18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:18
Avatar
Pawel0991 2024-07-22, 14:59 1
tajfunkanalia napisał/a:

Cała wiocha przywdziała odświętne szmaty a tu lipa, imprezy nie będzie.


impreza będzie pogrzeb, jest co świętować jednego ciapaka mniej
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-07-22, 15:50 3
Skowyt jakby pół wsi odjebał 😁
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-07-22, 16:21 1
Allah mu wybaczy.
Zgłoś
Avatar
zelek19 2024-07-22, 17:51 1
Zawsze to samo kurwa. Banda debili.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-07-22, 19:26 1
Jakie to są jebane przygłupy
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-22, 20:32 2
Gienek78 napisał/a:

U nich czasem nie jest tak, że rodziny (sprawcy i poszkodowanego) będą negocjować stawkę zadościuczynienia, a jak nie dojdą do porozumienia to ktoś z bliskiej rodziny poszkodowanego odstrzeli debila?
Tak mi się kiedyś o uszy obiło ale nie wiem czy to prawda.



To powinno być z urzędu karane wycięciem w pień całej rodziny wraz z najdalszymi kuzynami i ich kozami.
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-07-23, 0:49 1
Gienek78 napisał/a:

U nich czasem nie jest tak, że rodziny (sprawcy i poszkodowanego) będą negocjować stawkę zadościuczynienia, a jak nie dojdą do porozumienia to ktoś z bliskiej rodziny poszkodowanego odstrzeli debila?
Tak mi się kiedyś o uszy obiło ale nie wiem czy to prawda.



Zależy od regionu, ustroju prawnego i lokalnych zwyczajów. W Afganistanie tak właśnie jest, jak napisałeś, chociaż najczęściej, nawet nie dochodzi do negocjacji i mordują się wzajemnie. Natomiast w ZEA, negocjacje są oficjalne, przed sądem, który może odstąpić od wymierzenia kary za zabójstwo, jeżeli rodziny się dogadają w kwestii odszkodowania. Z kolei, w Maroku, Jordanii, czy Indonezji, stosuje się normalny sąd i zapisy prawne - ewentualne odszkodowanie finansowe, to osobny proces cywilny, poza procesem karnym.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów