18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
konopeek 2010-10-27, 5:54
Kto sie madrzy, ten sie madrzy, ja wyrazilem swoje zdanie na temat wlasnie takiech rasistow jakim jestes Ty. A na madrosci MTV nie mam raczej czasu bo pracuje w jak twierdzisz "pierdolonej Ameryce" na jakies pierdolone lepsze zycie. I za przeproszenie idiota jestes Ty... Wypierdku malpy z Ugandy
Zgłoś
Avatar
chrap 2010-10-27, 11:56
gardze takimi antyrasistami jak Ty, ktorza sa nimi nie majac zielonego pojecia na temat o ktorym mowia. jedyne co wiesz to banaly, ktore wypowiadane sa w imie poprawnosci politycznej (albo o rzeczach, o ktorych w twoim pieknym kraju w imie tej poprawnosci sie nie mowi). zgleb temat, a pozniej sie wypowiadaj. nie chce mi sie szukac, ale pierwsze co wyskakuje w googlach, po wpisaniu: rasa a inteligencja, jest to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_a_inteligencja . czytalem duzo wiecej na ten temat i nie na jakichs stronach skrajnie prawicowych, czy nacjonalistycznych, tyko byly to wyniki przeprowadzonych badan naukowych. a wypierdkiem malpy z Ugandy jestes ty i na pewno twoj pracodawca.
Zgłoś
Avatar
konopeek 2010-10-27, 17:51
Nie chce mi sie juz klucic z Toba, szkoda slow, poprostukazdy czlowiek jest rowny i nie powinno sie go wysmiewacze wzgledu na rase. Tyle na ten temat.
Zgłoś
Avatar
g................1 2011-08-09, 23:40
tranzystor napisał/a:

Pewnie siedział na skrzynce po bananach


W której przypłynął na ten kontynent z Afryki
Zgłoś