18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Siriuz 2023-10-22, 17:54 2
lacrimal napisał/a:

spojrzała ciulu - gość wyprzedzał ciężarówkę



Ahaaa.... i doszła do wniosku, że tak nie można więc zignorowała? Lewacki umysł.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-10-22, 18:32
Wspaniałe miejsce na pasy beż świateł. Widać tam takie inżyniery, jak i u nas. - z koziej pizdy,.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-10-22, 18:56
Kubaeinstein napisał/a:

Jak zwykle u ruskich fachowa pierwsza pomoc, przede wszystkim pionizacja, dla kręgosłupa jak znalazł.



Oni ją chcą wciągnąć do samochodu i zabrać do domu na smalec.
Zgłoś
Avatar
sorra18 2023-10-22, 19:01
Anal_Intruder_69 napisał/a:

I to głuche "JEB!", coś pięknego
Zachowanie baby nie wymaga komentarza, tak samo jak tępego kierowcy osobówki. Ale przejścia dla pieszych na dwupasmowej dwujezdniowej drodze bez sygnalizacji świetlnej, to kurwa wymysł jakiegoś niedorobionego osła. W Polsce też są takie (nie wiem jak teraz, już parę miesięcy tam nie jeździłem) przykładowo na S7 powyżej Łomianek. Kurwa, ruch jak na autostradzie i tylko ograniczenie prędkości do 70 przed przejściem, które nawet nie jest dobrze doświetlone. Jadąc tam nocą jak pada deszcz, to trzeba non stop wytężać wzrok. No ale w sumie pieszy i tak ma pierwszeństwo, więc nic się stać mu nie może, prawda?



To sa ruskie jak zapierdalaja i widza zielone dodaja gazu zeby kogos ustrzelic.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2023-10-22, 19:23
Pionizator Max - kiedy nic już nie pomoże.
Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem lub adwokatem
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-10-22, 19:31
lacrimal napisał/a:

spojrzała



Tak. Gdy już wpierdoliła się przed jadący (nieprawidłowo, ale to nie ma tu żadnego znaczenia, ona i tak się wpierdoliła) pojazd.
I to masz na obrazku:



lacrimal napisał/a:

ciulu



Nie musisz nam cytować, jak się do ciebie zwracają ci, którzy znając ciebie i twoje debilne wywody.
Zgłoś
Avatar
Cudak 2023-10-22, 19:56 1
Miała pierwszeństwo. Racja jest po jej stronie. Ufajmy sobie nawzajem. Wszystkim ;]
Zgłoś
Avatar
programista4k 2023-10-22, 20:45
na szczęście nastąpiła szybka pionizacja
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2023-10-22, 21:15
Miałam pierwszeństwo , miałam pierwszeństwo . Tak sobie teraz może powtarzać . Jakbym ja tak łaził to już dawno robiłbym za nawóz na cmentarzu .
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-22, 21:52
Jesse.Pinkman napisał/a:

Chciał być dżentelmenem



W Rosji to się nie przyjmie. Gentleman to też między innymi "człowiek honoru", a w Matuszce Rassiji już ich wytrzebiono.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-22, 22:30 1
Żeby przepuścić 50kg należy wyhamować 28.000kg.

Logika ekologów po huju
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2023-10-22, 22:59 2
Kurwa, jakim bezmózgiem trzeba byc?? Jedziesz drogą, pojazd na sąsiednim pasie się zatrzymuje, przejście dla pieszych oznakowane na wszystkie możliwe sposoby, człowiek na nim i co ten kretyn sobie myślał? No co? Ze tirowiec się zatrzymał żeby podziwiać kunszt ułożenia farby na jezdni? Ze kobieta stała tam bo okazję łapała? Ze to całe oznakowanie tam jest żeby było ładnie i kolorowo? No ja pierdole! To nawet ameba umysłowa by skojarzyła jedno, drugie i trzecie, że TAM KURWA KTOŚ PRZECHODZI. Na przejściu dla pieszych, no niemożliwe! Co za zaskoczenie! Pieszy przechodzi na przejsciu dla pieszych! To może hamować? Zatrzymać się? A po chuj! Jadę dalej, Co się może stać? Przecież na pewno nikogo nie potrące. Na pewno nie tego pieszego co przechodzi... No kurwa... jak można było przeprowadzić taki tok rozumowania i jak gdyby nigdy nic wjechać na przejście??
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-10-23, 0:00
ellsworth napisał/a:

Kurwa, jakim bezmózgiem trzeba byc?? Jedziesz drogą, pojazd na sąsiednim pasie się zatrzymuje, przejście dla pieszych oznakowane na wszystkie możliwe sposoby, człowiek na nim i co ten kretyn sobie myślał? No co? Ze tirowiec się zatrzymał żeby podziwiać kunszt ułożenia farby na jezdni? Ze kobieta stała tam bo okazję łapała? Ze to całe oznakowanie tam jest żeby było ładnie i kolorowo? No ja pierdole! To nawet ameba umysłowa by skojarzyła jedno, drugie i trzecie, że TAM KURWA KTOŚ PRZECHODZI. Na przejściu dla pieszych, no niemożliwe! Co za zaskoczenie! Pieszy przechodzi na przejsciu dla pieszych! To może hamować? Zatrzymać się? A po chuj! Jadę dalej, Co się może stać? Przecież na pewno nikogo nie potrące. Na pewno nie tego pieszego co przechodzi... No kurwa... jak można było przeprowadzić taki tok rozumowania i jak gdyby nigdy nic wjechać na przejście??



Dobra, weź się już powieś, bo widać, że się bardzo męczysz.
Zgłoś
Avatar
Heret666 2023-10-23, 8:39
Czemu do kurwy nędzy zawszę twoje filmiki się lądują jak sraka rano a inne latają fajnie Kurwa Jessie
Zgłoś
Avatar
grana08 2023-10-23, 14:11
Anal_Intruder_69 napisał/a:

I to głuche "JEB!", coś pięknego
Zachowanie baby nie wymaga komentarza, tak samo jak tępego kierowcy osobówki. Ale przejścia dla pieszych na dwupasmowej dwujezdniowej drodze bez sygnalizacji świetlnej, to kurwa wymysł jakiegoś niedorobionego osła. W Polsce też są takie (nie wiem jak teraz, już parę miesięcy tam nie jeździłem) przykładowo na S7 powyżej Łomianek. Kurwa, ruch jak na autostradzie i tylko ograniczenie prędkości do 70 przed przejściem, które nawet nie jest dobrze doświetlone. Jadąc tam nocą jak pada deszcz, to trzeba non stop wytężać wzrok. No ale w sumie pieszy i tak ma pierwszeństwo, więc nic się stać mu nie może, prawda?



to samo sobie pomyślałem o tych przejściach jadąc wczoraj S7 nocą w deszczu
Zgłoś