18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
J................S 2014-02-10, 20:50 21
Znaleźli i jego
Zgłoś
Avatar
Huuudy_z_Mafii 2014-02-10, 20:52 20
Jak dla mnie to co teraz dzieje to jakiś pierdolony żart.

25 lat nic z tym nie zrobili - napisali niby ustawę z myślą właśnie o Trynkiewiczu, żeby jakoś go i jemu podobnych jednak odizolować od społeczeństwa, a teraz wychodzi że chuja ona daje (na prawdę jestem zaskoczony tym faktem). Teraz jest cyrk, antyterroryści, konwoje, więcej policji niżby prezydent przyjechał itd. itd.

38 milionów ludzi trzęsie dupę z powodu jednego człowieka? On jest jakimś człowiekiem o nadludzkich mocach czy co? Nie, nie mówię że samosąd jak wyjdzie będzie dobrym pomysłem, raczej sądzę że problem leży tam gdzie zwykle - u władzy, która jak zwykle leci w chuja i odwraca uwagę od ważniejszych spraw.

Jedyne co mogę powiedzieć, to drodzy Sadole w następnych wyborach wybierzcie mądrze, bo Polsce obcięli już obie kończyny, nie dajcie im wyciąć serca...
Zgłoś
Avatar
Kine 2014-02-10, 20:52 8
darkanzali napisał/a:

@Kine ty chuju, a chcesz żeby takie coś po ulicy chodziło?!


Ależ ty ograniczony jesteś...
Zgłoś
Avatar
C................I 2014-02-10, 20:57
ponoć znaleźli też zabójcę Kenedy'iego!
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-02-10, 20:59
Tusk nam tu drugą Białoruś zaraz urządzi! Najpierw tworzy prawo pod człowieka, bo akurat żaden paragraf się nie znalazł (gorzej niż w ZSRR, tam przynajmniej mieli najpierw gotowe paragrafy), a teraz taka historia, która śmierdzi na kilometr! Niby kto i jak miałby coś takiego wnieść?? Jeżeli w państwie, którego jest premierem dzieją się takie rzeczy w więzieniach to niech się poda do dymisji i spierdala z tego ciepłego stołka w podskokach przeszukiwać wszystkie cele w kraju!
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-02-10, 21:06 1
Szczerze? AmberGold, OFE, setki innych spraw, a wy piszecie, że Polska jest państwem prawa. Stajemy się powoli bananową republiką. Ta sprawa to pikuś, przy tym co się wyprawia w tym kraju. Najlepiej jak najszybciej opuścić te "granice absurdu" i wyjechać w normalne miejsce.
Zgłoś
Avatar
wodkan 2014-02-10, 21:06 2
Mam nadzieję że po wyjściu ktoś go odjebie. W imię zasad skurwysynu!
Zgłoś
Avatar
endrju132 2014-02-10, 21:07
i piłkę Ramosa , a tak na serio to ciekawe jak szybko go zlinczują po wyjściu
Zgłoś
Avatar
_Frytas_ 2014-02-10, 21:09 9
Przecież od kilkunastu lat co roku się takich 100 jak on lub gorszych wypuszcza i jakoś cisza a tu nagle na jednego się wszyscy uwzięli... Przypadek ? oczywiście, że nie, to kolejna prowokacja i zajęcie nas czymś innym... Nasz kochany rząd boi się, że zaczniemy się organizować jak Ukraina więc wymyślił nam takiego brata Magdy W.
Ludzie zamiast wychodzić na ulice i iść w ślady naszych sąsiadów zaczynają się organizować na jakiegoś pedzia - media o tym ciągle trąbią i nas coraz bardziej podkręcają.
Pewnie będzie tak, że wypuszczą tego pedzia a ludzie będą strajkować tak jak np. z ACTA.
Może po jakimś czasie ktoś go zabije - więc będzie znów jakieś "BOOOM medialne" i tak do czasu aż na Ukrainie się uspokoi a my "ochłoniemy" i dalej będziemy siedzieć w domu...
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-02-10, 21:15 4
Trzeba było się zastanawiać jak go skazywali, swoje odsiedział niech wyłazi. Proste. Po chuj było dożywocie cofać? Tacy byli miłosierni i nagle im się odwidziało. Resocjalizacja-sracja, 25 lat kurwa
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2014-02-10, 21:19
Cytat:

Tusk nam tu drugą Białoruś zaraz urządzi! Najpierw tworzy prawo pod człowieka, bo akurat żaden paragraf się nie znalazł (gorzej niż w ZSRR, tam przynajmniej mieli najpierw gotowe paragrafy), a teraz taka historia, która śmierdzi na kilometr! Niby kto i jak miałby coś takiego wnieść?? Jeżeli w państwie, którego jest premierem dzieją się takie rzeczy w więzieniach to niech się poda do dymisji i sp***ala z tego ciepłego stołka w podskokach przeszukiwać wszystkie cele w kraju!


?
Przecież Europa jest 100 lat za Białorusią.
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-02-10, 21:23 3
Nie wydaje wam sie, ze ten Trynkiewicz to tak rozdmuchany bo cos bokiem znowu przeciskaja? Cos w stylu jak bylo z mama madzi.
Zgłoś
Avatar
zielony145 2014-02-10, 21:25 4
Co za absurd ... legalny rząd zachowuje się jak mafia podrzucanie dowodów? Co to ma do kurwy nędzy być ja mam się czuć bezpiecznie ze świadomością ,że mogą mnie zamknąć za damski chuj i na chuj wie ile?
Może trochę wyolbrzymiam ale prawo to prawo i powinno się je należycie egzekwować.
DZIĘKUJE DOBRANOC
Zgłoś
Avatar
emd 2014-02-10, 21:34 4
to prawda, że znaleziono też teczkę Wałęsy ?
Zgłoś
Avatar
sidian 2014-02-10, 21:35 1
Przechuj zabawne... Równie dobrze u mnie pod łóżkiem mogą znaleźć brakujące dwie torpedy z Kurska i zaginionego ruskiego satelitę szpiegowskiego. Przeginają pałę. Nie żebym popierał wypuszczenie tego skurwysyna dalej niż pod mur przed pluton, ale... myśleć trzeba, a nie prawem się bawić, jakby było z gumy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie