18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Cegłą w łeb
chylek • 2012-06-13, 11:46
Cegła spadła z ciężarówki i wpadła przez przednią szybę do samochodu...



Ofiarą jest 29-letnia matka, która w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu- cegła rozbiła jej głowę, dosłownie.

Zgłoś
Avatar
juki 2012-06-13, 14:03
Czyzby rosja?

PS. ma ktos linka do tego artykulu na liveleak?
Zgłoś
Avatar
KlapkiKubota 2012-06-13, 14:13 1
Ja kończe gimnazjum, i też zrobiło mi się żal tego gościa. Wiec prosze przystopujcie troche...
Zgłoś
Avatar
ketoprom 2012-06-13, 14:20 1
Ja jebie :/ Brak słów.
Zgłoś
Avatar
Vivil 2012-06-13, 14:20 62
Probot123 napisał/a:

Ja kończe gimnazjum, i też zrobiło mi się żal tego gościa. Wiec prosze przystopujcie troche...



Trochę ci to zajęło jeżeli kończysz gimnazjum w wieku 21 lat..
Zgłoś
Avatar
ala963 2012-06-13, 14:24
cegła nie spadłą z ciężarówki.. to tak wygląda jakby na drodze jakieś leżały cegły czy inny gruz i którymś kołem podbiło je w góre..
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-06-13, 14:32 4
Kurwa mać, chyba do końca życia będę słyszał te krzyki.

Cytat:

Czyzby rosja?



Tak, ale nie był na tyle zdenerwowany, żeby mowić po rosyjsku.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-13, 14:37 10
macix111 napisał/a:

a ja nie będę udawał takiego sadola jak gimby powyżej i napiszę wprost : po tych krzykach strasznie żal mi się zrobiło faceta, zapewne jej męża. po skończeniu gimbazy może to zrozumiecie


Całe życie możesz zapierdalać a takie coś może Ci się przytrafić, gdy jedziesz spokojnie z rodziną...
Jestem poruszony filmikiem dodam, że im więcej tego typu filmików oglądam, tym częściej jestem ostrożniejszy i wolniej jeżdżę. Najbardziej działają sceny z pieszymi na przejściu, chociaż jak takie coś się widzi, to ręce, nogi i huj opada. Może to starość...
Zgłoś
Avatar
Earth 2012-06-13, 14:51
Nie życzę nikomu takiej sytuacji.
Ale, po chuja to do internetu wstawił?
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-13, 14:53 1
Ku przestrodze
Bardzo dobrze zrobił. Pobudza wyobraźnie kierowców i szokuje. Powinni tego typu filmiki puszczać na kursach prawa jazdy, zwłaszcza z pieszymi
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-06-13, 14:56 1
@up

W sumie, coś w tym jest.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-06-13, 14:58 1
Mężczyzna napisał/a:

Mocny materiał, lepszy niż hardowy.
Jedziesz sobie spokojnie a tu w twoją dupę cegła trafia i masz na siedzeniu obok krwawą miazgę.



Dlatego teściową sadzam zawsze z przodu chociaż nie jest moją "dupą".
Zgłoś
Avatar
finlandian 2012-06-13, 15:02 37
Zalogowałem się dla tego filmu po raz pierwszy. Czytam, że bez krwi to jednak straszne. Odpowiem. Popierdolone debile, nie rozróżniacie nieszczęśliwego wypadku od krwawej jatki. Sorry, że nie było krwi, ale krew budzi takie emocje, że ja pierdolę. Jest inaczej. Babka zmarła bo dostała w "łeb cegłą" co popularne gimby często zrzucają z wiaduktów (mowa tu nie tylko o cegłach, ale o "pierdołach" puszczanych wg. dewizy "bo lekkie to jest". " Dodam tylko, że każdy przedmiot puszczony z wysokości kilku metrów, spotykając się z pędzącym autem potrafi zabić lub okaleczyć, bo żartownisie nie umieją oszacować strat wynikających z użycia danego przedmiotu. Innymi słowy ( uwzględniając gimbuowy) Zrozumcie niedojrzałe zasrańce, że każdy was psikus może spoowodować czyjeś trwałe kalectwo lub śmierć. To jest apel. Sam przez "psikusa dzieci" jestem na wóżku inwalidzkim, a znajomu z którym jechałem nie żyje. Mnie upadł na nogi kawałek kamienia pod asfalt - jemu też. Ja zarobiłem w nogi, odłamek zmiażdzył mi kość w lewej nodze - prawą mi amputowano. Jego zabiła kostka brukowa, zrzucona z wiaduktu, która uderzyła go prosto w brzuch. Bo tej pory jego wnętrzności są nieodzowną częścią mojego życia. Napisze wprost, że cud nastał, gdy ja przeżyłem, ale uwierzcie mi popierdolone dzieciaki, że pragnę śmierci, bo z racji głupiego żartu, straciłem przyjaciela i sen życia. Straciłem Zdrowie. Jestem uzależniony od swoich "czterech kółek na popych" i ewentualną pomoc od znajomych. Mam 26 lat. Ciach bajera.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-13, 15:05
Dodam, że przed zobaczeniem tego materiału, byłem zły, że na wczorajszym POMie kamyszek spowodował pajęczynkę na mojej szybie... Teraz jakoś mi przeszło.
Zgłoś
Avatar
P................a 2012-06-13, 15:07
macix111 napisał/a:

a ja nie będę udawał takiego sadola jak gimby powyżej i napiszę wprost : po tych krzykach strasznie żal mi się zrobiło faceta, zapewne jej męża. po skończeniu gimbazy może to zrozumiecie



Przeciez to cygany sa albo turki...nie wiem czego zalowac. Ostatnio jadac osiedlem kolo stadionu wlokniarza w Czestochowie jechaly 3 nowe meski na zoltych tablicach. Z kazdej wysiadla tepa baba z okolo 15 malych cyganow. Najlepsze jest to ze dostaja takie oszolomy zasilki na kazdego bachora narobia tego scierwa i zyja jak panicze za $$ podatnikow.

Btw ta cegla sama nie spadla natura wie jak leczyc planete z syfu
Zgłoś
Avatar
A................N 2012-06-13, 15:12 3
Straszne. Pierwszy film na którym tak mocno ścisnęło mnie za serce..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie