18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
E................e 2009-07-02, 23:53
dawidfromhell napisał/a:

źle odebrała, ale też bym źle odebrał jakbym był wkurwiony narzekaniem innych

coś w tym jest... ostatnio często narzekają...
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2009-07-03, 0:05 1
do pieca z nimi.
Zgłoś
Avatar
Mnich 2009-07-03, 0:10
sloik w odbyt i kopa w dupe tak zeby zakretka buzia wyszla xD
Zgłoś
Avatar
lentinka 2009-07-03, 0:17
"Nie samym sadyzmem człowiek..." chciałoby się powiedzieć portal na tyle popularny jak ten musi się liczyć z różnorodnością odbiorców, osobiście lubię te galeryjki pooglądać, i jak widać po wystawionych piwach nie tylko ja, ergo o co tyle krzyku? Czy w przescrollowaniu tematu tudzież w zabawie w szukajkę jest aż taki problem? A może - problem leży w tym że skoro jest coś do czego można się przyczepić, to przyczepiajta się, a co. Nie mówię o konstruktywnej krytyce, ale czytanie kumentu typu "chujowe" pod którymś z kolei tematem, lub napadanie na autora, któryś raz z kolei, jest delikatnie mówiąc żenujące. Mnie się nie podobają np chamskie dowcipy religijne, ale to nie powód by pisać ironiczno napastliwe komentarze pod każdym takim tematem. Każdy ogląda co lubi, a stwierdzenie że czegoś ma nie być BO MI SIĘ AKURAT NIE PODOBA jest delikatnie mówiąc żałosne
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2009-07-03, 1:14
Esne napisał/a:

Odpisze w ten sposób. Mam takie a nie inne i nic z tym nie zrobię. Nie wrzucam wszystkiego jest jest śmieszne. Wrzucam też rzeczy w pewien sposób ciekawe. Wcale nie śmieszny Bolid z zapałek dostał 50 piw. Co w tym śmiesznego ? Zapałki ? Nie sądzę. Są ludzie którym podobają się tego typu galerie. Dlatego je dodaję.



Bolid z zapałek nie jest śmieszny ale bolid z zapałek=pasja.
Zgłoś
Avatar
D................h 2009-07-03, 11:06
rzeczy sadystyczne trafiają na harda... a na portalu przy wejściu wyświetlają się rzeczy lekkie... niektóre są nudne ale więsząść z nich jest interesująca i czasem miło popatrzeć na coś "normalnego"

Adriano9 gdyby nie ta minka na końcu wypowiedzi tez bym odebrał to jako narzekanie;]
Zgłoś
Avatar
r................l 2009-07-03, 13:22
this is WAR!
ale to odnosnie fotek a nie powyższej dyskusji
Zgłoś