18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
kogut117 2011-06-30, 18:51
sztuczne mdlenie... przypomnialy sie stare czasy
Zgłoś
Avatar
hell.no 2011-07-01, 2:24 2
Czy ja jestem nienormalny, czy wszyscy których spotykam są pojebani, nigdy nie odpierdalałem takich cyrków, nie robiłem duszka, nie ćpałem szałwi, cholera, potrafię wypić na urodzinach kupili( i tylko wtedy piję) 1l bolsa przez całą noc odpowiednia to dawkując, nie mając kaca nazajutrz, kiedy te tępe chuje leża z głowami w kiblu, a raczej rzygają wszyscy na siebie bo jest tylko 1, no i fakt, oni wypijają po .5 na głowę + parę piw... i oni tu uznają za świetny melanż czy chuj wie co...

Czy nie ma tu już ludzi normalnych? Mających jakiś cholerny umiar? Świat i ludzi popierdoliło, duszki w podstawówce? Gdzieś ty się wychowywał kurwa? Mam wrażenie, że ci tych wszystkich znawców jebanych sposobów na zrobienie sobie dobrze, rodzice nie kochali, a na pewno nie zajmowali się nimi w należyty sposób.

Też byłem małym popierdolcem, a przynajmniej tak mi się wydawało, jak wchodzę na sadola i czytam co ludzie robili jak byli <16 lat to się zastanawiam gdzie matka trzymała mnie zamkniętego, skoro nie odpierdalałem i nawet przez głowę mi nie przeszło żeby odpierdolić takie cyrki jak schlanie się w wieku 13 lat, czy też robienie duszka...

To chyba dlatego, że nigdy nie chciałem zaimponować kumplom, pokazując jaki jestem fajny przez to że wiem w wieku 13 lat którą strona wpycha się jabola do ust, ktoś mi w końcu wyjaśni skąd się wam wszystkim biorą takie chore pomysły?

PS. laski imo tępe w chuj skoro robią coś takiego w takim miejscu, ale z braku laku ruchał bym
Zgłoś