjebanej mentalności w Polsce.
Zgłoś
Avatar
N................y 2021-03-30, 14:23 1
mygyry napisał/a:

W temacie kościoła wychodzi właśnie taka typowa cebula, polaczkowatość, jak widzę, że ktoś ma lepiej to nie będę walczył, żeby mi się poprawiło o nie, będę walczył z całych sił żeby ten drugi miał gorzej, to jest kwintesencja zjebanej mentalności w Polsce.



Co ty kurwa pierdolisz człowieku ? Kościół nie prowadzi uczciwej działalności, jest jebanym pasożytem żerującym na tym kraju. Dokładnie tak samo jak partyjne kurwy w spółkach skarbu państwa. I właśnie to jest przyczyną chujni jaka panuje w tym chlewie. Kolesiostwo, korupcja, układziki ze świniami przy korycie, to wszystko sprawia że uczciwy człowiek ma pod górkę i tylko złodzieje i cwaniaczki mają się dobrze. I KK zalicza się do tej grupy złodziei i cwaniaczków bo przepierdala miliardy które są bardziej potrzebne gdzie indziej.
Dawno nie widziałem głupszej argumentacji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie