18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Niedźwiedzica z małym przypłynęła do bazy atomowych okrętów podwodnych Floty Pacyfiku na Kamczatce. Zwierzęta weszły na pokład atomowego okrętu podwodnego „Ryazan” projektu 667 Kalmar (NATO: Delta III), gdzie zostały zastrzelone.




Pewnie nigdy nie słyszeli o naszym misiu Wojtku.
Zgłoś
Avatar
balasior 2020-11-08, 20:50
Pralpunkt napisał/a:

Ruskie to kurwy nie potrafili go uśpić, zapakować do łodzi i odstawić w bezpieczne miejsce
Huj im w dupę



No przeciez uśpili, śpi jak zabity

Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2020-11-08, 21:01
pajdaq napisał/a:

Pierdo..lnij się w ten ryj pewnie się obsrałeś jak biednego misia odj.ebali wsioku, a teraz odinstaluj gimbazo swoją neostradę i idź grzecznie do mamusi którą pewnie ten miś wyr..uchał się wypłakać motopizdo



uważaj bo się zapowietrzysz, ale ty jesteś twardziel no powiem ci że tak mi dogadałeś że prawie zacząłem odinstalowywać Neostrade ale się skapłem że mam inne łącze, następnym razem nie krzycz tak na mnie przez internet bo się zamknę w sobie. a to zdanie jest najlepsze ... i idź grzecznie do mamusi którą pewnie ten miś wyr..uchał.... powiedz mi sam to wymyśliłeś, bo jeśli sam to powinieneś pomyśleć nad występowaniem w stand up-ach.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-11-08, 21:07
Zoofili ci u nas na portalu dostatek widzę.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-11-08, 21:09
ruddie napisał/a:

No, chyba że trzeba by było zrobić jakąś akcję pod publiczkę przy dziennikarzach.



no to właśnie zrobili pod publikę, bo nagranie trafiło do sieci, a filmik kręcono z okretu
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-11-08, 23:55
Pralpunkt napisał/a:

Ruskie to kurwy nie potrafili go uśpić, zapakować do łodzi i odstawić w bezpieczne miejsce
Huj im w dupę



W sumie jakby go mieli spakować do Łodzi, to już chyba odstrzał jest bardziej humanitarny. A tak swoją drogą, to niedźwiedź w Rosji jest ponoć symbolem narodowym.
Zgłoś
Avatar
marcineker 2020-11-09, 0:13
tępe ruskie cwele
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-11-09, 0:15
Kacapy nienawidzą wszystkiego co żyje.
Zgłoś
Avatar
matt.matt 2020-11-09, 1:15
Chuj im na ryj kurwy jebane
Zgłoś
Avatar
cavern69 2020-11-09, 1:30
Hollow_Man napisał/a:

Podobno, Bryzgalski to od tego że cała załoga bryzgała mu na twarz kiedy miała ochotę, za to podobno dostał zresztą ten order.



Rozmarzyłeś się pedale
Zgłoś
Avatar
utrOne 2020-11-09, 7:58 1
Pralpunkt napisał/a:

Ruskie to kurwy nie potrafili go uśpić, zapakować do łodzi i odstawić w bezpieczne miejsce
Huj im w dupę



Trzeba im jednak oddać sprawiedliwość. Jesli ty byś tam wszedł, to tez by cię nie uśpili, nie zapakowali na Łódź i w bezpieczne miejsce tylko od razu kula w łeb. Dmuchają na zimne.
Zgłoś
Avatar
torturant 2020-11-09, 8:01 2
Lewackie kurwy zaczynają dominować na sadolu. Gdy w materiale z poprzedniego tygodnia rosyjska modelka dostała po mordzie, jaka była uciecha. Odstrzelili niedźwiedzia - płacz i zgrzytanie zębów. Kurwom wtłoczyli do mózgu, że zwierzę to coś lepszego od człowieka. I kurwy w to wierzą (a jednocześnie wpierdalają mięso, część z nich wierzy, że mięso powstaje w hipermarkecie).
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-11-09, 14:47
Pralpunkt napisał/a:

Ruskie to kurwy nie potrafili go uśpić, zapakować do łodzi i odstawić w bezpieczne miejsce
Huj im w dupę



I znowu przygłupy płaczą bo jakieś durne zwierzaki zastrzelili, a gdy giną niewinni ludzie to się cieszycie.
Ofermy intelektualne.
torturant napisał/a:

Gdy w materiale z poprzedniego tygodnia rosyjska modelka dostała po mordzie, jaka była uciecha).


Dokładnie, bo to właśnie prawicowi debile, którzy nienawidzą kobiet. To głównie wyborcy PiSu i Konfederacji.
Dla nich zwierzę jest więcej warte.
Zgłoś
Avatar
skurwysyny 2020-11-09, 17:36
Pralpunkt napisał/a:

Ruskie to kurwy nie potrafili go uśpić, zapakować do łodzi i odstawić w bezpieczne miejsce
Huj im w dupę



A u nich tyle niedźwiedzi jest jak u nas gobłębi to odstrzelili
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-11-09, 22:19
marinis napisał/a:

To głównie wyborcy PiSu i Konfederacji.
Dla nich zwierzę jest więcej warte.


Ho ho ho, trollolllolllo
Chujku jeden to właśnie lewica płacze gdy karpie cierpią w święta, gdy wiewiórka straci swoje drzewo na wycince, gdy samochód rozjedzie żabe. Jednocześnie gardzą i odczłowieczają płody nazwyając je tylko zlepkiem komorek których usunięcie to pozytywny zabieg.
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-11-12, 18:48
PieronJasnySzlag napisał/a:

Jednocześnie gardzą i odczłowieczają płody nazwyając je tylko zlepkiem komorek których usunięcie to pozytywny zabieg.



Nikt nie gardzi i nikt nie odczłowiecza. Aborcja to po prostu mniejsze zło gdy trzeba rozważyć szczęście kobiety.
Zgłoś