18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
PawełGM 2012-12-10, 18:17 7
Jak dla mnie to oby dwoje są siebie warci. Dres wrzuca zdjęcie do neta ze swoim nowym tatuażem by zwrócić na siebie uwagę i by każdy opiewał jego zajebistość jednocześnie jest wielce zdziwiony krytyką, natomiast kobieta postanowiła zwrócić na siebie uwagę i się dowartościować pisząc pseudointeligenty tekst. Dwa bezmózgi, tyle że każdy w swoją stronę.
Zgłoś
Avatar
blade87 2012-12-10, 18:25 1
Hmm, nie żebym bronił łysych dresów, ale w sumie skąd przypuszczenie, że właściciel tatuażu nim jest?
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-10, 18:25 1
Zrobiłeś to tak tylko dla siebie, ale musiałeś na fejsdupę wrzucić. Pewnie liczyłeś na +5 do respektu i lizodupne komcie. Ja pierdolę...

Zgłoś
Avatar
isotop 2012-12-10, 18:28 6
@PawełGM Popieram.

Skoro już wrzucił zdjęcie tatuażu do sieci, to najwidoczniej w celu pokazania tego jak największej liczbie osób. Może chciał w ten sposób "dowartościować swoje ego i zwrócić na siebie uwagę". Skoro też miejsce gdzie umieścił zdjęcie umożliwia użytkownikom zamieszczanie komentarzy i swoich opinii pod zdjęciem, to widocznie czekał jednak na czyjeś zdanie i w ten sposób jednocześnie "zapraszał do oceny". Teraz, najwidoczniej rozczarowany dezaprobatą, postanowił się w miarę subtelnie zrewanżować krytykowi.

Jeśli więc nie chciał się dowartościować, nie czekał na oceny, opinie i nie obchodzi go zdanie innych na ten temat, to czemu po prostu nie pozostawił tego zdjęcia na dysku twardym swojego komputera?
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-12-10, 18:40 5
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2012-12-10, 18:50 4
"Chciała pokazać że jest kimś lepszym ale dałem radę"

Zgłoś
Avatar
jacek44 2012-12-10, 19:01 7
Chciałem tylko powiedzieć, że to co autor tematu tu zaprezentował, to nic więcej niż znana z psychologii racjonalizacja. Idąc za wikipedią jest to jeden z mechanizmów obronnych - pozornie racjonalne uzasadnianie po fakcie swoich decyzji i postaw, kiedy prawdziwe motywy pozostają ukryte, często także przed własną świadomością.

A oto dwie typowe odmiany racjonalizacji zostały nazwane "kwaśnymi winogronami" i "słodkimi cytrynami".

-Kwaśne winogrona to uznawanie za nieważny cel, którego nie osiągnęliśmy.

-Słodkie cytryny to wmawianie sobie, że przykre zdarzenia i sytuacje, będące naszym udziałem, są w rzeczywistości przyjemne.

Jak dla mnie to autor walnął niezłe combo, bo w jednym momencie wpieprza 'słodkie cytryny', jednocześnie zagryzając 'kwaśnymi winogronami'.
Zgłoś
Avatar
D................o 2012-12-10, 19:02 4
Skoro nie obchodzi go opinia, to po co wrzucał to zdjęcie do sieci? Skoro wrzuca, niech się liczy z opinią, że komuś się nie spodoba, chłop pewnie myślał, że wszyscy będą "łaaaaaaaaa, ale super kozak jestes". A co do kobiety, mogła wyrazić swoje zdanie, ale powinna zrobić to grzeczniej. Choć jedno warte drugiego i tyle...
Zgłoś
Avatar
Kreciuch 2012-12-10, 19:23 3
bartig86 napisał/a:

Brawo , z gramatyki piątka. Zwykła literówka...



Literówka? Literówkę to masz jak zgubisz literkę albo dwie bo szybko piszesz. Literówka, to gdy czasem pomylisz jeden klawisz z drugim, sąsiadującym.

Ale "lódźią"? "LÓDŹIĄ"?!

3 błędy w jednym, tak banalnym słowie. Wstyd mi za Ciebie, wstyd mi za system edukacji który stawia na bezcelowe interpretowanie wierszy kosztem nauki ortografii.

Normalnie w takiej sytuacji pisze się "weź czasem do ręki słownik". Wiesz co? Weź czasem do ręki książkę, byle nie telefoniczną. Błagam, chociaż raz dotknij - może nie będzie bolało...
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-12-10, 19:49
Moje podsumowanie:
- idiota trafił na idiotę. Pierwsza osoba, która się wypowiadała jest kretynem, gdyż nie jest w stanie pojąć, że są ludzie o różnych gustach, czy preferencjach. Druga osoba, to również kretyn- "lodżia" co pewnie miało oznaczać "ludziom", pomijam fakt o nieumiejętnym stosowaniu spacji. Do tego dochodzi przeczenie samemu sobie- "nie interesuje mnie to wcale", jakby tej osoby zdania innych nie obchodziły, to by nic nie odpisał na ten idiotyczny komentarz pierwszej osoby. To tak jak mówienie przez vlogera w każdym filmiku, lub w co którymś, że ma gdzieś zdanie hejterów...
Zgłoś
Avatar
Nerd 2012-12-10, 19:53 1
Kreciuch napisał/a:



Literówka? Literówkę to masz jak zgubisz literkę albo dwie bo szybko piszesz. Literówka, to gdy czasem pomylisz jeden klawisz z drugim, sąsiadującym.


Ty też popełniłeś błąd, bo użyłeś dwóch różnych definicji "literówki", gdzie ani jedna nie wynika z drugiej. Literówka ma jedno znaczenie, więc nie staraj mi się tu pisać o homonimach.
Zgłoś
Avatar
piaskun 2012-12-10, 19:56 1
Cytat:

Nie każdy co nosi dres i ma krótkie włosy jest idiotą


Już za to stwierdzenie należy się piwko, ale dla społeczeństwa i tak takie osoby są bandytami, kibolami, etc.
Zgłoś
Avatar
samae 2012-12-10, 20:33 2
Do kolegi Bartig86 - popracuj nad składnią, gramtayką i pisownią.
Tego bełkotu się nie da czytać...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-12-10, 20:50 1
Robienie sobie tatuażu dla samego faktu posiadania takowego jest zwykłym debilizmem. Jeszcze jak coś znaczy to ok, imię zmarłej babci, tatuaż z wojny itp.
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-12-10, 21:07 1
Kolejna paniusia, która na siłe chce pokazać jaka oną mONdra. W sumie to nie wiem po chuj wrzucać na neta zdjęcie nogi/dziary, bo chuj kogo to obchodzi. Zrobiłeś dziare to se ją miej nie trzeba całemu światu pokazywać. A panna pewnie jakaś zakompleksiona
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie