18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
BambiPMT 2023-04-18, 8:01 2
Debil, na małpę bez klamki. Pewnie jakiś jebany lewak i wybiegł tylko im kluczyki dać.
A tak było by przynajmniej jedna małpę mniej. Bo pozostała dwójka by pewnie spierdoliła.

atomboy napisał/a:

pewnie wyjdę na rasistę ale w sumie dobrze mi z tym czy kolor oponentów nie kojarzy się z brambulcem? takie LUŹNE spostrzeżenie, kolor asfaltu czy tam powierzchni bitumicznej. Ja bym tam dezynfekował może cyklonem B... za mocno? to chociaż chlorem. Uważam, że wszystko ma swoje miejsce np. czarne w więzieniu haha żartowałem yebać bambusów brudasów qrwy yebane.



W naszej kulturze czarny kolor symbolizuje zło. Takie logiczne.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-04-18, 14:20
atomboy napisał/a:

pewnie wyjdę na rasistę ale w sumie dobrze mi z tym czy kolor oponentów nie kojarzy się z brambulcem? takie LUŹNE spostrzeżenie, kolor asfaltu czy tam powierzchni bitumicznej. Ja bym tam dezynfekował może cyklonem B... za mocno? to chociaż chlorem. Uważam, że wszystko ma swoje miejsce np. czarne w więzieniu haha żartowałem yebać bambusów brudasów qrwy yebane.



Tam akurat dwóch wygląda na dosyć jasnych
Zgłoś
Avatar
m................l 2023-04-18, 22:28
Umorzone z powodu nie wykrycia sprawców, Panie Amerykaniec wszystkich murzynów nie damy razy wsadzić do paki.

Umorzone z powodu nie wykrycia sprawców, Panie Amerykaniec wszystkich murzynów nie damy razy wsadzić do paki.

onucek napisał/a:

nie rozumiem tego? dlaczego jak biali biją małpy to zawsze jakoś tak delikatnie, żeby krzywdy nie zrobić?



Aby się na handle dalej nadawała. Za obita nie weźmiesz za dużo kasy.
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-04-21, 20:43
Co za kurwie
Zgłoś