18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Che Guevara na papierosach
mjolnir • 2012-04-07, 15:13
Nie ma to jak fajki z wizerunkiem zbrodniarza wojennego. To zdjęcie zrobiłem dzisiaj.

Ciekawe jak by na tym zdjęciu był Heinrich Himmler albo Eichmann czy tez by było wszystko ok i nikt by się nie przyj***ł? Tak właśnie przestrzega się konstytucji w tym kraju.

2012-04-07, 21:22
Z Niemcem mówisz ?

2012-04-07, 21:34
A jak fajki będą z żydami to ich palenie będzie rasistowskie?

2012-04-07, 21:36
Każde państwo lub naród trochę inaczej widzi swoją historię. W Polsce często spotyka się ludzi nienawidzących Che Guevary, a w Ameryce Środkowej i w części Południowej jest uważany za bohatera. Tak samo Piłsudski dla niektórych jest półbogiem, a dla Rosjan zbrodniarzem, bandytą... I nie ma o czym dyskutować.

2012-04-07, 21:38
Roszpunl napisał/a:

Obrazek Z Niemcem mówisz ?


Czekałem tylko kiedy komuś będzie się chciało przerobić haha

2012-04-07, 21:40
Problem w tym, że 90% ludzi nie wie co to za ryj a pojawia się on wszędzie.

2012-04-07, 21:48
Shagrath napisał/a:

Każde państwo lub naród trochę inaczej widzi swoją historię. W Polsce często spotyka się ludzi nienawidzących Che Guevary, a w Ameryce Środkowej i w części Południowej jest uważany za bohatera. Tak samo Piłsudski dla niektórych jest półbogiem, a dla Rosjan zbrodniarzem, bandytą... I nie ma o czym dyskutować.


Porównanie z dupy, nie chce mi się szukać dokumentów tekstowych ani filmowych ale ten krótki film dużo ci wyjaśni

@down
:homer:

2012-04-07, 21:55
Nie wierzyłbym w zwykły zapewne amerykański filmik propagujący wersję CIA. Nie wierz we wszystko co oglądasz... Więcej tolerancji...

2012-04-07, 21:55
Ale jak młodzież wszechpolska hailuje to jest wyraz patriotyzmu...

2012-04-07, 22:08
Ale weźcie się opamiętajcie, to jest tylko pie**olony obrazek, który w dodatku nic nie sugeruje (że Che był ch*jem albo zajebisty), ot taka forma a nie inna... Mi osobiście na płatkach (bo fajek nie palę a chce to przełożyć na swój grunt) nie przeszkadzałby portret Hitlera czy jakiegoś innego ku*asa

.:...........:.
2012-04-07, 22:09
Mam czerwoną koszulkę z nim, gdzieś w Niemczech na targach w niej łaziłem, chyba w Kolonii.

2012-04-07, 22:30
A ja nie wiem kto to jest, bo mnie w gimnazjum tego nie nauczyli. :amused:

2012-04-07, 22:58
mjolnir napisał/a:

Ciekawe jak by na tym zdjęciu był Heinrich Himmler albo Eichmann czy tez by było wszystko ok i nikt by się nie przyj***ł? Tak właśnie przestrzega się konstytucji w tym kraju.



Genialny pomysł! Nałóżmy kolejne regulacje na producentów papierosów, że mogą oni wytwarzać fajki jedynie z bohaterami narodowymi na opakowaniach.

2012-04-07, 23:10
mjolnir napisał/a:


Ciekawe jak by na tym zdjęciu był Heinrich Himmler albo Eichmann czy tez by było wszystko ok i nikt by się nie przyj***ł? Tak właśnie przestrzega się konstytucji w tym kraju.




no to zaskarż te opakowania. Kiedyś trzeba zacząć, a ja jestem leniwy. Wszystko jest do zrobienia

2012-04-07, 23:26
No nie! To są już szczyty. Trza stanąć na małym palcu ręki żeby kupić oryginalne suweniry (medale, odznaczenia) z II WŚ bez zniszczonej swastyki, a tu komucha ci na fajkach serwują.

2012-04-07, 23:36
@Shagrath o czym ty pie**olisz? Ludzie uciekający niemal wpław z miodem i mlekiem płynącej Kuby do USA to dla ciebie pewnie też "propaganda CIA"? Ktoś tu rzucił przykłady zbrodniarzy wojennych z Niemiec. Ja dam lepszy przykład: Augusto Pinochet. Też Ameryka, więc podobne realia. W przeciwieństwie do Che Guevary ożywił gospodarkę własnego kraju a nie doprowadził do jej upadku. Zamiast rabować własnych obywateli wprowadził wolny rynek. Przez wielu uważany za zbrodniarza (czy słusznie to już inna sprawa), fajki z jego wizerunkiem zniknęłyby z rynku zanim by się pojawiły. Komuch Cze Fujara jest za to ok. Piedolony symbol popkultury.